Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
@Kamilos84 Zdajesz sobie sprawę że to są ludzie, których ciągnie do Putina? Najgłupszą rzeczą jaką w obecnych realiach można zrobić jest dążenie do podziału UE...
0
Szacunek dla Świderskiego za to że wyszedł do tego podania Lewego. Jednak sporo zawodników widząc jak wygląda sytuacja raczej szła by na zagranie przed pole karne a nie w pole karne.
3
Macie balonik - pompujemy!!
Po takim meczychu to 3 miejsce w Katarze to absolutne minimum!!
0
Kto obstawiał mniej niż 2 bramki i kartkę dla Kruchy? Gratulacje:)
0
@Firestone w finale czego? ;)
0
Nie wiem czy też tak macie ale takie białe koszulki to jakoś tak źle wyglądają. Wolę jak grają w biało-czerwonych barwach
0
Kto stawiał na kartkę Baresia?
2
Kluczem będą mecze z Walia. No kto by pomyślał?!
0
Oho Tiki Taka mu się włączyła;)
3
@macio_944 na pewno Leo nie ma co robić tylko oglądać reprezentacje Polski
3
@barcelonaLM graliśmy gorsze w tym tygodniu;)
0
@draxidox są trzy rzeczy pewne na świecie: śmierć, podatki i kartka dla Krychowiaka
1
@Barca1992 tutaj nie sposób się nie zgodzić. Ale pomyśl że kurs na kartkę to 2.5. darmowe pieniążki;)
1
@Comentateiro a nie gra Braiti
0
@Barca1992 na piwnio ;)
0
Karteczka dla Kruchy który sponsoruje jutrzejszy obiadek :D
0
@barteq nic nie straciłeś
1
P co ten typ ma pretensje? Rozumiem że on chce za chwilę ogrzać taki atak w plecy?
0
23 minuty a Krycha nie ma kartki. Podejrzane
0
Brać Zielińskiego do Barcelony. Dzida do Lewego już opanowana perfekcyjnie :)
0
Pięknie się to ogląda. Wychodzimy z akcją. Idzie 6 naszych. Piłkę ma Zieliński. Do podania pokazuje się tylko Lewandowski. Zielu podaje do tyłu ale tam też koledzy dbają o to żeby nie bardzo było komu podać.
3
@Kamilos84 stawianie na kartkę dla Krychy to jak rozdawanie pieniążków ;)
0
@michal26 może ruskie nie protestują ale ludzie, którzy dla nich pracują już jak najbardziej. Urządzają u nas w kraju durne demonstracje (na które nikt na szczęście nie chodzi) na których nawołują do nie pomagania Ukrainie.
0
@ranger3120 u mnie to samo :)
2
@tristan87 Jeżeli coś nie działa to trzeba próbować do skutku - PiS lub Michniewicz
2
@marcin62 normalnie jestem w szoku że nikt w Polsce nie chce słuchać kretyńskiej ruskiej propagandy. Szooook!
0
@Wilczeq warto wspomnieć że te 4 kartki dostali przy wyniku 2:2
0
@MarioVeB! Jeżeli to jest max co potrafisz zrozumieć z tego co napisałem to współczuję Ci chłopie.
0
@MarioVeB! Komentarz
Zadowolony? Nie wiem po co mnie prosisz o komentarz w temacie który w ogóle mnie nie obchodzi. Jeżeli Ciebie obchodzi to sobie komentuj ale nie bądź głupkiem i daj innym spokój od swoich wypocin.
0
@lukaszmatusiewicz Lewy do Bayernu jeżeli chodzi o wyniki. O kasę to postawiłbym na Dembele do BVB. Po roku poszedł za 4x większą kasę i 100 baniek zarobili na czysto. Do tego fenomenalny sezon u nich zagrał