Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alba za Balde raczej konieczny
0
Ale porównywanie Bellerina do Semedo to jest przejaw kretynizmu. Gdyby Semedo tak się podłączał do akcji to dziś grałby w tym meczu
0
424 robi się ciekawie
0
@Fake69 takie dzieciaki to chciałby mieć każdy zespół akurat ;)
1
Kessie pięknie popracował w defensywie ale potem zabrakło go z przodu. Balde zgubił zupełnie rywala ale tutka chyba spalony będzie
0
@Mroziu powiem że chłop ma rozegrane 150 min w tym sezonie a rywala z najwyższej półki
1
Jeżeli Gavi nie jest zdolny do gry na 100% to na ławce jedynym pomocnikiem jest Pablo Torre który nie ma żadnego doświadczenia. Ta szeroka kadra to trochę mit :(
0
@xerter optymista skoro uważasz że przy takim nastawieniu zmiany cokolwiek pomogą
0
@KlonaZepan czytać widzę też nie potrafisz
0
@jeyx77x Lewy kopnął w rywala a nie odwrotnie. Choć z drugiej strony Lewy nie miał już miejsca a rywal i tak by go przewrócił siłą rozpędu ale rozumiem interpretacje sędziego
0
Cyrk wraca na swoje miejsce :D
0
Ale Pedri pięknie zagrał. 3 go pilnowało a ten taka piłeczkę zagrał. Poezja!!
0
Wreszcie jakiś karny w tym sezonie:D
0
@Szmulek pomysł to na pewno ma ale dlaczego taki dziwaczny
0
@KlonaZepan jaka dyskusja? Chlopie bredzisz mi coś o 8:2 jakby to miało coś wspólnego z tym jaki pomysł na dzisiejszy mecz ma Xavi a potem płaczesz jak Cię ktoś zaora :D
0
@MiGzi przecież on nie rozegrał nawet 150 minut w Barcelonie. A Ty oczekujesz że będzie błyszczał na Bayern? :D
0
@Pogba przy linii to Pedri nie gra. Częściej jest w środku niż na skrzydle
0
Dlaczego nie gra Garcia i dlaczego gra Kessie to wie chyba tylko Xavi
0
@KlonaZepan a złote piłki dawali mu za frajer. Ty chłopie myślisz zanim coś napiszesz? Choć trochę?
0
@wasacz daj znać jak znajdziesz kogoś kogo zainteresuje Twoja opinia :D
0
@wojtekfcb79 pokazuje to co będzie miało największą oglądalność
0
@KlonaZepan i co z tego wynika?
0
Gdyby wymienić Kessie na Leo to taki pomysł na grę wyglądałby zapewne super. Ale Kessie to nie Messi.......
0
@Coutinho007 a Busi co zrobił ze ma na kopach wylecieć? Jesteś pierwszorzędny kibic - aż wstyd czytać...
1
@Deviler Nadzieja umiera widać ostatnia :D
1
@Janiama 1:0
AAaaaaaaaAAaaaa
0
@FabianMrozek a kto jest niezgłoszony?
4
Nareszcie Pablo dostał szansę
3
Dobra Fati i Torres na boisko. I niech ktoś przypomni Xaviemu że Pablo Torre siedzi też na ławce
1
Szkoda teraz tego podania MatSa :(