Azi

31

@Kamilos84 Zdajesz sobie sprawę że to są ludzie, których ciągnie do Putina? Najgłupszą rzeczą jaką w obecnych realiach można zrobić jest dążenie do podziału UE...

Azi

0

Szacunek dla Świderskiego za to że wyszedł do tego podania Lewego. Jednak sporo zawodników widząc jak wygląda sytuacja raczej szła by na zagranie przed pole karne a nie w pole karne.

Azi

3

Macie balonik - pompujemy!!

Po takim meczychu to 3 miejsce w Katarze to absolutne minimum!!

Azi

0

Kto obstawiał mniej niż 2 bramki i kartkę dla Kruchy? Gratulacje:)

Azi

0

@Firestone w finale czego? ;)

Azi

0

Nie wiem czy też tak macie ale takie białe koszulki to jakoś tak źle wyglądają. Wolę jak grają w biało-czerwonych barwach

Azi

0

Kto stawiał na kartkę Baresia?

Azi

2

Kluczem będą mecze z Walia. No kto by pomyślał?!

Azi

0

Oho Tiki Taka mu się włączyła;)

Azi

3

@macio_944 na pewno Leo nie ma co robić tylko oglądać reprezentacje Polski

Azi

3

@barcelonaLM graliśmy gorsze w tym tygodniu;)

Azi

0

@draxidox są trzy rzeczy pewne na świecie: śmierć, podatki i kartka dla Krychowiaka

Azi

1

@Barca1992 tutaj nie sposób się nie zgodzić. Ale pomyśl że kurs na kartkę to 2.5. darmowe pieniążki;)

Azi

1

@Comentateiro a nie gra Braiti

Azi

0

@Barca1992 na piwnio ;)

Azi

0

Karteczka dla Kruchy który sponsoruje jutrzejszy obiadek :D

Azi

0

@barteq nic nie straciłeś

Azi

1

P co ten typ ma pretensje? Rozumiem że on chce za chwilę ogrzać taki atak w plecy?

Azi

0

23 minuty a Krycha nie ma kartki. Podejrzane

Azi

0

Brać Zielińskiego do Barcelony. Dzida do Lewego już opanowana perfekcyjnie :)

Azi

0

Pięknie się to ogląda. Wychodzimy z akcją. Idzie 6 naszych. Piłkę ma Zieliński. Do podania pokazuje się tylko Lewandowski. Zielu podaje do tyłu ale tam też koledzy dbają o to żeby nie bardzo było komu podać.

Azi

3

@Kamilos84 stawianie na kartkę dla Krychy to jak rozdawanie pieniążków ;)

Azi

0

@michal26 może ruskie nie protestują ale ludzie, którzy dla nich pracują już jak najbardziej. Urządzają u nas w kraju durne demonstracje (na które nikt na szczęście nie chodzi) na których nawołują do nie pomagania Ukrainie.

Azi

0

@ranger3120 u mnie to samo :)

Azi

2

@tristan87 Jeżeli coś nie działa to trzeba próbować do skutku - PiS lub Michniewicz

Azi

2

@marcin62 normalnie jestem w szoku że nikt w Polsce nie chce słuchać kretyńskiej ruskiej propagandy. Szooook!

Azi

0

@Wilczeq warto wspomnieć że te 4 kartki dostali przy wyniku 2:2

Azi

0

@MarioVeB! Jeżeli to jest max co potrafisz zrozumieć z tego co napisałem to współczuję Ci chłopie.

Azi

0

@MarioVeB! Komentarz

Zadowolony? Nie wiem po co mnie prosisz o komentarz w temacie który w ogóle mnie nie obchodzi. Jeżeli Ciebie obchodzi to sobie komentuj ale nie bądź głupkiem i daj innym spokój od swoich wypocin.

Azi

0

@lukaszmatusiewicz Lewy do Bayernu jeżeli chodzi o wyniki. O kasę to postawiłbym na Dembele do BVB. Po roku poszedł za 4x większą kasę i 100 baniek zarobili na czysto. Do tego fenomenalny sezon u nich zagrał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?