Azi

0

Alba za Balde raczej konieczny

Azi

0

Ale porównywanie Bellerina do Semedo to jest przejaw kretynizmu. Gdyby Semedo tak się podłączał do akcji to dziś grałby w tym meczu

Azi

0

424 robi się ciekawie

Azi

0

@Fake69 takie dzieciaki to chciałby mieć każdy zespół akurat ;)

Azi

1

Kessie pięknie popracował w defensywie ale potem zabrakło go z przodu. Balde zgubił zupełnie rywala ale tutka chyba spalony będzie

Azi

0

@Mroziu powiem że chłop ma rozegrane 150 min w tym sezonie a rywala z najwyższej półki

Azi

1

Jeżeli Gavi nie jest zdolny do gry na 100% to na ławce jedynym pomocnikiem jest Pablo Torre który nie ma żadnego doświadczenia. Ta szeroka kadra to trochę mit :(

Azi

0

@xerter optymista skoro uważasz że przy takim nastawieniu zmiany cokolwiek pomogą

Azi

0

@KlonaZepan czytać widzę też nie potrafisz

Azi

0

@jeyx77x Lewy kopnął w rywala a nie odwrotnie. Choć z drugiej strony Lewy nie miał już miejsca a rywal i tak by go przewrócił siłą rozpędu ale rozumiem interpretacje sędziego

Azi

0

Cyrk wraca na swoje miejsce :D

Azi

0

Ale Pedri pięknie zagrał. 3 go pilnowało a ten taka piłeczkę zagrał. Poezja!!

Azi

0

Wreszcie jakiś karny w tym sezonie:D

Azi

0

@Szmulek pomysł to na pewno ma ale dlaczego taki dziwaczny

Azi

0

@KlonaZepan jaka dyskusja? Chlopie bredzisz mi coś o 8:2 jakby to miało coś wspólnego z tym jaki pomysł na dzisiejszy mecz ma Xavi a potem płaczesz jak Cię ktoś zaora :D

Azi

0

@MiGzi przecież on nie rozegrał nawet 150 minut w Barcelonie. A Ty oczekujesz że będzie błyszczał na Bayern? :D

Azi

0

@Pogba przy linii to Pedri nie gra. Częściej jest w środku niż na skrzydle

Azi

0

Dlaczego nie gra Garcia i dlaczego gra Kessie to wie chyba tylko Xavi

Azi

0

@KlonaZepan a złote piłki dawali mu za frajer. Ty chłopie myślisz zanim coś napiszesz? Choć trochę?

Azi

0

@wasacz daj znać jak znajdziesz kogoś kogo zainteresuje Twoja opinia :D

Azi

0

@wojtekfcb79 pokazuje to co będzie miało największą oglądalność

Azi

0

@KlonaZepan i co z tego wynika?

Azi

0

Gdyby wymienić Kessie na Leo to taki pomysł na grę wyglądałby zapewne super. Ale Kessie to nie Messi.......

Azi

0

@Coutinho007 a Busi co zrobił ze ma na kopach wylecieć? Jesteś pierwszorzędny kibic - aż wstyd czytać...

Azi

1

@Deviler Nadzieja umiera widać ostatnia :D

Azi

1

@Janiama 1:0

AAaaaaaaaAAaaaa

Azi

0

@FabianMrozek a kto jest niezgłoszony?

Azi

4

Nareszcie Pablo dostał szansę

Azi

3

Dobra Fati i Torres na boisko. I niech ktoś przypomni Xaviemu że Pablo Torre siedzi też na ławce

Azi

1

Szkoda teraz tego podania MatSa :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?