Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Irmscher10 Klub przecież musi o tym wiedzieć, gdy depresja jest wykryta przez lekarzy. Są dziesiątki przypadków, że to właśnie klub wypuszcza oficjalne informacje do mediów, bo piłkarz musi brać leki i bardzo często nie jest w stanie trenować z zespołem. Tak właśnie było np z Iliciciem z Atalanty.
0
@Zoker Napisałem o większości, nie znam jego przypadku, ale wiem, że teraz jest w modzie mówienie o depresji i podpiananie wszystkiego pod tą straszną chorobę. Moim zdaniem, gdyby miał wykrytą depresje, to wszystkie media by o tym pisały, bo tak to juz wygląda w życiu znanej osoby.
5
@Zoker Wszyscy gadają o tej depresji, a większość osób nawet nie była u psychologa, czy na badaniach, żeby ją zdiagnozować. Chore jest to, jak ta choroba stała sie "popularna" i jak duża część ludzi podpina każdy gorszy okres w życiu pod depresje.
8
Dobre :D
https://x.com/niegodziwia/status/1829954664206647398
0
@Borneo To tylko żarcik :)
13
Pamiętajcie, żeby nie krytykować słabego piłkarza (Casemiro), który nie prowadzi sie profesjonalnie, bo przyjdzie jego kobieta i wstawi na Instagram jego puchary, które zdobył kilka lat temu.
20
@NeroTFP1 Mozna zapisać do ciebie @Borneo na korepetycje? Dobrze zapłacimy.
2
@Eric_Abidal_22 Przecież Canal+ też zrobiło idiotyczną analize :D
0
@Eric_Abidal_22 A gdzie ja napisałem cos o Mistrzostwie, że mnie o to pytasz? :D Co do sytuacji z Łuninem to do dzisiaj nie wiadomo, czy była to bramka, więc to tylko spekulacje. Nigdy sie nie dowiemy, kto miał racje.
1
@Eric_Abidal_22 To znajdź mi, chociaż jeden taki przykład. Chętnie zobaczę.
2
@bartas97 ArchivoVAR to bardzo dobre źródło. Wszystkie ich decyzje, zostały potwierdzone przez trybunał sędziowski i np w poprzednim sezonie byli bezbłędni, jeśli chodzi o oceny danych sytuacji. Muszą pracować tam profesjonaliści, którzy znają przepisy, inaczej by nie mieli tak dużej skuteczności.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kapitan hawk Jeszcze to wyzywanie Olmo przed transferem, teraz nagle cisza, jak gra świetnie. Oby jak najmniej takich ludzi na tej stronie.
7
@revolution33 Tobie kolego, to powinni wyłączyć internet. Wystarczy wejść do ciebie na minutę, żeby zobaczyć jak sobie zaprzeczasz.
https://zapodaj.net/plik-HJYiR3iRuH
1
Przecież nie będą tracic punkty co kolejke. Trzeba sie cieszyć postawą Barcelony i tym, że na początku sezonu mamy już 4 punkty przewagi nad największym rywalem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Co może pójść nie tak?
1
@Encore Nie zgodzę sie, na szczyt to go doprowadziły ambicje i etyka pracy, a nie chora zazdrość, która go niszczy od środka. On jest synem alkoholika, pasuje do niego bardzo dużo cech osoby "DDA", które powinno sie leczyć.
12
Charakter Ronaldo opisany w kilka sekund, ale to jest popsuty człowiek.
5
@Kessie i @Bocheno1 cos dla was.
5
Przyszedł sobie jakiś dzieciak i robi takie rzeczy, to jest chore.
0
@martool2 co ty za głupoty wypisujesz? ty siebie słyszysz? złapali chłopa, który molestował młode dziewczyny, które sprzedawały pamiątki wakacyjne. A ty jeszcze próbujesz go bronić, że tobie chłopie nie wstyd.
0
@maroon To sprawdź jeszcze, kogo trenował od 1996 to sie zdziwisz, bo przed większość tego czasu byl asystentem i dyrektorem sportowym. Trenerem byl łącznie z 5 lat.
13
Piękne :D
0
Swoją drogą, Flick, Arteta czy Alonso, bardzo szybko pokazali, że nie trzeba mieć dużego doświadczenia, żeby odmienić drużynę i zdobywać puchary.
0
@Lucyfffer U mnie bardzo podobnie, tylko dodałbym Narcosa :D
1
@Pawlusek Spokojnie, oni przecież wiedzą lepiej, czy któryś zawodnik jest zmęczony. Mają przecież markery, które pokazują poziom zmęczenia poszczególnych mięśni czy poziom regeneracji.
19
Przyszedłby Nico, a Raphinha przyspawałby go do ławki :D
1
Z wielką ochotą zobaczyłbym jak Tomek Adamek, bije tego przygłupa z brodą, który mu ciągle ubliża. Z drugiej strony, nie chce wspierać i kupować ppv. Mam nadzieje, ze będzie jakaś powtórka tej walki w internecie.
2
Cieszy fakt, że tak wielu zawodnikom sie chce. To też może być fajny znak na przyszłość i dużo większa możliwość zarobienia pieniążków na zawodnikach, którzy wchodzą z ławki i pokazują umiejętności.