Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ten ktoś mówi moim językiem :)
https://pbs.twimg.com/media/FkdCOl-WYAIRJDu?format=jpg&name=900x900
1
@Bykunn mogą sobie chcieć i w bitcoinach ;)
W tej chwili mamy taką sytuację, że oni bardzo muszą sprzedać a UE nie koniecznie musi kupić. A sprzedać innym nie bardzo mogą bo tą ropę trzeba jeszcze dostarczyć a z tym jest problem.
4
Ale oszołomów myślących w kategoriach "ruskie sobie świetnie radzą a to UE ma problem" nadal nie brakuje :D
0
@Kessie Na wschodzie bez zmian ;)
0
Typ z 5:15 rozwalił system. Wyprzedza na przejściu a potem przez 2 minuty uskarża się przed kamerą jak to jest prześladowany przez policję. Serio - takich idiotów powinno się z miejsca kierować na ponowny egzamin (obok mandatu oczywiście) jeżeli zdjęcie nogi z gazu na kilka sekund (to w 99% przypadków wystarcza żeby nie wyprzedzać tuż przed i na przejściu) stanowi zbyt duże wyzwanie.
0
@alianta2 w dodatku zbrodniarze wyrażają swoje opinie! Do łagrów!
2
@Criss18Barca mam nadzieję że konfa nie zdobędzie progu i samoczynnie się rozpadnie. Dawno takiego sztucznego tworu zbierającego dziwaków, szaleńców i miłośników ruskich to nie było.
2
@Mario96w albo Yamcha ;)
Kto oglądał dragon ball abridged ten zrozumie :)
0
@John_Doe faktycznie... nie moja sprawa :D
1
@JohnDeere https://zapodaj.net/images/72f0b1ce10dd9.jpg
Ale się Mikuś wycwanił ;)
0
@Colon niech jakiś grafik wstawi na tym tv z tyłu zrzut ekranu z LaBamby ;)
1
@tomek8756 zasadniczo pięknie gościa podsumowała :D
0
@Emhyr trochę inaczej to działa - a jak dokładnie to dowiesz się jak będziesz starszy ;)
1
@Kgorecki2500 ja mówię żonie żeby coś ugotowała bo jesteśmy z synem głodni :P
0
@John_Doe w efekcie wyszło trochę tak jakbyś chciał udowodnić że Twój algorytm ocen zawodników jest gówno warty :P
1
@Hubsao 2025: Michniewicz podpisuje kontrakt z PSG
2026: Michniewicz wygrywa Mistrzostwo Świata
0
@John_Doe to bez sensu - to dlaczego są przedstawiciele tylko reprezentacji, które grały w fazie pucharowej? Można śmiało założyć że np. lewi obrońcy Kataru czy Kostaryki zagrali słabiej od Beresia...
0
@tbas chociaż tyle dobrego że ruskie nie zarobią od nas na ropie :)
0
@Kitek1640 To:
syn ogląda na drugim monitorze... Za moich czasów oglądało się smerfy...
0
@tbas widziałem ten wywiad. Nie mogę się już doczekać wyborów... Serio - poważnie zastanawiam się czy nie zagłosuje pierwszy raz od lat...
1
@John_Doe a to nie dotyczy reprezentacji z fazy pucharowej?
13
@adi7adi8 cena nie wzrośnie - całość jest tak przygotowana żeby utrzymać ją na obecnym poziomie po przywrócenie maksymalnego vatu...
A to że doili nas od roku to zupełnie inna sprawa.
0
@kulek22 rozumiem że pytanie "czemu ktoś lajkuje jajko?" nie ma sensu?
2
@El dominatore Po co nam Lewandowski skoro jest Torres? :)
0
@Emhyr jakiś mądrzejszy zestaw pytań?
0
@kulek22 no to skoro już wiesz to się podziel informacją...
2
@Emhyr o co chodzi z tym jajkiem?
1
Czy Alba odzyska miejsce w składzie? Jeden Xavi powie tak, inny Xavi powie nie.
1
@DonCarletto to fakt - konta na instagramie ale za to mogę przeglądać bo żona się zalogowała na moim pc :D
64
@Siro chyba naprawdę jestem starym dziadem skoro "Bella Poarch" absolutnie nic mi nie mówi...