Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Katalonczyk1610 byłoby pięknie! :)
1
@TheNekro94 Stalin był dwa razy kandydatem do pokojowego Nobla... Putina też chcieli zgłosić do tej nagrody dwa lata temu. Przy tym Sasin to mały żuczek gnojaczek
2
@Przemek2323 elektrownie jądrowe to są nam potrzebne od prawie 20 lat a teraz to już jest chyba po ptokach żeby do 2050 duży procent energii generować właśnie w nich. Obecny rząd i poprzedni wydupczyli pod tym względem w kosmos - ale tak to jest jak zamiast myśleć o dobrze kraju to myśli się tylko o tym gdzie się nachapac
3
@RoberDzik Konfederacja i ruskie onuce? To jakaś nowość? ;)
1
@Mow_mi_Douglas jeszcze niedawno - zaledwie 2 lata temu - euro było po 4.27
0
@Ricardinio14 Chyba w meczu z Almeria Frankie zagrał (pewnie z Alba albo Torresem bo to było z naszej lewej strony) przepiękna klepkę. Minęło wtedy całą linię jednym szybkim podaniem. Moim zdaniem powinniśmy szukać bardziej takich zagrań niż pojedynków, choć Frankie ma to do siebie że jak widzi lukę (miejsce nie zawodnika;) to musi w nią wejść z piłką. Na szczęście dobrze potrafi się z nią utrzymać. To na pewno jest zawodnik stylem pasującym do Barcelony - szkoda że nie udało się z niego wykrzesać maxa
1
@Przemek2323 jestem ciekaw jak to wpłynie na ich sprzedaż
0
@arasz1819 i jak rozumiem w Twojej ocenie komentarz "Frankie totalnie spartolil żeby za chwilę zostać bohaterem" jest negatywny :D
0
@Colon nie wiem ale grę miałem na dyskietce więc połowa osób tutaj może nie zrozumieć o czym teraz piszę ;)
0
@barcelonaLM to jest polityka. Jeżeli będą mieli w alternatywie nie dostanie się na następną kadencje to żaden elektorat ich nie powstrzyma
9
@Colin94 deluxe ski jump 2.1
0
@arasz1819 najwyraźniej. Możesz sobie uważać że jestem nieobiektywny tylko dlatego że nie mam problemu z napisaniem "Frankie popełnił babola". Nie wiem gdzie tutaj jest Twoim zdaniem nieobiektywność ale w sumie mało mnie ochłodzi jak definiujesz sobie to słowo.
20
No i fajnie. Mam nadzieję że dostawie numer pierwszej drużyny a nie rezerw
0
@barcelonaLM dlaczego mieliby tego nie zrobić? Sami będą musieli się promować przez wyborami a jak mają to robić jeżeli chcą ich odciąć od mediów?
0
@arasz1819 co z boku widać? Widać tylko to że nie mogę napisać czegoś co jest prawdą o de Jongu bo przychodzi frustrat z pianą w gębie :D
0
@arasz1819 tylko że ja nie mam problemu z tym że Frankie gra pomimo tego że zdarzają mu się babole. Ale nie mam też problemu o tym mówić. Ty natomiast jak tylko pojawia się coś choćby trochę negatywnego to dostajesz wścieklizny. Nie pisz mi więc o swoich problemach bo Twoje problemy mnie nie interesują.
0
@barcelonaLM nie mogą ich wywalić z rządu bo wtedy opozycja mogłaby forsować odwołania i rozliczanie obecnej "władzy" a PiS nie może sobie pozwolić na takie akcje przed wyborami
1
@arasz1819 wiedziałem że rzucisz coś w stylu "wina Tuska"
Chlopie zajmij się swoimi kompleksami a nie lawinami :)
9
I bardzo dobrze. Munir też jedzie?
0
@arasz1819 ja Ciebie też nie prosiłem o komentarz i też wiadomo jaki będzie.
1
@arasz1819 zauważyłeś zapewne że kolega wyżej pisze o de Jongu a nie wspomina o Dembele, Busim ani innych zawodnikach? Ty naprawdę masz jakiś straszny kompleks jak ktoś coś pisze o Holendrze. Może warto uświadomić sobie ze dla większości ludzi jest to tak samo ważny (i równie i objętych) zawodnik jak każdy inny z naszej drużyny.
2
@BorzyKrzys a sportowa rywalizacja nie polega przypadkiem na optymalizowaniu swoich szans? Jeżeli strata bramki daje im lepszy wynik to co jest w tym dziwnego że dążą do straty bramki? To tylko pokazuje że zasady są ułożone tak że mogą powodować dziwaczne sytuacje
0
@Ricardinio14 trochę problemem jest fakt że ostatnio chce asystować przy bramkach obu drużyn :/
3
Szkoda mi MatSa - to powinien być jego mundial a pewnie przesiedzi cały na ławce :(
0
@SuperPatsonFCB pozostaje pytanie po co w ogóle broniły? Przecież wystarczyło dać im pretekst do karnego
2
@pawello10 ten musiał jest totalna porażka już na kilkanaście dni przed jego rozpoczęciem. Nikt tam nie niszczy pilki jak FIFA z ich ciągiem do kasy...
0
@Kluivert_P Grau też się nie załapał do kadry
https://www.transfermarkt.pl/jaume-grau/profil/spieler/340864
39
Bardzo dobra wypowiedz. Szczera i konkretna. W dodatku pokazuje jakim zaszczytem jest możliwość pracy w Barcelonie :)
3
@Kengo Umtiti nie zdążył sie wyleczyć na mundial ;)
1
@Kluivert_P Messi też nie grał na mundialu w 2016, i 2020!!