Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcinK0000 w obronie będzie grał Busi, Frankie i Alonso
0
@Emhyr pal licho - ostatnio też sabotował a zawodnikiem meczu zostal
0
@arasz1819 to była ironia do takiej jednej dyskusji z dziś ;)
0
@Firestone będziemy trzymać skoro masz się puszczać
0
Frankie znowu pracuje na tytuł MotM ;)
0
Koleś biegający z nr 9 na skrzydle wygląda tak źle jak Krychowiak z 10 w kadrze. Ryje banie trochę
2
Ładnie Balde pograne
0
@mekston limit czerwonych zużył na Barcelonę
0
@Pawlak1992 powiedział sędziemu prawdę o jego sędziowaniu dzis
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pawlak1992 nie jest. Siedzi z Lewym w szatni
0
@DonAndresFCB ja bym po kartce mu dodał że jest idiotą dając kartkę kolesiowi który nie będzie grał więcej w piłkę
2
@kuz Pique jest dziś absolutnie bezkarny. Mogą go w dupę pocałować co najwyżej
0
@Kuba_1 niech go zawiesza na 10 spotkań :p
0
@masq dobrze wybrał - piłka w bramce
4
Teraz Busi na 2:1 i LaBamba dostanie zawału :D
0
To Torres wycofał ta piłkę?
3
Gol gol gol gol gol!!!!
0
@barcelonaLM patrząc po sędziowaniu to to nie jest obraza tylko prawda :D
0
@FCB_dimiC powiedział "pan się pomylił" zbrodniarz jeden!!
0
@barcelonaLM jaki gest?
0
@domin682 dlaczego nie miał szans? Piłka chwilę później szła dosłownie z metr od niego
0
@Atencjuszek jestem ciekaw co chamskiego i prymitywnego tutaj widzisz :D
14
Ale tego to się ogarnąć nie da. Bardzo chciałabym dowiedzieć się dlaczego VAR podjął decyzję taką jaką podjął.
https://x.com/Zona_Blaugrana/status/1590085754692448256
0
@messicocacola to był faul taktyczny chyba. A że sędzia jest niekonsekwentny - żadna nowość
1
Obstawiam 3-3-3 na drugą połowę + Gavi za Busiego
0
@AmigoBlancos trzecią
2
Kartka dla rywali? Szoook!
0
@masq bo to jest rywalizacja - gorzej sędzia czy my :)
0
Spalony niestety:(