Azi

0

@arasz1819 nie wiem czy zobaczę bo oceny redakcji to czyjaś opinia i nie muszę się z nią zgadzać. Dawno zresztą już nie czytałem opisów - zwykle rzucam tylko okiem kto został jak oceniony

Azi

1

@bari_94 akurat Xavi preferuje szybkie ataki wszędzie tam gdzie jest taka możliwość. A duże posiadanie wynika obecnie bardziej z tego że rywale się bunkrują bardzo głęboko niż z samej chęci trzymania piłki

Azi

2

@arasz1819 masz chyba jakiś kompleks. Frankie zaliczył kolejna stratę - dobrze że znowu bez konsekwencji. Busi zaliczył kilka takich ale też się ogarnął.

Azi

10

@FCB24 Barcelona kończy rok na pozycji lidera gdzie po 14 meczach ma 12 zwycięstw, remis, porażkę i bilans +28 grając dosłownie co 3 dni przez większość czasu. W sierpniu każdy brałby taki scenariusz w ciemno - patrząc na poprzednie sezony.

Ale po wygranym meczu, grając w 10 (a według niektórych w 9) na 11 (a raczej 12), gdzie musieliśmy gonić wynik grając w osłabieniu - to i tak LaBamba uważa, że lepiej zna się na piłce niż Xavi i w ogóle jest oburzona faktem jak nielogicznie prowadzi on zespół!

Jeżeli to nie jest przejaw tępoty to ja nie wiem co nim jest...

Azi

3

Po raz kolejny dostajemy kartkę za mówienie prawdy! Świat jest niesprawiedliwy... :(

Azi

2

@urbipl E tam. Takie bezczelne domniemania! On po prostu wie, że będzie zmęczony po świętowaniu mistrzostwa świata 2022 i dzięki temu złotej piłki 2023 (sic!)

Azi

2

@Kszysiek7 albo pomyśli "kurła nadal śpię"

Azi

0

Z trudnych wyjazdów zostały nam Bilbao, Betis i Atletico. Ewentualnie Villarreal

Azi

0

@Volk Frankie totalnie spartolil żeby za chwilę zostać bohaterem

Azi

0

@arasz1819 w kontekście tego że grali w przewadze (a taki był) to tak bo nie skorzystali tego a wręcz dało sobie wbić dwie bramki - to trochę frajerstwo. Ale patrząc po grze to Barcelona była lepsza w drugiej połowie

Azi

0

Lewy wyraźnie chce odpocząć po ciężkim finale MŚ ;)

Azi

1

@domin682 albo wystawiać 10 zamiast 11...

Azi

1

@Fake69 pan maruda przyszedł - koniec zabawy. Idziemy spać

Azi

1

Kurna takie emocje że zapomniałem że za parę godzin do roboty idę...

Azi

5

Notatnik ma wylew :D

Azi

2

Wreszcie ta drużyna zaczyna pokazywać się z dobrej strony w trudnym momencie

Azi

0

Koniec!!! Takim meczami wygrywa się ligę!

Azi

0

@regatta52 bardzo dobry mecz ale Pedri moim zdaniem dziś kluczowy

Azi

0

Ansu trochę bez sensu - powinien walczyć o rożny

Azi

1

Brawo Raphinha!

Azi

0

@Survier wiem ale to o niczym nie świadczy

Azi

0

@Peciak jednak 4 czyli będzie 8

Azi

1

@regatta52 Pedri

Azi

0

@Survier zapewne nie jest zdrowy

Azi

0

Czemu Garcia siedzi na ławce skoro nie może grać?

Azi

0

Trzeba dowieźć wynik i bedzie świętowanie

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

0

@Corr w idealnym momencie;)

Azi

1

Pedri kozak :D :D

Azi

0

@michal26 De Jong do obrony - spodziewałem się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?