Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 nie wiem czy zobaczę bo oceny redakcji to czyjaś opinia i nie muszę się z nią zgadzać. Dawno zresztą już nie czytałem opisów - zwykle rzucam tylko okiem kto został jak oceniony
1
@bari_94 akurat Xavi preferuje szybkie ataki wszędzie tam gdzie jest taka możliwość. A duże posiadanie wynika obecnie bardziej z tego że rywale się bunkrują bardzo głęboko niż z samej chęci trzymania piłki
2
@arasz1819 masz chyba jakiś kompleks. Frankie zaliczył kolejna stratę - dobrze że znowu bez konsekwencji. Busi zaliczył kilka takich ale też się ogarnął.
10
@FCB24 Barcelona kończy rok na pozycji lidera gdzie po 14 meczach ma 12 zwycięstw, remis, porażkę i bilans +28 grając dosłownie co 3 dni przez większość czasu. W sierpniu każdy brałby taki scenariusz w ciemno - patrząc na poprzednie sezony.
Ale po wygranym meczu, grając w 10 (a według niektórych w 9) na 11 (a raczej 12), gdzie musieliśmy gonić wynik grając w osłabieniu - to i tak LaBamba uważa, że lepiej zna się na piłce niż Xavi i w ogóle jest oburzona faktem jak nielogicznie prowadzi on zespół!
Jeżeli to nie jest przejaw tępoty to ja nie wiem co nim jest...
3
Po raz kolejny dostajemy kartkę za mówienie prawdy! Świat jest niesprawiedliwy... :(
2
@urbipl E tam. Takie bezczelne domniemania! On po prostu wie, że będzie zmęczony po świętowaniu mistrzostwa świata 2022 i dzięki temu złotej piłki 2023 (sic!)
2
@Kszysiek7 albo pomyśli "kurła nadal śpię"
0
Z trudnych wyjazdów zostały nam Bilbao, Betis i Atletico. Ewentualnie Villarreal
0
@Volk Frankie totalnie spartolil żeby za chwilę zostać bohaterem
0
@arasz1819 w kontekście tego że grali w przewadze (a taki był) to tak bo nie skorzystali tego a wręcz dało sobie wbić dwie bramki - to trochę frajerstwo. Ale patrząc po grze to Barcelona była lepsza w drugiej połowie
0
Lewy wyraźnie chce odpocząć po ciężkim finale MŚ ;)
1
@domin682 albo wystawiać 10 zamiast 11...
1
@Fake69 pan maruda przyszedł - koniec zabawy. Idziemy spać
1
Kurna takie emocje że zapomniałem że za parę godzin do roboty idę...
5
Notatnik ma wylew :D
2
Wreszcie ta drużyna zaczyna pokazywać się z dobrej strony w trudnym momencie
0
Koniec!!! Takim meczami wygrywa się ligę!
0
@regatta52 bardzo dobry mecz ale Pedri moim zdaniem dziś kluczowy
0
Ansu trochę bez sensu - powinien walczyć o rożny
1
Brawo Raphinha!
0
@Survier wiem ale to o niczym nie świadczy
0
@Peciak jednak 4 czyli będzie 8
1
@regatta52 Pedri
0
@Survier zapewne nie jest zdrowy
0
Czemu Garcia siedzi na ławce skoro nie może grać?
0
Trzeba dowieźć wynik i bedzie świętowanie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Corr w idealnym momencie;)
1
Pedri kozak :D :D
0
@michal26 De Jong do obrony - spodziewałem się