Azi

0

@RichardWinters zaraz skopiuje te zdjęcia i napiszę artykuły o tym jak dowodzą ładowania kosmitów. Rozumiem że będziesz klaskał tyłkiem że szczęścia że mamy wreszcie dowody na istnienie życia pozaziemskiego...

Azi

2

@RoberDzik ruskie chętnie swoich zmobilizują a na Ukrainie długo nie pożyją ;)

Azi

2

@P33ck Robercik im zniszczy marzenia ;)

Azi

0

@tristan87 i nie zostali pewnie który się jej najbardziej podobał?

Azi

1

@Batys źródła podajemy :)

Swoją drogą to dobrze sobie wyrobić taki nawyk - to się przydaje w życiu

Azi

0

@RichardWinters tak - TVP używało swoich tajnych satelitów szpiegowskich... Ja pikole jaki mózg tutaj przyszedł... Ala..

Masz jakieś mądrzejsze pytania dla odmiany?

Azi

0

@ShawnC dość logicznym jest nie rozdawanie finansów publicznych na prawo i lewo. Ale to że coś jest logiczne nie znaczy że ma zastosowanie w państwie rządzonym przez PiS ;)

Azi

0

@RichardWinters jestem jedna osoba więc warto pomyśleć zanim zaczniesz używać liczby mnogiej ;)

Poradziłem Ci tylko żebyś poszukał wiedzy w źródłach które znają się na temacie skoro chcesz coś wiedzieć na jakiś temat. To czy to zrobisz czy dalej będziesz opierał swoją "głęboka" wiedzę na mediach głównego nurtu - to Twój wybór i Twoja sprawa. Ale nie mecz mnie swoimi przemyśleniami bo szkoda mi czasu na brednie :)

Azi

0

@RichardWinters wpadłeś kiedyś na to żeby informacje czerpać ze źródeł które zajmują się wojskiem, wojna itp. a nie z gazety ogólnej albo TVP info które szukają sensacji żeby podbić oglądalność/wyświetlenia? Bo jeżeli oczekujesz że oni weryfikują w jakiś sposób to o czym piszą ta bardzo źle myślisz.

Azi

1

@RichardWinters to co podałeś to jest zwykłą Ukraińska propaganda (słusznie że ja stosują!) która zwykle ma niewiele wspólnego z prawdą.

"podał w środę dziennik "Washington Post", powołując się na ukraińskiego urzędnika."
Przeczytaj druga część zdania ;)

Zdjęcia satelitarne dość jasno pokazały że tam nie było mowy o żadnych siłach specjalnych. No chyba że potrafią oni w cudowny sposób spowodować szkody odpowiadające atakowi rakietowemu. Wtedy można rozważyć taką wersję :D

Azi

8

@ObiwanKenobi uwielbiam jak się Polacy oburzają a sami robili (a pewnie i robią dalej) dokładnie to samo tylko u Niemców.

Pretensje proszę kierować do rządu który nie dba o to żeby uszczelnić wypływ kasy

Azi

4

@Comentateiro Chcesz bardziej szokującą prawdę? Z Argentyną graliśmy 3 razy i dwa razy wygraliśmy. Ostatnio w 2011 roku a w składzie byli Szczęsny i Robercik. Ten jeden raz kiedy przegraliśmy to mundial z 78... który Argentyna wygrała. A my w grupie graliśmy z Meksykiem (wygraliśmy)

Azi

0

@Lukas82 Nie ma to jak przyjść z bezsensownym komentarzem nie wiadomo nawet do czego ale za to z przekonaniem że jest się "taky mondry" :D

Wygrałeś nową odznakę zuchu :)

Azi

0

@Essos po ukończeniu szkoły to 19 a przed ukończeniem to 17

Azi

1

@Przemek2323 optymista! Dlaczego miałoby to zająć aż parę lat?

Azi

4

Azi

1

@Joe_Pesci bo na pierwszy rzut oka widać że to jakiś radykał ?

Azi

0

@masq bardzo zdrowe odruchy :)

Azi

1

@Janiama załatwisz autograf Mieciela? Kiedyś często pojawiał się w mojej podstawówce gdzie chodził jego syn i pamiętam że zawsze siedział w szatni i rozdawał autografy. Też dostałem ale gdzies mi się zapodział przez ostatnie dwadzieścia parę lat ;)

E: wtopa :D
To chyba był jednak Zieliński.

Azi

1

@Danny Gaucho nie widziałem:)
Ale nie wkrecasz mnie?

Azi

1

@patrykzmc2000 ktoś policzy ile byśmy dostali za Umtitiego? ;)

Azi

1

@Kgorecki2500 w sumie chciałbym żeby któreś z nich odniosło się kiedyś do tych memów :)

Azi

1

@Joe_Pesci tylko że nieogarniecie problemu przez PiS (i eksport rodzimego węgla) nie jest żadnym argumentem w tej dyskusji. Brakuje Ci argumentów a nie potrafisz przyznać się do tego że napisałeś coś nieprawdziwego.

Azi

1

@Joe_Pesci to nie czytaj skoro uważasz że Europa wróci do ruskich bo nie masz czym palić w piecu :D

Azi

0

@draxidox jak dzadzom pińcet złotych za szczepienie

Azi

2

@Joe_Pesci nie wiedziałem ze Twoi znajomi są decydentami w kwestiach zapotrzebowania danego kraju na surowce ;)

Serio chłopie - weź poczytaj trochę co się dzieje na świecie zamiast słuchać ludzi marudzących na brak węgla...

Wystarczy czasem otworzyć jakieś media które prezentują choć trochę przyzwoity poziom i poczytać o tym co się dzieje. Np pierwsza strona z BI:
https://businessinsider.com.pl/gospodarka/niemcy-szykuja-sie-na-zime-i-zwiekszaja-zakupy-lng/vtne9gd

Europa ma dość ruskich i uzależnienia od nich. Te czasy już nie wrócą. A jak będzie to zobaczymy.

Niedawno ktoś się tutaj ze mną kłócił (może to byłeś Ty?) jak to cena ropy zaraz będzie znowu wielką bo ruskie tak będą działać że wymusza wysoką cenę. Mówiłem że to pusta, niczym nieuzasadniona ruska narracja i proszę:
https://businessinsider.com.pl/gielda/mocne-spadki-cen-ropy-surowiec-najtanszy-od-miesiecy/y5bxvs8

Europa poradzi sobie bez Rosji ale rosja bez Europy już nie

Azi

0

@Joe_Pesci nie skruszy się. Za dużo zostało już zrobione w zakresie odejścia od tanich surowców od ruskich żeby nagle wracać do uzależniania się od humorów jakiegoś psychopaty z Moskwy.

Azi

3

Zawsze stawiają nierealne warunki ;)


Azi

0

@Hosh a herosy 3?

Azi

10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?