Azi

1

@JimMorrisonFCB czuję się oszukany! Trafiasz na moją czarną listą. Zajmę się Tobą jak tylko wygram z Ukrainą!

e: moi żołnierze już po Ciebie idą. Już są na klatce, wchodzą po schodach!

Azi

0

@JimMorrisonFCB https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ5TFea9SJl4rcJ73rSg6hDgbICkfSjTnRs-A&usqp=CAU

Proszę. Gdzie moja dyszka? Tylko szybko bo muszę zainwestować w czołgi!

Azi

11

@prokofiew była nawet taka ankieta z odpowiedzią "czy usunąć przycisk przewijania na samą górę żeby wkurwić @prokofiew". Trzeba było głosować na nie!

Azi

2

@wasacz wyrok: winny! Kara banicji 3 dni!!

Azi

0

@Cataloniec94 pochodzisz zapewne z podlasia?

Azi

0

@Medium to albo część wadliwa albo - co bardziej prawdopodobne - mechanik Cię zrobił w bambuko

Azi

1

Azi

1

@Cataloniec94 To znaczy że USA chce tego samego czego każdy zdroworozsądkowo myślący człowiek - nie mieć nic wspólnego z ruskimi i ich podejście do życia (a jak widać na Ukrainie to raczej śmierci).

Azi

6

@dafik85 i całej Barcelony, która śmiertelnie obraziła sędziego wygrywając wczoraj choć ten włożył tyle pracy aby do tego nie doszło!

Azi

0

@MESSIah16 te pytania są akurat proste, choć bardziej niż NATO należałoby zapytać jaki interes ma w tym wszystkim USA

Azi

0

@pluszek poszukaj interpelacji jak policja pałowała i gazowała przedsiębiorców. PiS i PO to jedna mafia podcierająca sobie nawzajem zadki...

Azi

0

@Essos ale jako kibic to się nie liczy ;)

Azi

2

@MESSIah16 A wystarczy wycofać swoje wojska z terytorium Ukrainy i od razu NATO nie będzie miała możliwości "pompowania" wojny ;)
Ciekawe czemu biedny putin (oby zdechł w mękach) tego nie robi?

Azi

0

@mm1986 to wygrają 4:2

e: i cyk 1:2

Azi

47

Obaj lubią się popieścić tylko Pique robi to bez szkód dla postronnych

Azi

1

Robert wyraźnie pokazuje że w tym meczu zamiast bramek zostawił śmierdząca kupę. Problem w tym że sam tego nie mógł posprzątać.

Azi

0

@Cule1234 prawidłowo. Przecież Robercik bardzo wymownie pokazywał że puścił bąka zamiast grać w tym meczu.

Azi

0

@doc Real ma inne standardy karania przecież

Azi

0

@masq jak w tym samym czasie odpalasz filmiki na YT (albo innych znanych stronach;) to Ci Wifi ścina po prostu :p

Azi

4

@AmigoBlancos Czyli Real się nie rozwija ale trzyma poziom. Z tego wniosek że Barcelona, nawet krytykowana za swoją grę, jest lepsza od Realu ;)

Azi

0

@Sau_Ron Nerd OD

Azi

1

@kuba1794 ja tam chciałbym mieć wgląd w ich konta i ile na nich przybywa ponad to co zarabiają...

Azi

0

@lucca87 niech wraca Nico bo w drugiej linii brakuje ludzi do grania a Kessie nie umie się dostosować.

Bardziej niż na transfery liczę na zdrowie min. 3 stoperów zawsze bo ciężko się ogląda mecze gdzie w linii defensywnej gra 3 lewych obrońców. Gdybyśmy zagrali jeszcze kilka spotkań to nie mielibyśmy kim grać na lewej stronie bo cała trójka byłaby przemęczona. Czacie? Masz w kadrze 3 nominalnych lewych obrońców i przez durny teminarz wszyscy trzej zostają zajechani...

Azi

0

@sebo939 Mnie nie pytaj o to czy nie można było. Nie ustalam składu i część decyzji jest dla mnie niezrozumiała ale nie zamierzam toczyć piany z tego powodu. Patrząc po lidze widać że Xavi wie co robi

Azi

20

@Krystian1588 Ramos ustanowił chyba rekord niemożliwy do pobicia

Azi

1

@sebo939 znasz kogoś kto planuje opierać Barcelone na Busim, który zapewne po sezonie odejdzie do USA o czym mówi od dawna? Bo ja nie znam.

Mylisz pojęcia i nie ogarniasz rzeczywistości. W kadrze mamy obecnie z pomocników: Busi, Frankie, Pedri, Gavi i Kessie. Dwóch ostatnich jest albo kontuzjowanych albo nie jest w 100% zdrowych. To kto ma grać? Torre? To że w naszej obronie gra trzech lewych obrońców to za mało? Trzeba wystawiać na mecze gdzie masz gonić wynik grając w 10 zawodników rezerw albo juniorów? To Twoim zdaniem jest poważne podejście?

Azi

1

@Lionel_Messi10 fakty są takie że to są Twoje wymysły i w żaden sposób nie będziesz potrafił tych durnych teorii :D

Azi

1

@SmoothCriminal "W żadnej poważnej drużynie nie miałby miejsca w składzie..."

Dobrze wiedzieć że Barcelona i reprezentacja Hiszpanii są niepoważnymi drużynami :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?