Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Nie ma większego kłamcy od naszego premiera.
2
Chłop chciał wytłumaczyć Brazylijczyka w ten sposób, że był faulowany i dlatego postanowił kopnąć przeciwnika w jaja. Problem w tym, że Twitter go wyjaśnił i brutalny faul Endricka był przed faulem, który jest na filmiku. Uwielbiam takich zaślepionych kibiców, których złapiesz za rękę, to i tak powiedzą, że to nie jest ich ręka.
https://x.com/JosePadi_/status/1839009735363932233
11
Piękne to jest :D
13
@Pedri16Future Za dużo filmów oglądasz, skoro myślisz, że tego typu zwyrol będzie siedział z innymi więźniami, którzy zrobią mu krzywdę. Gwałciciele, Pedofile siedzą na ochronkach, wychodzą na spacerniak godzinę później niz pozostali więźniowie, nawet myją sie w innych godzinach, żeby zniwelować ryzyko zrobienia im krzywdy.
0
Czy według was: Wojtek Szczęsny jest lepszym bramkarzem od Ter Stegena?
8
Yamalowi nawet nie sprzedadzą papierosów w sklepie.
3
@Moderacja możecie usunąć, bo to ponoć nie ten model i zła cena, dziękuję.
https://x.com/KoneserUnii/status/1838923869391880256
2
@Sherem Nijaki trener bez charyzmy zostawił Bayern, bo zarząd chciał decydował o transferach i narzucać mu jak i kim ma grać.
Ma to sens :)
2
@mrboom Ok, czyli bramkarz może wychodzić z wyprostowaną nogą na wysokości klatki i narażać przeciwnika na uraz. Ma to sens, patrząc na fakt, jakie karne są gwizdane w La Lidze.
0
@mrboom Jakiego spisku? Bramkarz wychodzi z wyprostowaną nogą i kopie Roberta w klatke piersiową, jest to brutalny i niebezpieczny faul.
8
Przecież to był ewidentny rzut karny i czerwona kartka dla bramkarza.
1
@Rust_Cohle czyli może grać jeszcze gorzej? :D
5
Mam nadzieję, że jak Fati będzie fizycznie gotowy, to dostanie minuty Torresa, który jest tragiczny. Gorszy nie będzie + Ansu jest młodszy i bardziej wszechstronny.
0
@Hasszz Chodzi o to, żeby wygrywać spotkania, które nie układają sie najlepiej. Dzisiaj wyglądaliśmy słabo, a i tak zdobyliśmy 3 punkty, które pozwoliły utrzymać przewage nad Realem.
13
Właśnie tego typu meczami, wygrywa sie Mistrzostwo.
1
@kanver_ Jednak grając wszystko, jest dużo większe ryzyko kontuzji. Bardzo często zawodnicy dostają kontuzji przez kontakt fizyczny z innym piłkarzem. Patrząc jak gra Getafe, to był dobry moment, żeby usiadł na ławce.
0
W końcu mamy bramkarza, który przede wszystkim potrafi bronić, a nie tylko grać nogami.
16
Korwin :D
11
Bardzo dobre podejście do sytuacji.
0
@Azi To coś ci się pomyliło, albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, skoro napisałeś taki komentarz.
3
Pięknie, inwestycja zaczyna sie zwracać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@norbi77 Bo tego nie widziałem, pierwszy raz od ciebie słysze. Po drugie to już oficjalnie? Czy póki co tylko obietnice naszego rządu?, który na każdym kroku oszukuje.
0
@tbas Mogliby dać np pożyczki/kredyty 0%, a oni jeszcze chcą zarabiać na ludzkiej tragedii. Nikt tutaj nie pisze o naprawianiu czyjegoś domu za darmo, więc nie wiem skąd ty to wziąłeś.
@Borneo doczytaj do końca, to będziesz wiedział, że ludzie też mogą z tego skorzystać.
0
@Azi Pożyczki procentowe dla ofiar powodzi.
2
Odechciewa sie wszystkiego, czytając takie newsy.
0
Jak już został w Barcelonie, to niech gra.
9
Rocznie opuszcza +/- 100 dni na leczenie kontuzji. Tragicznie to wygląda.
2
Dani Olmo wypada na 4-5 tygodni.
3
@Reviven Jakosci na ławce możemy mieć bardzo dużo, tylko trzeba uporać sie z kontuzjami. W Bayernie z ławki wchodzili Choupo- Moting, Perisic, Coutinho czy Tolisso, to byli piłkarsko - średniacy.