Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Araujo wszystkich wykiwał i gra ale w Meksyku ;)
0
@Foro :D
Naprawdę potężny ból dupy :D
Zadziwia mnie że po prostu nie olałeś tematu tylko tak Cię to boli że próbujesz teraz wyjść z twarzą ale udaje Ci się tylko pogrążyć bardziej :D
5
@Adamski69 różnica jest taka że w 82 graliśmy w piłkę a dziś gramy antypiłke.
Ludzie! Przecież nikt z nas nie oczekuje medalu. Dlaczego selekcjoner kaleczy grę? Przegrają to przegrają ale niech to zrobią z sercem a nie z rozwolnieniem na boisku...
0
@Foro oznaczaj :)
Śmieszne jest to jaki masz z powodu jednej wypowiedzi ból dupy :D
0
@Foro Nie gustuje w dziwakach. Przykro mi :)
0
@Foro rozumiem że teraz potrzebujesz żeby ktoś się zainteresował:D
4
Mam nadzieję że Lucho nie będzie trzymał do końca meczu naszej drugiej linii tylko są pograć np. Koke
0
@MesQueUnClub_87 promocja w ZTM! Kasując dwa bilety trzeci możesz skasować gratis!
3
@marcin62 To nie jest żart. Kupowałem kilka dni temu smartfona. Niedrogi - zapłaciłem 1400 zł. Po kilku dniach pojawił się na promocji za 1500 :D
e: teraz już jest za 1700 - czysty obłęd...
https://zapodaj.net/images/c1f1b626a0897.jpg
e2: zły model wybrałem do porównania - z dwa razy większą pojemnością - ale ten z 128 gb kosztuje 1700
https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/xiaomi-smartfon-xiaomi-11-lite5gne-tblack-8-128.bhtml
6
Obie drużyny oddały przez cały mecz 4 strzały. Ani jedni ani drudzy nie kwapią się do ataków a panie na trybunach mają miny jakby wynik wisiał na włosku :D
Masakryczne są te mecze na zero z tyłu. Nie da się tego oglądać. Szczególnie w takich reprezentacjach jak Polska, gdzie największe gwiazdy grają w ofensywie a drużyna prezentuje się żałośnie w grze do przodu :(
0
@Encore tak będzie. Na piwno
1
Dobra 1/3 planu jest. Teraz nie wygrać z Arabią i zacząć liczyć ile bramek musimy strzelić Argentynie żeby awansować.
2
Lewy się popsuł w Barcelonie :D
0
@TheNekro94 Nie słucham głupków i dlatego bawią mnie te wszystkie "wystarczy". Cudowne remedia na wszystkie problemy. Nie to że sugeruję jakoby bardzo dużą naiwnością kierowali się głoszący - na poważnie - tego typu wypowiedzi. Skąd!
0
@TheNekro94 Już to słyszałem. "Wystarczy zwolnić Valverde". "Wystarczy zwolnić Setiena", "wystarczy posadzić Messiego na ławce".
I paczaj -zawsze to były brednie.
0
@kuz a przecież wystarczy kupić wszystkich pozostałych reprezentantów Holandii i ich trenera i będzie śmigać...
1
@Comentateiro poziom ironii był tak wysoki że ktoś tutaj upadł na głowę
0
@Foro a dziękuję. A co nie musiałem tak z ciekawości?
0
@Foro obraził się jak babka której wytknęli brak cnoty :D
0
@Foro jak tam? Cała wypłata poszła w Polskę?!
0
Mogliby grać o 22. Nie miałbym problemu zeby zasnąć tej nocy...
1
Posiadanie piłki: 38 do 48? :D
0
Dużo zależy od Ekwadoru. Albo się położy albo Katar nic nie strzeli
2
@Foro Katar: zero sytuacji i jeden strzał z dupy. Tak... Brzmi jak rozsądna inwestycja :D
1
Nie wiecie gdzie można złożyć CV na stanowiska klaskacza stadionowego na mundialu? Bo jak patrzę na ich kibiców to nie wierzę że oni sami płacili za bilety :)
1
O gol. Znaczy znowu spalony
1
Teraz też spalony?
0
Ja widac na powtórkach ewidentne nie wiadomo co :D
0
Czy drukowanie zacznie się już w pierwszych 5 minutach? ;)
0
@MESSIah16 Kamerun - Katar - taki będzie finał. Rup skriny!