Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A u mnie dzieciaki w rodzinę, tego nie chce, tamtego nie chce. Na każdym kroku wybrzydzanie i marudzenie.
https://x.com/Spawnersiak3/status/1832848921736929698
3
@Faro Ty na każdy komentarz, odpowiadasz atakiem. Nie jest to normalne i zdrowe.
5
Hansi zakazał?
https://x.com/SK10_Football/status/1830674397041975783
0
@Faro A no tak zapomniałem, że ty masz 12 lat i musisz zawsze odpowiadać jak ktoś ciebie zaczepi, jakie to dojrzałe. Twoim tokiem rozumowania, wszyscy powinni sie kłócić, bo nie tylko ciebie ktoś prowokuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Faro Ile ja bym oddał, żeby zrobić jakiś wspólny wyjazd użytkowników la rambli i posłuchał czy w życiu realnym byłbyś tak samo odważny i odzywał sie w ten sam sposób jak na tej stronie. Od dłuższego czasu, co wejde na strone, to ty komuś ubliżasz albo sie z kimś wyzywasz. Skąd tyle agresji? Przecież to tylko pixele.
7
Trzeba sie napić.
0
@Mitch_Atleta kelnerzy zarabiają 6 koła miesięcznie?
2
@adamek20151 Przecież wielokrotnie powtarzał, ze po karierze sportowej chce mieszkać w Barcelonie.
2
@MichuZ44 temat dyskusji odnosi sie do ceny za jedną pizze + piszesz w liczbie pojedynczej, więc wszystko wskazuje na to, że chodziło ci o jedną pizze.
"jeżeli chciałbyś zrobić taką w domu i z dobra jakością składników to wyszło by podobnie albo nawej więcej hajsu"
3
@MichuZ44 to podaj te składniki, na które wydajesz 50 zł, za takie pieniądze to robisz kilka sztuk dla całej rodziny, a nie jedną pizze o której pisałeś wyżej.
12
@escarabajo Ma dużą 10 osobową rodzinę, odczep sie od niego :D
14
@agaFCB następnym razem pamiętaj, żeby napompować koła w rowerze.
10
@Dejvo Przeciez to jest fejk news. Nie powtarzaj głupot, które mają na celu robienie afery.
3
@PanMietek Air Max 270, bardzo wygodne, lekkie i przewiewne.
0
Prawda jest taka, że mało która reprezentacja gra z pomysłem czy nadrabia zaangażowaniem. Ostatnie Euro pokazało, jak zawodnicy coraz bardziej mają wywalone na reprezentacje i podchodzą do tych spotkań jak za kare, a będzie coraz gorzej, bo liczba spotkań w roku, jest coraz większa.
2
@Coutinho007 Probierz :D
0
@koziar co ma jedno do drugiego? ze mnie taki ekspert jak i z kowala.
0
@D10SLEO Chce ci się go słuchać? On gada jak pijany wujek na weselu. Zero merytoryki, powagi czy wiedzy na temat piłki nożnej.
0
@Sysia11 Poważnie? kilka sekund wcześniej, piszesz identyczny komentarz o Ronaldo.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14814818#comment-14814863
2
@Sysia11 ale zabolała bramka starego dziadka.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie dziękujcie :D
0
@Encore brzmi niewiarygodnie, patrząc na liczbe zdobytych bramek.
0
Czy to prawda, że Haaland w City strzelił tylko jedną bramkę zza pola karnego?
0
@ViscaelBarca2007 Ten argument, że prawie wygrał mistrzostwo jest zajebisty :D
5
Niesamowite.
https://x.com/AtlasIion/status/1832514141053186402
0
@Hosh Ponoć pracują w Polsce i byli legalnie od kilku lat.
0
Zatrzymano już kilku obywateli Argentyny i Kolumbii.
Wszyscy żyją ale są w ciężkim stanie, informacja o tym, że jedna osoba nie żyje to farmazon.
https://x.com/mateusz_baum/status/1832688910775804102
4
@DonCarletto poważnie? nie czujesz różnicy?