Azi

2

@Cotutajsiedzieje to już wiesz kto wygra ZP w tym roku na stronie :D


@masq na prezydenta!

Azi

0

@Gitarkafcb od początku pandemii ludzie siedzieli w domach dużo więcej więc nie ma się co dziwić że odporność u wielu osób siadła znacznie.

Azi

3

@Kgorecki2500 Przekonałeś mnie!

Azi

11

@Rl9k1nG Czesi przymierzają się do referendum w Kaliningradzie w sprawie przyłączenia okręgu do Czech. Podobno 98,4% mieszkańców zagłosuje za.

Azi

1

@osa91 O to właśnie chodzi. Putin to nie jest ktoś z kim się da dyskutować. Oni tam rozumieją tylko mordobicie. Więc - choć wcale nam to nie jest na rękę - trzeba iść na mordobicie. Bo to lepszy wybór niż chowanie się i potakiwanie. Wtedy to oni przyjdą do nas. Może nie dziś. Może nie za 5 lat, ale przyjdą. Tylko wtedy nam już nikt nie pomoże skoro sami byliśmi bierni kiedy gwałcili sąsiadów.

Azi

1

@Peciak Bez obrazy ale to jest strasznie płaskie myślenie.

Podsumujmy:
- nie przeszkadza Ci, że grzmoty pokroju Putina i jego kumpli wpływają w znaczący sposób na politykę całej Europy. Kasą, szantażem i trollami w skali tak przerażającej, ze przeciętny człowiek nie potrafi sobie tego nawet wyobrazić
- nie przeszkadza Ci, że co krok grożą to tu a to tam - jak nie odcięciem ropy/gazu to atomówką
- nie przeszkadza Ci, że co parę lat idą sobie mordować sąsiadów (na razie sąsiadów) tak jak teraz robią to na Ukrainie. Od tak - z czystej fanaberii i żądzy władzy wysyłają swoich popaprańców co by sobie pogwałcili i pomordowali niewinnych ludzi

Najlepiej mieć wszystko w dupie, bo ciepło w domu i kluseczki da się ugotować...

Na szczęście cywilizowany świat myśli jednak w dłuższej perspektywie niż kilka miesięcy i nawet jeżeli najbliższa zima będzie ciężka albo bardzo ciężka (szczególnie że PiS nie potrafi myśleć długoterminowo ani podejmować bardzo trudnych decyzji). Nadarzyła się okazja żeby rękami Ukrainy wywrócić świat w rosji do góry nogami. I choć normalności tam nigdy nie będzie to jest nadzieja, że przynajmniej na kilkanaście, może kilkadziesiąt lat, będzie spokój - szczególnie gdy Europa przestanie być zależna od ruskich surowców i Ci będą mieli naprawdę duże problemy żeby spiąć budżet na wydatki - szczególnie na wojsko.

Kiedyś Brytyjczycy szli na ustępstwa takiemu jednemu świrowi z wąsikiem, który miał podobne podejście do życia innych ludzi co dziś putin. I na dobrą sprawę podejście zmienili dopiero, kiedy ten świr prawie wszedł im do domu. Z buciorami. I teraz mielibyśmy robić znowu to samo - stać i patrzeć jak wariat terroryzuje świat bo ma mocarstwowe wizje. To byłaby skrajna głupota.

Azi

7

@Hosh u nas też odklejeńców nie brakuje

Azi

1

@domin682 kolega @Kusco15 lubi też udawać że nie widzi niewygodnych tematów ;)

Azi

1

@domin682 jednym słowem? ;)

Azi

0

@tristan87 guwniara z paletkom nałożyła wielką presję - trzeba trenować!

Azi

2

@kuz Dzień dobry!


Azi

1

Widzę że ruskie czerpią najlepsze wzorce i wydają kasę na wybory, które się nie odbyły ;)


Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

1

@Danny Gaucho Hyk! Neeee bałdzo!

A tak swoją drogą to dziś wyjątkowo jestem zadowolony bo udało mi się przespać - pierwszy raz od baaaaaardzo wielu dni - ponad 6h. A nawet 10h! Nie wiem czy w 2022 lub 2021 choć raz zdarzyła mi się okazja aby się wyspać :)

Azi

0

@Danny Gaucho Lewy na MŚ dogoni Messiego ;)

Azi

0

@El dominatore Czy czujesz się odpowiedzialny za wymuszanie zmian światopoglądowych LaBamby? :D

Azi

1

@kamil9040 skubani - w styczniu zaczęli prowokować ruskich którzy od dwóch lat szykowali się do tej wojny.

USA: Mam plan!
Ukraina: Jaki?
USA: Urła sprytny!!!

Azi

0

Azi

11

Dobre :)

Azi

0

@MrPGG Vinicius się nie mieści do 11 czy rotacje? Dziwnie się patrzy na Neymara w drugiej linii :D

Azi

0

@masq MatS - Garcia, Araujo, Kounde - Pedri, Busi - Gavi, Messi - Dembele, Lewy, Raphinha

https://external-preview.redd.it/oKtqAGi6FyL_satTZTPti6sydBGzjXDDSYOrUs98Mlk.png?auto=webp&s=4cb4a9e12e7790c197777ec015cb483067253f28

Messi tam gdzie na obrazku jest Cazorla

Azi

1

@Deviler proszę o dopowiedzenie jakie dokładnie mleko i które płatki

Azi

0

@Faun o atakach na kluczowe instalacje to dużo osób mówiło jeszcze w lutym kiedy dużo osób tutaj smiechowało sobie że żadnej wojny nie bedzie ;)

Azi

0

@jeyx77x Jak rozumiem to nie jest taki głupi żart i serio tego nie wiesz :)
To odpowiem Ci pytaniem: dlaczego ruskie odcinają dostarczanie gazu choć Europa im za niego płaci i w zasadzie nie powinni mieć w tym żadnego interesu?

Azi

8

@Kusco15 nie ma takiej zasady że jak jeden jest fejkiem to wszystkie są. Nie ma też zasady że jak jeden jest prawdziwy to każdy jest. A ten akurat śmierdzi nie na kilometr ale na tysiąc kilometrów. Bądź choć na tyle obiektywny żeby nie udawać idioty który tego nie dostrzega...

Azi

0

@escarabajo zapewne ma nadzieję że większość jest za głupia żeby przeczytać... Albo jest po prostu głupi.

Azi

4

@Kgorecki2500 niektórzy w ogóle tego wczoraj nie sugerowali ;)


Azi

0

@panczo Hallo? Tak. Do sprzedaży. Tak. Lekko nadpalony. Ale w Polsce a nie u niemca jeszcze!!!

Azi

3

@escarabajo wydaje mi się że trzeba być wybitnie stronniczym w kierunku Peło żeby nie wyczuć jak bardzo fejkiem śmierdzi ten mail... :/

Azi

0

@FabregasOnlyInMyHeart koniecznie z Rttr

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?