Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@jacobFCB ponieważ od rodziny też trzeba odpocząć :D
0
@Hosh Wszyscy znają te teksty, podobnie jak to, co jedzą karasie. Nie trzeba zerkać na Twittera.
1
Robert Karaś startuje w igrzyskach? Czy tylko dopinguje?
4
@MesQueUnClub96 Nie ma to jak użytkownik z kontem od 5 lat, który nabija średnio 40 komentarzy dziennie :)
5
@Rust_Cohle Znając życie, to od kilku lat jesteście na ścieżce wojennej.
2
Ale troglodyta ten Polak
https://x.com/Radoslaw2202/status/1818190016738197660
14
Jednak Martinez ma też drugą twarz
https://x.com/SimplyGoal/status/1817511286957047981
0
@Toretto Vinicius i Bellingham też dostali bonusy? O czym ty piszesz?, przecież zostali wykupieni z klubów za gotówke. Jedynie Mbappe dostał bonus za podpis, bo nie musieli płacić Psg.
0
@Pawlak1992 i Fatiego :D
12
To jest chore. Nie mogę sie doczekać, kiedy ta dwójka odejdzie z Barcelony. Będzie to piękny dzień dla finansów Barcelony.
0
@Zoker dlaczego według ciebie nie miało to wpływu?
1
Jak wszystko wiemy Messi jest introwertykiem. Czy waszym zdaniem miało to wpływ, na to, że został najlepszym piłkarzem w historii?
6
Ostatnio zostałem zjedzony żywcem, za to, że dodałem zdjęcie Ewy Zajączkowskiej i po zdjęciu stwierdziłem, że otaczała sie w złym towarzystwie. Ona w nowym podcascie bardzo fajnie i otwarcie tłumaczy, jacy to byli ludzie i dlaczego latała za złymi facetami (łobuzami). Polecam zobaczyć cały podcast, bo bardzo miło sie jej słucha.
28
Człowiek dopiero docenił jak stracił
6
Yamal mądry chłopak, robi plecy, bo wie, że będzie musiał na nich dźwigać całą Barcelone.
3
Ile by człowiek oddał, żeby zobaczyć ich jeszcze chociaż raz, w swoim prime na boisku.
1
@lntrowertyk w juniorach to nawet Brożek był dobrym piłkarzem, to żaden wyznacznik w seniorskim zespole.
10
Ja tez chciałbym usłyszeć odpowiedzi na te same pytania, od osób którym nie przeszkadzały tego typu rzeczy i to akceptowały, bo taka moda, więc trzeba.
1
co za kot haha
1
@WiernyKibic111 W jaki inny sposób ma go zatrzymać, do przyjazdu policji? Skoro facet sie awanturuje, szarpie i nie chce współpracować?
0
@MesQueUnClub96 Któremu zawodnikowi Deco dał tak długi kontakt z ogromną pensją? Ja rozumiem, że nie jest on najlepszym kandydatem i popełnia błędy, ale zrzucanie na niego za wszystko winy, bo zawodnik nie chce odejść, mając ważny kontakt to idiotyzm. Nie da sie wypchnąć zawodnika na siłe, który ma ważny kontakt i chce siedzieć na ławce.
2
Złodzieje to prawie zawsze robią z siebie ofiare.
https://x.com/KoneserUnii/status/1817518934003704116
0
Olmo + Felix albo sam Nico, tak to widzę.
9
John Obi Mikel w The Obi One Podcast:
"Młodzi chcą grać dla Anglii czy Francji i czekają. Nagle kiedy po latach nie przychodzi powołanie od nich, to przypominają sobie, że są Nigeryjczykami i chcą tutaj grać. Nie możemy traktować Nigerii jako opcji rezerwowej.
Jeśli zdecydujesz, że chcesz grać dla Anglii, trzymaj się tego. Usiądź i poczekaj na powołanie od nich. Żeby potem nie było, że masz 29 lub 30 lat, najlepszą formę masz już za sobą, wtedy mówisz: „Och, nigeryjski związku piłkarski jestem gotowy, żeby teraz dla ciebie zagrać” nie, teraz to spi******j."
https://x.com/SimplyGoal/status/1816811883153809494
0
Jaki tu spokój, na na na.
7
Razem z @Kessie jemy właśnie obiad, a u was co dzisiaj na talerzach?
0
@BORO_12 Co w tym dziwnego, że chce czterech zawodników? Każdy wielki klub, planuje kilka dużych transferów, a czy uda sie ich ściągać, to zależy od wielu kwestii, np od sprzedaży zawodników. Nie chce mi sie dyskutować, z kimś, kto wie lepiej od zarządu i trenerów, kogo ściągnąć. Powtórzę sie, daj im pracować i oceniaj po sezonie, bo wcale sie nie zdziwię, jak ten Olmo będzie zawodnikiem pierwszego składu, patrząc na wiecznie połamanego Pedriego i liczbę spotkań w sezonie.
0
@Kitek1640 Nie są, bo mają bardzo małą dawke alkoholu, która nie jest w żadnym stanie zaszkodzić zdrowiu czy upić człowieka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BORO_12 Tak, według źródeł Flick też go chce, co w tym dziwnego? Oni wiedzą lepiej od nas, jakie zawodnik ma mocne strony, atuty i co moze wnieść do drużyny. Daj im spokojnie pracować i oceniaj transfery po sezonie, bo już nie jeden zawodnik w Barcelonie został skreślony, a sobie poradził i na odwrót.
@tbas Bo wcześniej był Xavi, który też go chciał? Logiczne myślenie nie boli.