Azi

0

@Hosh mówisz że taka dobra? :)

Azi

0

@Gaz ja nic nie twierdzę w odniesieniu do Fify bo ostatnia w jaką grałem to 99 ;)
To co napisałem nie ma nic wspólnego z FIFA jako taka.

Azi

0

Wszystko byle nie szaman od Umtitiego

Azi

0

@Striker w Factorio mam kilka tysięcy godzin a nawet nie próbowałem grać online ;)

Azi

0

@MesQueUnClub_87 polecam przestawić się na lepsze i tańsze gry nie polegające na dojeniu klienta. Polecam Factorio

Azi

12

@MesQueUnClub_87 matko i córko. Jeżeli dobrze rozumiem to zapłaciłeś kupę kasy za grę żeby po pewnym czasie odebrali Ci możliwość grania online chyba że zapłacisz kolejna kupę kasy

Nie obrażając nikogo to brzmi to jak definicja naiwności i ściągania kasy z dzieciaków... :(

Azi

0

@draxidox Gavi to z mamusia wozeczkiem jeszcze jeździł:D

Azi

0

@Joe_Pesci stary ja ostatnio chciałem kupić sobie F1 managera ale uznałem że 200 zł to dużo za drogo a Ty się pytasz o aktualizację składów za 450? Dla mnie abstrakcyjne jest że ktoś wydaje tyle kasy na takie duperele. Gdybym coś na tym zarabiał to ja rozumiem ale tak? Ale ja jestem starym dziadem więc mogę nie zrozumieć podejścia osób o połowę młodszych odemnie

Azi

1

@TheNekro94 co to są zyski nadzwyczajne to znajdziesz w ustawie o rachunkowości z 94 roku

Azi

2

Bo fajnie. Ale brakuje drugiej części informacji :D

Azi

1

@malicinho dla mnie jest pewne że nie zagłosuje nigdy na nikogo kto używa formy "my i oni" w odniesieniu do Polaków. Nie obchodzi mnie kto ma jakie poglądy - dla mnie rząd ma dbać o długofalowy interes obywateli a nie kształtować ich światopogląd.

Azi

18

@lucas/catalan jeżeli ktoś Ci obiecuje socjal i państwo wyrównujące różnice w klasach społecznych (czytaj zabieranie kasy bogatym i oddawanie swojemu elektoratowi) to jest to typowa lewica właśnie. I nie ma znaczenia że uważa się ona za prawicę - ludzi ocenia się za to co robią a nie za to co gadają.

Azi

0

@malicinho niestety ale nikt nie pyta co nam się podoba a co nie. Wybór jest prosty: albo się opowiadasz po stronie albo jesteś wrogiem. Jeżeli wolisz być wrogiem to ja jednak podziękuję za takie podejście

Azi

0

@MESSIah16 nie jest to moje zdanie. Widać że nie masz pojęcia o czym piszesz. Jeżeli masz prawicowe poglądy to cenisz sobie wolność i prywatność. Jeżeli natomiast twierdzisz że masz prawicowe poglądy a jednocześnie masz gdzieś wolność i czyjąś prywatność to znaczy że jesteś debilem a nie osoba o prawicowych poglądach.

Azi

0

@tbas dali wywiad na stronie dlaidiotow.pl

Azi

1

@malicinho wchodzimy w taka fazę gdzie świat będzie dzielił się na białych i czerwonych (powinienem napisać dobrych i złych ale to byłoby przekłamanie).

Możesz nie zgadzać się się z tym co prezentują strona "biała" ale jeżeli nie określisz się jednomyślnie po tej stronie barykady to obie strony potraktują Cię jako swojego wroga. Na zasadzie albo jesteś z nami albo przeciw nam.

Uświadomienie sobie że lepszy dla życia jest świat taki jaki oferuje UE i USA niż alternatywa czerwona która dziś idą Węgry. Nikt nie każe Wam kochać UE i USA ale jeżeli chcesz żyć na takim standardzie jak obecnie to musisz pogodzić się z pewna rzeczywistościa. I to w zasadzie tyle.

Azi

1

@MESSIah16 właśnie mylisz. Ludzie o prawdziwych poglądach nie chcą nikomu wchodzić w życie prywatne - wręcz przeciwnie

Azi

0

@Seba_89_ https://youtube.com/user/ThrashingMadPL

Azi

0

@MESSIah16 myślisz prawicę z partiami które udają prawicę. Ani PiS ani Konfederacja to nie jest prawica. To są tylko ludzie którzy powiedzą cokolwiek żeby zgarnąć elektorat o poglądach prawicowych. We Włoszech jest dokładnie to samo i efekt będzie taki sam.

Azi

1

@michal26 Myślisz się - ten kto ma kapitał ten zawsze będzie rządził. Bo to pieniądz generuje pieniądz. Ten kto ma kasę daje jednak możliwość zarobienia tym którzy kasy nie mają i normalnie ludzie to rozumieją. Tymczasem u nas zamiast korzystać z tego że ktoś Ci daje zarobić to się psioczy na tego kto ma kapitał - co jest niestety typowo polskie. Ale jak multum ludzi z małych miejscowości jeździ pracować do Niemiec to problemu nie ma - paranoja.

