Azi

0

@Emhyr Busi pewnie też nie ale kto tam wie

Azi

2

@tomek8756 I to jest absolutnie mistrzowski trolling :D

Azi

4

@Emhyr Zabawne jest to jak Lucho przywalił w mordy miejscowym ekspertom :D

Azi

1

@Kinginiesta akurat nie. Trochę przypadkiem ale zahaczyłem zawodowo o ten temat. Tam doszło ostatnio do jakiejś dziwacznej akcji i pewnie teraz to maskują albo kombinują jak rozwiązać problem. Fabryka miała docelowo powstać na terenach pogórniczych w Jaworznie ale zmienili lokalizację na jakiś las. Jaja zaczęły się kiedy okazało się, że wymiana terenów przez ich właścicieli wymaga zapłaty jakiegoś olbrzymiego podatku (czego chyba nie przewidzieli) i nikt nie chce go zapłacić ani nie ma na to środków. Ale tak to się zwykle kończy kiedy decyzje są podejmowane przez polityków z zerową wiedzą i bez konsultacji ze specjalistami z danej dziedziny. Na tej samej zasadzie już kilka lat temu pozwalniali się ludzie od planowania budżetu państwa, bo mieli dość pracy w takich idiotycznych warunkach.

Azi

1

@Przemek2323 tego co to miał w 2020 wyjść?

Azi

0

@mekston Jak to się stało?

Azi

0

@TR3YWAY Jeżeli masz budżet 15 tys. to przygotuj się na to, że po zakupie w auto trzeba będzie włożyć jeszcze 2-3 tys. Jeżeli więc 15 to max co możesz dać, to na Twoim miejscu szukałbym w ogłoszeniach aut do 12-13 tys. z opcją zejścia z ceny do 10/12 tys.

Druga sprawa - jeżeli nie znasz się na tym co sprawdzić przed zakupem i jak poznać czy auto nie jest trefne i nie masz nikogo, kto by Ci pomógł w zakupie to z miejsca polecam odpuścić sobie komisy i handlarzy. Przy czym jak widzisz ogłoszenie i masz numer to przeklejaj go w google - jeżeli wyskakuje Ci, że osoba używająca tego numeru daje ogłoszenia z innymi autami albo częściami do aut to z miejsca odrzucałbym dane ogłoszenie. Najlepiej skupić się na autach z polskich salonów użytkowanych przez osoby prywatne ale to jest zejście do jakiś 10% (a może mniej) ogłoszeń. Niestety jest to cena jaką się płaci za mniejsze ryzyko odkupienia od kogoś totalnego szmelcu.

W tej cenie możesz znaleźć auto z automatem (sam nie jestem zwolennikiem ale to kwestia gustu). Pamiętaj jednak, że trzeba przeszukać często tysiące ogłoszeń żeby trafić na kilka wartych uwagi. Dwa lata temu (tuż przed pandemią) szukałem auta dla szwagra i przeglądałem niemal wszystkie ofety z otomoto jakie się pojawiały. Takich do których warto dzwonić (o tym zeby jechać i oglądać nawet nie wspominam) - jest garstka.

Azi

10

@draxidox dziwnym trafem - oczywiście zupełnie przypadkowo! - akurat w tym momencie obok przechodziła osoba wspierająca inne ideologie i udało jej się sfotografować akt spalenia. Na pewno nie jest tak, że robią ustawkę. Na pewno nie! ;)

Azi

5

@messi564 zdecydowanie FIFA

Azi

0

@FCB_dimiC Do Xiaomi? Nawet nie sprawdzałem czy jest taka opcja.

Azi

0

@MysticCat telefon służy mi do dzwonienia, pisania sms, podstawowego serfowania po necie, robienia zdjęć, oglądania yt i ewentualnie słuchania muzyki. Nawet nie gram na tel. Żadna z tych opcji nie wymaga wybitnie wybitnego sprzętu, wiec nie widzę sensu wydawania np. 2k na wypasiony telefon. Przy okazji lubię się trzymać jednej marki - w tym wypadku xiaomi bo to znacznie ułatwia przenoszenie zawartości starego tel. na nowy.

Azi

29

Lucho wypowiedziami o Busim traci wiarygodność w oczach ekspertów z LaBamby :D

Azi

0

Reklamowaliście kiedyś smartfona w OleOle? Zastanawiam się ile czasu będę się musiał z nimi męczyć zanim cokolwiek uda się zdziałać - w sensie naprawić telefon albo żeby zwrócili mi kasę.

