Arden
Dołączył/a: sierpień 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w No tak. Profesjonalny sztab trenerski, da zielone światło do gry chłopakowi, który nie jest wyleczony i boli go kostka. Ty siebie słyszysz? bo ja mam wrażenie, że szukasz na siłe pretekstu, żeby doczepić sie do informacji, gdzie chłopak dzięki rehabilitacji zrobił krok w przód i jest bardzo blisko, żeby wrócić do kadry na najbliższe spotkania.
0
@BORO_12 To znajdź mi takiego newsa, bo ja mogę ci wkleić wszystkie, które pisały, że leczenie zachowawcze, ma taki sam sens jak operacja.
@Mario96w Powrót do treningów z całym zespołem = zielone światło do gry = praca na pełnym obciążeniu i powrót do kadry. Czyli nie widać efektów rehabilitacji skoro zawodnik w końcu może trenować i jest bardzo blisko powrotu? Co do odnowienia urazu, zawsze jest ryzyko, nawet po operacji, więc to idiotyczny argument.
0
@BORO_12 Co ty gadasz? przecież ciągle rehabilitował sie w klubie. W tym przypadku operacja daje takie same szanse na powrót jak leczenie zachowawcze, o którym pisały media. Ja wiem, że on jest słaby i piłkarsko nie dojeżdża, ale ta wasza narracja, żeby sie na siłę doczepić jest zabawna.
@Danny Gaucho Mówił o tym sam zawodnik + Koeman na zgrupowaniu kadry.
0
@BORO_12 Operacja nie dawała żadnej gwarancji, że cokolwiek sie zmieni + wypadłby na bardzo długi okres. Jest bardzo blisko, żeby dostać zielone światło do gry, nie tracąc kilkanaście tygodni w szpitalu.
0
@Danny Gaucho To samo można byłoby napisać po operacji, gdzie wróciłby np w marcu. Nie widzisz roznicy?
0
Jednak leczenie zachowawcze pomogło, a tak go ludzie wyzywali, bo nie chciał operacji, gdzie wypadłby na dodatkowe 6-8 miesięcy.
2
@A4ron Czyli sprzedałeś sie za drobne, jesteś bardzo tani, gratulacje :D
1
@NeroTFP1 No dobra, a przegrany finał Ligi Mistrzów przez Barcelone z Realem, ale 200 tysięcy dla ciebie, czy wygrany finał przez Barcelone? bez pieniążków na twojej konto.
31
Vinicius w szoku, że tak sie da.
Swoja drogą, Yamal jest bardzo ułożonym i dojrzałym chłopakiem, jak na swój wiek.
3
A więc oficjalnie, Wade Wilson, który brutalnie zabił dwie kobiety, został skazany na kare śmierci, nic nie dały odwołania jego adwokata, że Wade był naćpany i nie pamiętał co robi. Lekarz i Psycholog sądowy uznali, że Wilson ma nieodwracalne ubytki w mózgu, które powodują u niego brak empatii, satysfakcje z robienia krzywdy czy takie choroby jak schizofrenia, depresja czy nerwica.
Jeszcze tylko kilka informacji dla ludzi, którzy nie kojarzą tego chłopa. Zrobiło sie o nim bardzo głośno, gdy jego rozprawy były publiczne. Miliony kobiet z całego świata, zakochało sie w nim. Wysyłały tysiące listów miłosnych do więzienia, pisały do prokuratora o zmianę wyroku czy robiły dla niego zbiórki, na których łącznie zebrano kilka milionów. Jest on też bardzo "popularny" na social-mediach, gdzie generuje ogromne wyświetlenia.
10
@Rust_Cohle a później jak dostaniesz bana, to będziesz mu stopy mył i całował, żeby wrócić na la ramble :D
0
@Aragorn33 A takie już bardziej grzeczne? U mnie np słowo "gorzała" robi duże wrażenie :D
1
@July_6_BcN Spora część kobiet bardzo chętnie by zamieniła koleżanki na kolegów, więc chłopak nie pomyślał.
0
Jakie jest wasze ulubione Polskie słowo?
0
@wpwelement Ich to trzeba lać po łbach, wtedy może sie nauczą, bo ostrzeżenia nic nie dają :D
1
@Eto'o9 R10 Podasz chociaż jeden przykład takiej osoby, która sobie zaprzecza?.
5
Piękne są te wymagania.
https://x.com/xaajna/status/1834233758074978685
2
@Lucyfffer nie czytałem, ale kilka osób mi ją polecało, więc pewnie warto.
36
Chłop jest zajebisty.
6
@Kengo Moim zdaniem ustatkowane życie jest wtedy, kiedy człowiek czuje sie szczęśliwy. Każdy inaczej rozumie szczęście, więc takie narzucanie jest idiotyczne :D
0
@jacobFCB Aktualnie nic nie zmienia. Nadal brakuje pieniędzy, żeby wrócić do zasady 1:1. Cieszy fakt, że nie jesteśmy znów stratni, co za czym idzie, droga do normalności sie coraz krótsza, bo brakuje tylko umowy z Nike, żeby Barcelona mogła wydać tyle ile zarobi.
1
@konrad1661 Przez ostatnie lata mieliśmy większe wydatki niz przychody. Teraz trzeba to nadrobić, żeby wrócić do zasady 1:1, bo aktualnie możemy wydać tylko 1/4 zarobionych pieniędzy, stąd właśnie problem z kupnem czy rejestracją piłkarzy. Gdyby Tebas nie wprowadził limitów, to Barcelona by zbankrutowała, bo mogłaby kupować ciągle piłkarzy i co sezon zaliczać ogromne straty finansowe, jak to było np za Bartomeu, gdzie ciągnął kredyt za kredytem, żeby było na transfery.
0
@PatrykBarca Przecież nadal nam brakuje pieniędzy, żeby wrócić do systemu 1:1, stąd właśnie problem z rejestracją zawodników.
8
Wszyscy zgodni?
6
@Sysia11 W jednym poście piszesz, że nie interesuje ciebie życie prywatne sportowców i niech robią co chcą. A w kolejnym poście wypominasz Hurkaczowi, że nie odprowadza podatków w Polsce i wchodzisz z butami w jego życie prywatne.
Niesamowita hipokryzja i dobieranie narracji pod siebie.
0
@mientusek1407 Bardziej chodzi o to, że kibice mają jakiekolwiek wymagania do chłopaka, który rok nie grał. Dla mnie to on w tym sezonie, może być tylko zmiennikiem, który gra końcówki. Nie mam żadnych wymagań, bo on przede wszystkim potrzebuje spokoju i czasu.
1
@mientusek1407 Chłopaku wraca po rocznej kontuzji. Nie ma co narzucać na niego presji i pisać, że od listopad będzie bardzo ważnym zawodnikiem i wzmocnieniem.
0
@kamiVeB od początku kontuzji, termin powrotu to był październik - listopad :)
0
@MichuZ44 ten sam post niżej :D
0
@Firestone To pewne, Holender jak zdecyduje sie na operację, to wypadnie na pół roku.