Azi

0

@TheNekro94 ćwiczyli dogrywki jak Hiszpanie karne?

Azi

0

@mekston nie martw się. Zdaje się że na VARze siedzi nasz ulubieniec więc zaraz zacznie się jazda bez trzymanki;)

Azi

0

@Kamiloza91 tam na VARze siedzi chyba pan dzban od niezrozumiałych decyzji więc jest to całkiem prawdopodobny scenariusz

Azi

0

@paweldunajecfcb kurs na awans Holendrów to bodaj 2,35. Dom już postawiony?

Azi

5

@trolownik akurat też mnie bawi to dziwaczne oburzenie. Koleś złapał kota i zrzucił go ze stołu. Bez jakiejś agresji, bez złości. Żadna krzywda temu kotu stać się nie mogła.
Niektórym to się chyba wydaje że facet powinien prosić "kotku kotku zejdź ze stołu!". Na mózg ludziom padło. Zwierzę to zwierzę. Nie można się nad nim znęcać ale cackanie się to też nie jest zdrowym objawem.
Znajoma moich rodziców ma fioła na punkcie psa. Ten pies wchodzi sobie na stół i zdejmuje żarcie z talerzy... Nikt się do tej kobiety w gości nigdy nie wybiera jak zaprasza bo wszyscy wiedzą jak to u niej wygląda i ludzi to brzydzi. Dla mnie sprawa jest prosta: pies ma żarcie w misce i tam sobie może iść jak jest głodny.

Azi

0

Czy Błaszczak naprawdę napisał tego twitta o antyszczepionkowych terrorystach czy to fake? Bo nie widzę na jego Twitterze takiego wpisu.

Azi

6

@marcin62 PiS to ma tyle wspólnego z katolikami co ruskie z cywilizacja.

Azi

1

@marcin62 my to nie ruskie ;)

Azi

1

@Cochise przed II WŚ Polska przeznaczała około 1/3 budżetu na wojsko. Do tego utrzymywała najliczniejszą armię w Europie. Co z tego?

Wojna na Ukrainie złamała schemat myślenia. Do tej pory założenie było takie że cofamy się za Wisłe i czekamy na NATO. Dziś już wiemy że to oznacza wymordowanie znacznej części żyjących na wschód od Wisły. W mało przyjemny sposób.

Widzę że żyjemy już w świecie całkowicie opanowanym przez "dej" i "mnie się należy". A jak okazuje się że nagle są obowiązki to płacz i lament. Mnie też się nie podoba wizja 30 dniowego wypadku do wojska ale jestem dorosły i wiem że życie nie składa się z samych przyjemności. Niestety.

Azi

3

@LS ciekawe podejście gdzie zakładasz że jedyne zadanie żołnierza to strzelanka z kalacha :)

Azi

0

@HarveySpecter trafiłem na tą informacje w którymś z artykułów o tych wezwaniach. Bodaj na inforze ale w tej chwili nie pamiętam. Jak jutro odpalę pracowego łapka to poszukam w historii.

Azi

1

@HarveySpecter "Nie wyobrażam sobie, żebym poszedł na służbę, gdzie jednocześnie prowadzę firmę i samych kosztów miesięcznych do prowadzenia firmy mam ponad 80k."

Jeżeli prowadzisz jednoosobową działalność to zapłaci za to wójt/burmistrz/prezydent miasta - oczywiście tylko jeżeli to odpowiednio udokumentujesz.

Rozumiem że większości może się nie podobać obowiązek odbycia ćwiczeń. Mnie też się nie podoba, co nie zmienia faktu, że jest to niezbędne dla utrzymania w miarę sensownej armii - czy raczej możliwości obrony - długofalowo.

Azi

0

@against_modern_football A spróbuj pomyśleć i podejść do zagadnienia na spokojnie.

Azi

0

@zenoowity chcesz powiedzieć że Ukraińcy strzelają do swoich żołnierzy czy cywilów?

Azi

0

@skubi99 wystarczy się zastanowić co jest nie tak z narracja gdzie jedni nazywają człowieka kimś odpowiedzialnym za ludobójstwo a inni za bohatera. Ale skoro jedyne co potrafisz to łykać jak leci to rób tak dalej :)

Azi

0

@skubi99 może po prostu niektórzy ludzie myślą zamiast bezrefleksyjnie oceniać? Wiem że dla Ciebie myślenie może być czymś niepojętym :D

Azi

2

@maroon wierz mi że wielu Niemców go czci niestety...

@Seba_89_ wielu ruskich czci putina. Ba - stalina też mimo że odpowiada za wielomilionowe zgony samych ruskich...

Tylko jedna rzecz: Bandera to nie jest ani Hitler ani Stalin ani Putin...

Azi

0

@RoberDzik dla mnie płacenie podatków też powinno być kwestia wyboru

Azi

1

@Seba_89_ nie wiem gdzie widzisz policzek dla Polski. Bandera jest dla Ukraińców symbolem walki o niepodległość a nie osobą odpowiedzialna za tworzenie organizacji, która dokonała ludobójstwa. I nie ma się co dziwić że jako taka osoba jest w pewien sposób odznaczona.

Azi

0

@BartqRKO nadal nie widzę żadnego związku między ćwiczeniami a książkami. Co ma jedno do drugiego?

Azi

0

@BulaKG ojcem wszystkich będzie Jarosław

Azi

0

@BartqRKO Co ma jedno z drugim wspólnego?

Azi

2

@Ronin47 pytanie czy ktokolwiek zainteresuje się nią samą...

Azi

5

@marcin62 żeby być w lewicy musisz:
A. czuć wstręt do ciężkiej pracy
B. mówić innym jak mają wydawać swoje własne pieniądz

Azi

4

@Coutinho007 ale ego spokojnie mógłby ;)

Azi

1

@Pawlak1992


"He he he he he"

Azi

8

Belgia, Niemcy, Kamerun, Hiszpania i Polska odpadły. Pogrom faworytów!

Azi

0

@michal26 żeby w ogóle gry nie było? Ewentualnie w czasie przerwy przed dogrywka i przed zmianą połów

Azi

0

W dogrywce można 6 zmianę zrobić?

Azi

13

Najwyraźniej żyjemy w świecie gdzie odpowiedzialność za swoje własne decyzje to jest coś co nie jest mile widziane.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?