1

@Bulbulator Kiedy ostatni raz wyglądaliśmy tak dobrze pod wieloma względami? To nie jest przypadek, widać rękę trenera i sztabu.

2

@ranger3120 W reprezentancji musisz dobierać taktykę pod zawodników których masz. W klubie masz możliwość kupna zawodników, którzy pasują do twojej strategii, to bardzo dużo ułatwia. Można też napisać, że drużyny Flicka, błyszczą pod względem fizycznym i motorycznym. W reprezentacji nie można tego wypracować, ponieważ to zależy od klubu, a nie reprezentacji, gdzie mają łącznie może z miesiąc treningów w roku, więc brakuje czasu, żeby to wypracować.

14

Jaja ze stali o imieniu Sergio Busquets


6

Skąd taka zmiana nastawienia? Jeszcze miesiąc temu, większość kibiców na la rambli, wypinało sie Realowi i chciało oddać puchary bez walki czy rywalizacji.

1

Ale ten wynik poszedł w świat...

0

Przyzwyczajcie sie do takich wyników ze słabszymi drużynami. To wizytówką Flicka, który w Bayernie miał większą średnią strzelonych bramek nawet od Guardioli.

1

@Szmulek dopiero teraz w niego uwierzyłeś? chłopak od 2 sezonów robi double - double.

2

Najlepiej czyta sie komentarze ludzi, którzy chcieli sprzedać Raphinhe, a teraz nagle od zawsze w niego wierzyli.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Do pełni szczęścia, brakuje tylko Ferrana na skrzydle :D

3

Niektórzy i tak bronili Xaviego, pisząc, że to była głównie wina zawodników, a nie trenera. Odpowiedni trener to z 80% sukcesu, o czym mówił Gundogan, gdy grał w Barcelonie.

3

Tak właśnie powinna grać Barcelona ze słabszymi drużynami. Szybkie zamknięcie meczu, zmiany i druga połowa grana na stojąco, żeby zmniejszyć ryzyko kontuzji u któregoś z piłkarzy.

2

Chore jest to, ile ta drużyna złapała pewności siebie w tak krótkim czasie po przyjściu Flicka. Zespół Xaviego, był mentalnie dziećmi, którzy bali sie własnego cienia.

0

Polecam wam zobaczyć przed meczem.


3

@Azi Dlatego właśnie Olmo by tam pasował, bo grałby blisko Roberta i schodził do środka, zostawiając miejsce na skrzydle dla Balde. Identycznie robił Ferran w ostatnich spotkaniach.

0

Liczę, że dzisiaj Yamal odpocznie. Śmiało można zagrać Olmo i Raphinhą na skrzydłach, bo Hiszpan wypoczęty, a Brazylijczyk nie jedzie na zgrupowanie kadry.

0

Prime Ter Stegena.


0

@Azazel_Pazuzu To gdzieś czytałem, że ma być na Camp Nou, bo będzie dostępny dla 60% widzów.


0

Mecz z Atalantą będzie na Camp Nou?

0

@mordini123 Bo pewnie pojawił sie kilka razy na przestrzeni kilku minut, jest to tak zwany spam.

0

@Majczel97 To spotkań będzie więcej? czy po prostu rozłożone w dłuższym czasie, bo będzie mniej intensywniej w porównaniu do poprzedniej edycji Ligi Mistrzów.

0

Plus nowego systemu Ligi Mistrzów jest taki, że nie będzie zimowej przerwy od tych rozgrywek.

0

@martool2 Problem w tym, że są o tym artykuły w internecie i sam podejrzany przyznał sie do winy. Więc nie udawaj mądrego, bo ci nie wychodzi.

18

Zaczęło sie


0

@Cadafaz Czyli złoto olimpijskie, było celem minimum?

1

@Lanosss A dobra, myślałem, że rok. Dziękuję.

0

@takisobiektos Ja stałem ciągle za nim murem, od początku informacji, że może przyjść do Barcelony.

3

Znając życie wróci po nowym roku, a od czerwca będzie mógł negocjować z nowym klubem, bo zostanie mu mniej niz rok na kontrakcie.


0

Sancho był do wzięcia za 25 mln euro.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?