Azi

0

@michal26 "mówię o tym, że jestem przeciwnikiem socjalizmu, a jako okres podajesz mi czas największej komuny xDDD jaki tutaj sens?"

Jaki to ma sens? Na takiej samej zasadzie PiS promuje się na takich którzy walczyli z komuna a jednocześnie próbują tutaj wprowadzić PRL bis. Nie ma to żadnego sensu i dziwi mnie że w takich okolicznościach sam nie dostrzegasz sprzeczności w swoich poglądach politycznych.

A co do tego uzależniona od rosyjskich surowców to polecam sprawdzić kto wykupuje obecnie najwięcej gazu od Norwegów i jak najbardziej dąży do uniezależnienia się od surowców rosyjskich.

Azi

6

@michal26 kiedy Polska próbuje narzucać swoje ideologię grupie Wyszehradzkiej - dobrze!
Kiedy inny kraj próbuje kierować UE - źle!!!

Dla Konferencji typowe jest myślenie typu Kali ukraść - dobrze, ale jak Kaliemu ukraść to źle!!

Azi

3

@tbas a co ma prawica do Konfederacji? :D

Konfe to należałoby wywieźć w autokarach do ich matulki rosji. Tam ich chętnie zmobilizują i wyślą na Ukrainę gdzie będą mogli walczyć o swoje wartości. Wprawdzie krótko ale za to wystrzałowo ;)

Azi

1

@Hosh a wiesz że pierwszy raz widziałem. Super. Dzięki że wstawiłes!

Azi

28

@urbipl Jako katolik, przeciwnik LGBT i człowiek o prawicowych poglądach mówię: takich radykałów należy trzymać w psychiatrykach a nie rządach.

Azi

0

@barcelonaLM pogadamy zatem jak zrobi :)

Azi

8

@michal26 Rozbijmy Twoją wypowiedz na czynniki pierwsze:
" piszesz o mojej naiwności a sam wierzysz w to, że taki kretyński pomysł, jak wspólnota europejska 27 państw ma rację bytu. Dyktando 2 państw, a raczej tylko Niemiec i liczenie na to, że pozostałym państwom będzie to pasować."

A jak działa świat? Kto podejmuje decyzje? Czasem nie najsilniejszy i nie najbogatszy? Czemu nie masz pretensji do USA że wykorzystuje swoje przewagi w świecie? Serio - walka z wiatrakami.
Niemcy rządzą w UE bo ich gospodarka jest najsilniejsza. Ale jednocześnie zdają sobie świetnie sprawę że ich gospodarka przegrywa nawet przy Japonii, że o USA czy Chinach nie wspominając. A niedługo pewnie również Indiach. Niemcy będą się liczyć na świecie tylko jako lider UE - w żadnym innym wypadku nie. Dlatego będą podejmowali takie działania żeby tym liderem pozostać.

"Wolę wierzyć w "gospodarcze bzdury" Konfy i propagować takie tezy, jak "pieniądz pochodzi z pracy", czy też "socjalizm jest czymś złym z definicji", lub "w socjalizmie jednemu się zabiera, by dać drugiemu", aniżeli ufać politykom, którzy od lat gnoją pół Europy i jedyne na czym im zależy, to na własnych interesach i takie partie jak PiS, czy PO do nich należą."

To zastanów się kiedy Polska rozwijała się prężniej? Od 45 do 89 czy od 89 do dziś? I w którym z tych wariantów chciałbyś żyć. Bo to co wierzysz to scenariusz pierwszy choć wydaje Ci się że drugi. Dlatego jesteś właśnie naiwny.

Azi

1

@barcelonaLM A odebrali środki któremu z tych krajów?

Azi

22

@michal26 A co ma do tego tematu woja na Ukrainie? O.o
Jedyne co ma wspólnego to to, że nowe władze we Włoszech pójdą ścieżką podobną do Niemców.

Jesteś chłopie straszliwie naiwny. Przypominasz mi ludzi, którzy kupują brednie głoszone przez Konfederację. Od kilku lat powtarzam że tylko ludzie bardzo naiwni mogą wierzyć w gospodarcze bzdury głoszone przez Konfe i dziś - na szczęście - wielu ludzi przejrzało na oczy.

Powtarzam jeszcze raz - w tej chwili nie można zrobić nic bardziej głupiego i na rękę Putinowi i Chińczykom, niż konflikty wewnętrze w UE. A sam mam prawicowe poglądy i rzygać mi się chce na ich niektóre decyzje. Ale wolę taki świat niż to co mogą nam zaoferować ruskie lub Chiny.

Azi

10

@KlonaZepan Cele UE nie jest posiadanie wojska... O czym Ty chłopie do mnie piszesz? Może za późna godzina już?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?