Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bulbulator Kiedy ostatni raz wyglądaliśmy tak dobrze pod wieloma względami? To nie jest przypadek, widać rękę trenera i sztabu.
2
@ranger3120 W reprezentancji musisz dobierać taktykę pod zawodników których masz. W klubie masz możliwość kupna zawodników, którzy pasują do twojej strategii, to bardzo dużo ułatwia. Można też napisać, że drużyny Flicka, błyszczą pod względem fizycznym i motorycznym. W reprezentacji nie można tego wypracować, ponieważ to zależy od klubu, a nie reprezentacji, gdzie mają łącznie może z miesiąc treningów w roku, więc brakuje czasu, żeby to wypracować.
14
Jaja ze stali o imieniu Sergio Busquets
6
Skąd taka zmiana nastawienia? Jeszcze miesiąc temu, większość kibiców na la rambli, wypinało sie Realowi i chciało oddać puchary bez walki czy rywalizacji.
1
Ale ten wynik poszedł w świat...
0
Przyzwyczajcie sie do takich wyników ze słabszymi drużynami. To wizytówką Flicka, który w Bayernie miał większą średnią strzelonych bramek nawet od Guardioli.
1
@Szmulek dopiero teraz w niego uwierzyłeś? chłopak od 2 sezonów robi double - double.
2
Najlepiej czyta sie komentarze ludzi, którzy chcieli sprzedać Raphinhe, a teraz nagle od zawsze w niego wierzyli.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Do pełni szczęścia, brakuje tylko Ferrana na skrzydle :D
3
Niektórzy i tak bronili Xaviego, pisząc, że to była głównie wina zawodników, a nie trenera. Odpowiedni trener to z 80% sukcesu, o czym mówił Gundogan, gdy grał w Barcelonie.
3
Tak właśnie powinna grać Barcelona ze słabszymi drużynami. Szybkie zamknięcie meczu, zmiany i druga połowa grana na stojąco, żeby zmniejszyć ryzyko kontuzji u któregoś z piłkarzy.
2
Chore jest to, ile ta drużyna złapała pewności siebie w tak krótkim czasie po przyjściu Flicka. Zespół Xaviego, był mentalnie dziećmi, którzy bali sie własnego cienia.
0
Polecam wam zobaczyć przed meczem.
3
@Azi Dlatego właśnie Olmo by tam pasował, bo grałby blisko Roberta i schodził do środka, zostawiając miejsce na skrzydle dla Balde. Identycznie robił Ferran w ostatnich spotkaniach.
0
Liczę, że dzisiaj Yamal odpocznie. Śmiało można zagrać Olmo i Raphinhą na skrzydłach, bo Hiszpan wypoczęty, a Brazylijczyk nie jedzie na zgrupowanie kadry.
0
Prime Ter Stegena.
0
@Azazel_Pazuzu To gdzieś czytałem, że ma być na Camp Nou, bo będzie dostępny dla 60% widzów.
0
Mecz z Atalantą będzie na Camp Nou?
0
@mordini123 Bo pewnie pojawił sie kilka razy na przestrzeni kilku minut, jest to tak zwany spam.
0
@Majczel97 To spotkań będzie więcej? czy po prostu rozłożone w dłuższym czasie, bo będzie mniej intensywniej w porównaniu do poprzedniej edycji Ligi Mistrzów.
0
Plus nowego systemu Ligi Mistrzów jest taki, że nie będzie zimowej przerwy od tych rozgrywek.
0
@martool2 Problem w tym, że są o tym artykuły w internecie i sam podejrzany przyznał sie do winy. Więc nie udawaj mądrego, bo ci nie wychodzi.
18
Zaczęło sie
0
@Cadafaz Czyli złoto olimpijskie, było celem minimum?
1
@Lanosss A dobra, myślałem, że rok. Dziękuję.
0
@takisobiektos Ja stałem ciągle za nim murem, od początku informacji, że może przyjść do Barcelony.
3
Znając życie wróci po nowym roku, a od czerwca będzie mógł negocjować z nowym klubem, bo zostanie mu mniej niz rok na kontrakcie.
0
Sancho był do wzięcia za 25 mln euro.