3

A u mnie dzieciaki w rodzinę, tego nie chce, tamtego nie chce. Na każdym kroku wybrzydzanie i marudzenie.

https://x.com/Spawnersiak3/status/1832848921736929698

3

@Faro Ty na każdy komentarz, odpowiadasz atakiem. Nie jest to normalne i zdrowe.

5

0

@Faro A no tak zapomniałem, że ty masz 12 lat i musisz zawsze odpowiadać jak ktoś ciebie zaczepi, jakie to dojrzałe. Twoim tokiem rozumowania, wszyscy powinni sie kłócić, bo nie tylko ciebie ktoś prowokuje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Faro Ile ja bym oddał, żeby zrobić jakiś wspólny wyjazd użytkowników la rambli i posłuchał czy w życiu realnym byłbyś tak samo odważny i odzywał sie w ten sam sposób jak na tej stronie. Od dłuższego czasu, co wejde na strone, to ty komuś ubliżasz albo sie z kimś wyzywasz. Skąd tyle agresji? Przecież to tylko pixele.

7

Trzeba sie napić.


0

@Mitch_Atleta kelnerzy zarabiają 6 koła miesięcznie?

2

@adamek20151 Przecież wielokrotnie powtarzał, ze po karierze sportowej chce mieszkać w Barcelonie.

2

@MichuZ44 temat dyskusji odnosi sie do ceny za jedną pizze + piszesz w liczbie pojedynczej, więc wszystko wskazuje na to, że chodziło ci o jedną pizze.

"jeżeli chciałbyś zrobić taką w domu i z dobra jakością składników to wyszło by podobnie albo nawej więcej hajsu"

3

@MichuZ44 to podaj te składniki, na które wydajesz 50 zł, za takie pieniądze to robisz kilka sztuk dla całej rodziny, a nie jedną pizze o której pisałeś wyżej.

12

@escarabajo Ma dużą 10 osobową rodzinę, odczep sie od niego :D

14

@agaFCB następnym razem pamiętaj, żeby napompować koła w rowerze.

10

@Dejvo Przeciez to jest fejk news. Nie powtarzaj głupot, które mają na celu robienie afery.


3

@PanMietek Air Max 270, bardzo wygodne, lekkie i przewiewne.

0

Prawda jest taka, że mało która reprezentacja gra z pomysłem czy nadrabia zaangażowaniem. Ostatnie Euro pokazało, jak zawodnicy coraz bardziej mają wywalone na reprezentacje i podchodzą do tych spotkań jak za kare, a będzie coraz gorzej, bo liczba spotkań w roku, jest coraz większa.

2

@Coutinho007 Probierz :D

0

@koziar co ma jedno do drugiego? ze mnie taki ekspert jak i z kowala.

0

@D10SLEO Chce ci się go słuchać? On gada jak pijany wujek na weselu. Zero merytoryki, powagi czy wiedzy na temat piłki nożnej.

0

@Sysia11 Poważnie? kilka sekund wcześniej, piszesz identyczny komentarz o Ronaldo.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14814818#comment-14814863

2

@Sysia11 ale zabolała bramka starego dziadka.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie dziękujcie :D


0

@Encore brzmi niewiarygodnie, patrząc na liczbe zdobytych bramek.

0

Czy to prawda, że Haaland w City strzelił tylko jedną bramkę zza pola karnego?

0

@ViscaelBarca2007 Ten argument, że prawie wygrał mistrzostwo jest zajebisty :D

5

0

@Hosh Ponoć pracują w Polsce i byli legalnie od kilku lat.

0

Zatrzymano już kilku obywateli Argentyny i Kolumbii.

Wszyscy żyją ale są w ciężkim stanie, informacja o tym, że jedna osoba nie żyje to farmazon.


https://x.com/mateusz_baum/status/1832688910775804102

4

@DonCarletto poważnie? nie czujesz różnicy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?