Azi

3

@WiernyKatalonii już dwa razy po kasacji i trzeci raz będzie przekraczał 200k?

Azi

0

@barca2004 tematem nie są sędziowie tylko kontrowersje decyzję. Jeśli takie są to wiadomo że będzie dyskusja niezależnie od tego czy zespół gral źle czy super

Azi

1

@kuz dziwię się że klub nie reaguje bardzo mocno po takich cyrkach. Przecież tutaj należało walić z wszystkich armat bez patrzenia na to czy się za to oberwie czy nie. Nie może być tak że w pierwszych 3 meczach grupowych o wyniku dwóch decyduje sędzia i jego błędy.

Azi

0

@FCB24 ja nie mówię że Busi zagrał super zawody albo jest bezbłedny. Ja tylko wskazuje Ci że przejawem głupoty jest pisanie że Xavi robi coś źle w sytuacji gdzie każdy zespół chciałby być na naszym miejscu

Azi

7

@Janiama z Bayernem nie dał nam karnego przy 0:0 a w pierwszy meczu z Interem nawet dwóch bo w samej końcówce Lewy był sprowadzony do parteru przy dobrej sytuacji gdzie mógł strzelić głową i to też powinien być karny. Tam po drodze powinna być też chyba czerwona kartka.

W takich rozgrywkach jak LM takie sytuacje to jest wypaczanie wyników. To nie jest liga gdzie grasz 38 spotkań tylko grupa gdzie grasz 6 i musisz zdobyć też 10 pkt. żeby w normalnych warunkach myśleć o awansie. Jeżeli sędzia przekręca Cię w 2 kolejnych meczach to taka zabawa pozbawiona jest sensu i nie ma się co dziwić że zawodnicy potem nie radzą sobie już z presją.

Azi

0

@bari_94 wypowiadasz się jakbyś zaczął wczoraj oglądać piłkę i nagle odkrył cudowny lek na całe zło. Tylko że to jest gadanie kogoś kto myśli że wie wszystko a w rzeczywistości nic nie rozumie

Azi

0

@Comentateiro sorry bardzo ale ani Bayern ani Inter nas nie "rozkraczyły". Pierwszy mecz z Bayernem to była gra jak równy z równym do pierwszej bramki, gdzie i wyniku zdecydował bardziej var niż Xavi. Z Interem podobnie - nie podyktowali nam dwóch rzutów karnych i w efekcie porażka. Po czymś takim gadanie o walce w LM jest bez sensu jeżeli drużyna widzi że niezależnie od gry dostaje po dupie bo sędzia ma takie widzimisię.
Rewanż z Interem to fatalna postawa Pique a z Bayernem to była drużyna już złamana i wiedząca że żaden wysiłek nie ma żadnego sensu.

Siedząc przy telefonie łatwo jest pierdzielic pseudomadrosci. Ale spróbuj wyjść na boisko z trudnym rywalem i sędzia który robi Ci pod górke i pokazać swoją wartosc. To nie jest przykład jak z Realem który gonił wynik w końcówkach - bo sędzia Realu nie przekręcał a zwykle wręcz im pomagał.

Azi

0

@Comentateiro wszystko byście chcieli od razu. Xavi ogarnął ligę ale LM to za dużo na tą chwilę. Może gdyby w grupie mieć łatwiejszych rywali albo sędzia by nas nie dumał przy okazji. Ale to gdybania. Zobaczymy jak będzie z LE.

Azi

1

@Zoker wiedzę że załapałeś dowcip :p

Azi

7

@Kidd najlepiej po tym jak sędzia ich przekręci

Azi

8

@tbas nie chodzi i uznanie tylko o presję. I trzeba to robić bo ludzie od sędziowania nie mogą się czuć bezkarni. W mojej ocenie sędzia powinien mieć obowiązek wyjaśnienia swoich decyzji na konferencji po meczu.

Azi

0

@Zoker mówiąc krótko ukarałeś zespół B podwójnie i zasłaniałeś się przepisami ;)
Ale wolę taką opcję gdzie tłumaczysz i może to nic nie dać niż nie tłumaczysz bo masz to gdzieś

Azi

9

@AmigoBlancos na pewno nie straci do świąt :)
Gdybanie jak będzie wyglądała gra po mundialu jest bez sensu. Nie wiadomo kto będzie kontuzjowany. Część będzie w rytmie meczowym a część dwa miesiące bez grania. Ten sezon to jest totalna padaka z powodu idiotycznych decyzji FIFA.

Azi

0

@bari_94 ogladam od jakiś 25 lat przy czym w latach 90 bardzo sporadycznie jednak z uwagi na brak dostępności :(

A głupie pomysły nadal są głupimi pomysłami.

Azi

1

@!34RC3!_0N4 za dużo opcji to Xavi nie miał. Pique sam się wykartkowal a Garcia nie był w pełni zdrowy. Patrząc po wyjściowych składach można założyć że Gavi też nie jest w 100% zdrowy i że wystawianie go to jednak ryzyko.

Azi

0

@Zoker w mojej ocenie drugą żółtą dla Robercika słuszna. Inna sprawa że sędzia wcześniej wprowadził duża nerwowość u zawodników - głównie pozwalając na uznanie bramki po takim ataku na Alonso.

To jest taka sytuacja gdzie należałoby zawodnikom na boisku wyjaśnić dlaczego podjęto taka a nie inną decyzję aby wprowadzić trochę spokoju.

Azi

0

@Colin94 to pewnie ten bezdomny co mieszka w Twoim autobusie

Azi

0

@Zoker tylko tutaj decyzję podjął var i nie robił tego w sekundę

Azi

0

@Zoker nie porównuje tylko wskazuje na fakt że nie ma żadnego znaczenia dla faulu w którą stronę patrzysz.

Azi

0

@tbas lepiej zawieszenie na miesiąc albo i do końca 2022 roku! ;)

Azi

0

@bari_94 brzmi jak plan z postrzałem w nogę żeby przeciwnik myślał że jesteś pokonany i słabiej walczył...

Azi

18

@Zoker w takim razie Robercik też nie powinien dostać kartki bo paczył akurat w innym kierunku. Jeżeli to ma się wybronić to ja dziękuję

Azi

0

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/raty-i-stopy-procentowe-nizsze-w-2023-r-ekonomisci-pozbawiaja-zludzen/5yqb598

To ciekawe że prezes NBP podejmuje decyzję w zależności od wyborów a nie od faktycznych potrzeb.

Pod koniec 2023 spodziewane nada 10% inflacji.
Wysokie stopy do minimum 2025. Jeżeli spłacasz kredyt i już teraz masz ciężko i czekasz na odwilż to współczuję.

Azi

10

@Antimadridista_WR oczywiście że ocenia po nazwisku - wystarczy popatrzeć na ocenę Torresa

Azi

2

@Pedri16Future nie wiem kto oficjalnie został ale pewnie Pedri. Bardzo dobrze grał też Balde.
Frankie niezły mecz choć ta strata... Dobre wrażenie zostawił Torres a MatS wybronił to co musiał.

Azi

0

@arasz1819 to fajnie że macie na forum swoje kółko wzajemnej adoracji :p

Azi

1

@mrboom czyli za niewygodną prawdę:)

Azi

1

@maroon podobno na sześć ale ja akurat na jego miejscu wyśmiał bym wczoraj sędziego za to czerwo bo ono było wybitnie kretyńskie i bez konsekwencji

Azi

2

@mrboom wczoraj sędziował idiota który swoimi decyzjami wprowadza nerwowość a z żółtą sędziował sędzia. Taka ciekawostka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?