Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Jak się czyta wypowiedzi o Busim niektórych "kibiców" Barcelony na LaBambie to człowiek załamuje ręce jak wiele brakuje tym ludziom do przyzwoitego poziomu.
Z reprezentacją żegna się naprawdę legendarny piłkarz i tutaj nie pozostaje nic innego jak dziękować za grę i życzyć powodzenia w następnych latach - niezależnie od tego czy zdecyduje się zostać w Barcelonie, zakończyć karierę czy przenieść np. do USA.
2
Zwrot "nie pali się do opuszczenia klubu" to już formułka obowiązkowa kiedy mówimy o transferach z klubu...
0
@Fenelon "czyli oceniasz ludzi, którzy mają fajne pomysły i utopijne poglądy według Ciebie i NIGDY nie mieli realnej władzy, że gdyby ją mieli, to na pewno zrobią źle?"
Nie. Oceniam ludzi po tym co robią a nie tym co gadają. A jak ktoś gada coś co absolutnie przeczy temu co robi, to jest to BARDZO jasny przekaz "pospolity kłamca". Więc jeżeli ktoś WIDZI co taka osoba robi ale wmawia sobie, że nie widzi bo przecież gada coś innego, to należy to nazwać po imieniu - NAIWNOŚĆ.
"nic nie dociera (...)" - W zasadzie tyle w temacie
3
@Przemek2323 nie zgadzam się na taką propozycję. Przykro mi ale "przepraszam" nie naprawia wyrządzonych krzywd ani nie nakazuje za nie zadośćuczynić
1
@michal26 w takich okolicznościach wspomniane wyżej awokado nabiera zupełnie nowego "wegańskiego" smaku ;)
3
@esem91 wpisałem w google messi i klapki
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/messi-klapki-skarpetki-podchodzilem-sceptycznie-jednak-polacy-mieli-racje-noga-mniej-sie-poci-i-jest-wygodniej.jpg
12
@Emhyr Mioduski kupuje Atletico. Nic takiego.
e: Legia będzie wypożyczała juniorów żeby się ograli przed poważną piłką ;)
2
@michal26 To jeszcze bardziej niewiarygodne i od razu zapala mi się lampka - gdzie ten kontenerowiec ma "bak" na miliony litrów paliwa jeżeli na minutę spalałby takie ilości? Przy spalaniu 300 litrów na minutę to w ciągu doby spalałby blisko 0,5 mln litrów . To brzmi absurdalnie - przynajmniej dla mnie.
37
Czy to może być prawda? O.o
0
@Fenelon "czyli chcesz mi powiedzieć, że lepiej nie głosować i pozwolić tym darmozjadom (POPiS) dalej niszczyć ten kraj, niż zagłosować i dać szansę na kogoś (Konfederacja), kto w Twojej opinii ma utopijny plan?"
Tak. Lepiej nie głosować, niż dać władzę ludziom, którzy zniszczą ten kraj jeszcze bardziej. Widzę że powoli ale jednak do mózgu coś Ci jednak dociera.
"Nie ma takiej podstawy prawnej, tak samo jak nie masz gwarancji że Konfederacja opowiada bajki."
W ogóle po ich zachowaniu nie widać że gadają jedno a robią coś zupełnie innego.
Na taką naiwność można wstawić tylko słynne iksde XD
0
@Fenelon "Fajny plan". Lol. To jest właśnie naiwność o której napisałem. Wmówią Ci cokolwiek chcesz usłyszeć bylebyś na nich zagłosował. A to co faktycznie prezentują widać tam wyżej na poście głównym.
" nie ma prawa narzekać" - poproszę podstawę prawną do takich bredni :)
3
@Comentateiro Kriszcziano, Pele i Maradona też nigdy nie wygrali Ekstraklasy więc od Lewego podjazdu nie mają.
0
@Fenelon wymieniłem Ci 2 konkretne przykłady. Jak rozumiem oczekujesz że wymienię Ci jakąś inną partię ale nie zrobię tego bo na nikogo innego też głosować się nie da. Tylko fakt, że wszyscy inni są beznadziejni w niczym nie poprawia sytuacji Konfederacji.
Należy na to patrzeć tak:
PiS, PO i inne partie nie wymienione na liście - nie da się na nich głosować
Lewica - trzeba być idiotą żeby na nich głosować
Konfederacja - trzeba być naiwnym idiotą żeby na nich głosować
0
@Fenelon Wszystko z tatalną anarchią i wojną atomową jest lepszą alternatywą niż dawanie jakiejkolwiek władzy ludziom tego pokroju...
4
Serio - podziwiam, że w kraju jest nadal solidna grupa naiwnych, którym się wydaje, że Konfederacja to jest jakaś opcja. Na szczęście jest duża szansa, że nie osiągną progu wejścia i rozpadną się samoistnie.
1
@maroon byłem kiedyś. Tam mówili że nie wystawiają zwolnień :D
Akurat wtedy nie potrzebowałem zwolnienia - żona mnie wysłała jak przez dłuższy czas utrzymywało mi się ekstremalnie wysokie ciśnienie. Wtedy też lekarz na dyżurze miał ogromne pretensje że go obudziłem. Przecież on spał w pracy! Co to obchodzi że ktoś potrzebuje pomocy? ;D
5
Ja jestem chory, dzwoniłem do przychodni i usłyszałem że w tym roku nie ma już terminów (do lekarza pierwszego kontaktu). W efekcie siedzę w robocie i zrażam zamiast się leczyć i jest to wina pana niedzielskiego, jego kolegów z rządu i poprzednich rządów.
https://x.com/a_niedzielski/status/1603000762686226432
19
@Jakchcesz to się nadaje do Twojego Top 5 :)
1
@VegetaPolska myślę że Twój próbek to internet. Spróbuj życia bez niego.
0
I za co to tak? Idź już chłopie nawet za darmo!
7
@MESSIah16 kara śmierci jest - paradoksalnie - łagodniejszym wyrokiem niż siedzenie 30 lat w pierdlu z łątka pedofila.
5
@Sulimo cały na biało?
3
Bardzo fajny materiał o tym jak dziś wygląda transport w rosji - polecam szczególnie dla tych, którym się wydaje, że sankcje nie działają :)
0
@Arthurio Powinieneś na koniec, dla podkreślenia powagi tekstu, napisać ze dwa razy "jesteśmy debilami piłkarskimi".
5
@Janas11224 Audika z salonu kupił - znaczy pieniążki ukradł ciężko pracującym ludziom!
A na poważnie to fajne auto. Tylko kolor wybrałbym inny. Ale to kwestia gustu przeca.
0
@barcelonaLM a do kadry wróci Koeman?
1
@Donnie_Darko normalnie może jeżeli tak został zaprojektowany
6
@tobiasson92 rozegrane super. Ale fakt że do tego wolnego doszło to już trochę kuriozalne było.
2
@PiotrR podpierdolenie kolegi ze swojej reprezentacji w meczu o awans przy wyniku 0:0 w konsekwencji czego sędzia dyktuje karnego - to byłby absolutny majstersztyk podpierdalania :)
0
@Cziken26 trudno oczekiwać że będą mieli o to pretensje :p