Kupiłem w lipcu zeszłego roku POCO X3 Pro. Wczoraj telefon padł - zupełnie bez przyczyny. Nigdy żadnych uszkodzeń fizycznych nie doznał, nie był zalany ani nic co mogłoby spowodować szkody. Nigdy nie był nadmiernie przeciążony. W zasadzie nawet mi go specjalnie nie szkoda, bo często mnie irytował ale szkoda mi zdjęć, które na nim mam. Oczywiście nie chciało mi się ich ani razu skopiować na kompa przez ten czas i teraz mam za swoje. Zapewne padła płyta główna - nowa kosztuje koło 400 zł, więc raczej nie będzie się kalkulowała naprawa.

Azi

0

@michal26 na miejscu Ukrainy wyprzedziłbym teraz ruskich i wyszedł z propozycją rozmów pokojowych pod warunkiem, że wycofujące się wojska wrócą przed rozmowami do granic z początku lutego tego roku.

Azi

3

@koksik2700 Rozumiem że to jest w nawiązaniu do "kto jest najlepszy". Wyrażę swoją opinię: jeżeli rozmawiamy o jakimś zawodniku jako o najlepszym na świecie to nie ma znaczenia jakie wyniki osiągnął w klubie czy reprezentacji, bo to jest wynik drużynowy a nie indywidualny i drużyna złożona z 11 bardzo dobrych zawodników zawsze będzie miała dużo lepsze wyniki niż zespół z najlepszym piłkarzem w historii + 10 przeciętnych. Bo tak działa sport drużynowy.

Nie ma żadnych wytycznych odnośnie tego jak ma być wybrany "najlepszy" w sporcie drużynowym. To zawsze będzie tylko i wyłącznie czyjaś opinia i nigdy nie będzie idealnego argumentu potwierdzającego czyjś osąd.

e: dlatego nie ekscytują mnie złote piłki itp. Jeżeli ktoś uważa że Ronaldo albo Pele albo Maradona są najlepsi - to spoko.

Azi

1

@Emhyr Williams i Jutgla

Azi

2

@JimMorrisonFCB a który jest tym ojcem? Może @Ojciec5tkidzieci? Tylko kim jest pozostała 4?

Azi

2

@MesQueUnClub96 współczuję Ci stary. Twojemu staremu również.

Azi

0

@Greenalley Za to Xavi ma kilkanaście pomysłów na raz ;)

Żeby nie było - ja jestem z tych, którzy chcą żeby prowadził Barcę długo, bo widzę że drużyna robi postępy.

Azi

0

@Sau_Ron nie wierzę aby Real dał dziś dupy :(

Azi

0

@Striker w przyszłym roku pod koniec pewnie tak...

Azi

2

@Lola120 nie ma konkurencji więc pojedzie ale dawanie mu nr 10 to jest coś czego przetrawić nie umiem

Azi

0

@333tricampeones333 Gaya miałby nie jechać czy Alba? Bardzo bym chciał żeby Balde się załapał ale wydaje mi się że to mało prawdopodobne (obym się mylił!).

Ansu moim zdaniem ma szansę tylko dlatego że Lucho ma w poważaniu opinie innych i lubi zaskakiwać.

Moim zdaniem pojedzie tylko Garcia, Alba, Busi, Pedri, Gavi i Torres

Azi

3

@Emhyr siedzą w spisku po uszy!!!

Azi

0

@Uukasz_93 Michał i Marcin Wójcik nie są że sobą spokrewnieni :D

Azi

0

@LaRoja Transfermarkt

Azi

1

LaBamba nigdy nie przestanie zaskakiwać. Wyświetlają mi się między postami reklamy-filmy. I nagle widzę przycisk "pomiń reklamę" to myślę że sprawdzę co się stanie. No i oczywiście po pominiętej reklamie była reklama właściwa. Kurła drugi poziom reklamy - jak w Incepcja drugi poziom snu

Azi

0

@mekston też tak myślę. Chcesz wydać x a wszystko ponad to to dodatkowy sukces

Azi

0

@Emhyr trochę tak to wygląda :D

Azi

3

@VamosRakieta nawet lepszy bo jutro jest piątek, który jest sobota przed sobota

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?