3

@MesQueUnClub96 Dodi, weź no się postaraj i wyrzuć moją dyskusje z gorących. Ty będziesz miał hattricka w gorących, a ja nie będę musiał usuwać powiadomień od ludzi, którzy piszą o tej Zajączkowskiej :D

5

@MesQueUnClub96 Tak, od kilku lat już.

14

@MesQueUnClub96 Najgorszy moment w życiu miałem kiedy, znalazłem ciało mojego brata, który popełnił samobójstwo.

Drugi najgorszy moment był wtedy, kiedy pojechałem do pracy i zobaczyłem ciało dziecka w płonącym budynku.

11

Gdzie ten Czesio pracuje?


3

@MesQueUnClub96 jak byłem mały, to całowałem cyganke w dupe, to sie liczy?

0

@RoberDzik poważnie? nie słyszałem o tym.

7

@MesQueUnClub96 widzisz? jak chcesz to potrafisz, nie musisz pisać idiotycznych rzeczy, żeby dostać herb i zwrócić na siebie uwagę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TR3YWAY Wątpię żeby brał, mają testy antydopingowe i taki Pogba wpadł bardzo szybciutko :D

7

chłop przed ślubem i chłop po ślubie.


4

@Popitek12 Popitek braciszku, nie daj sobie wejść na głowę, musisz ich zdominować i wyjść zwycięsko z tej dyskusji.

0

@DonCarletto Mbappe, to ty?

0

@Ostatnikrwawygang Z czym sie wyebalem? Z tym, że napisałem o jej przeszłości? Przecież nigdzie jej nie skreśliłem. Nie moja wina, że ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem.

0

@karolup Nie zmienia to tego, że jest na to szansa. W poprzednich latach mogliśmy tylko o tym pomarzyć, nie widzisz różnicy? Barcelona w końcu zaczęła na siebie zarabiać i obniżyła kilkukrotnie wydatki i kontrakty w klubie.

14

@karolup O jakim bankructwie piszesz? Tebas oficjalnie na konferencji potwierdził, że Barceloną jest w najlepszej sytuacji od kilku lat, co za czym idzie, duża szansa na powrót do formuły 1:1. Gdyby sytuacja była rzeczywiście tak groźna, jak wypisujesz to nie byłoby szans, żeby wrócić do tej formuły. Barcelona mogłaby wydać tylko 25% zarobionej gotówki, jak to było w poprzednich okienkach transferowych.

8

@Yamal_Williams skąd ty znasz wszystkich użytkowników? przecież jesteś od 7 dni :D

2

Ale małolacik


1

@Yamal_Williams Shakira w duecie z Pique.

0

@HypeR z Rangersami bardzo dobrze, obok Diallo i Mounta, najlepszy na boisku a zagrał 45 minut. Pierwszego sparingu nie widziałem, ale też zagrał 45 minut, więc szanse dostaje.

0

@JarekS Nie zawsze idzie to w parze. Masa dobrze zapowiadających sie zawodników, skończyła gdzieś w niskich ligach, często np przez brak zdrowia.

2

@Yamal_Williams Oby nie, skoro taki Moder może grać w Premier League, to Maxi tym bardziej, bo talentu i umiejętności ma zdecydowanie więcej.

1

@JarekS Tak, obserwuje go od dawna. Nawet widziałem kilka jego całych spotkań. W ostatnim czasie rozwinął sie bardzo fizycznie i motorycznie, on ma wszystko, żeby grać na wysokim poziomie.

8

Bardzo dobrze wygląda ten młodziutki Polak. Martwi tylko fakt, że ma prawie 20 lat i gra w 4 Lidze ( Manchester United U-21)

https://x.com/TenHagEra/status/1814711307221758238

0

@Kozinho. Pewnie chodzi też o sztab trenerskie, który pamięta takie rzeczy.

2

@papryk13 Od startu presezonu FC Barcelona Hansiego Flicka miała już trzynaście sesji treningowych podzielonych na cztery podwójne sesje i dostali tylko dwa dni wolnego. Według tego, co mówią w szatni - takiego przygotowania fizycznego nie widziano od czasów Luisa Enrique. Intensywność treningów jest widoczna.

[@fansjavimiguel]

1

@Fantastyczny Chłopiec wcześniej były informacje, że końcówka września.

0

@FCB_dimiC We wtorek będzie sekcja zwłok i przesłuchiwanie mieszkańców, pytanie czy oficjalnie wypuszczą przyczyne śmierci do internetu.

0

Niesamowita musi to być ulga, gdy mieszkańcy tej wioski, dowiedzieli sie, że Jaworek nie żyje. Bardzo dziwna jest jego historia śmierci, wrócił w pobliże wioski a dokładniej na cmentarz. Policja dostała cynk, psy tropiące wyczuły jego ślady na cmentarzu, a chwilę później znaleźli jego zmasakrowane ciało oparte o altanke, w której nagrywany był reportaż z mieszkańcami po tragedii.

1

@Cvzx A skąd ty wiesz, gdzie on upadł i którą stroną?

7

@KamQiX Ja też jej broń boże nie skreślam, odniosłem sie tylko do jej kolegów, którzy nie są dobrymi ludźmi. Z drugiej strony nawet w polityce jest masa przestępców i z nimi wszyscy sie witają i przebywają. Temat rzeka, bo w dzisiejszych czasach, nie ma żadnych zasad i kręgosłupa moralnego.

Swoją drogą, to też jest bardzo zabawne :D



https://dorzeczy.pl/kraj/65598/zajaczkowska-o-seksaferze-w-partii-korwina.html

https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.wp.pl/seksskandal-w-partii-korwin-mikkego-grzegorz-g-mial-zarazac-kila-sprawa-jest-w-prokuraturze-6255146987177601a%3famp=1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?