Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@JimMorrisonFCB miałeś napisać że mieszkasz na parterze! Eeee tak spartolić zabawę :P
https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/wiem-gdzie-mieszkasz-moi-ludzie-juz-ida-na-twoje-pieterko-mieszkam-na-parterze-moi-ludzie-juz-schodza.jpg
1
@JimMorrisonFCB czuję się oszukany! Trafiasz na moją czarną listą. Zajmę się Tobą jak tylko wygram z Ukrainą!
e: moi żołnierze już po Ciebie idą. Już są na klatce, wchodzą po schodach!
0
@JimMorrisonFCB https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ5TFea9SJl4rcJ73rSg6hDgbICkfSjTnRs-A&usqp=CAU
Proszę. Gdzie moja dyszka? Tylko szybko bo muszę zainwestować w czołgi!
11
@prokofiew była nawet taka ankieta z odpowiedzią "czy usunąć przycisk przewijania na samą górę żeby wkurwić @prokofiew". Trzeba było głosować na nie!
2
@wasacz wyrok: winny! Kara banicji 3 dni!!
0
@Cataloniec94 pochodzisz zapewne z podlasia?
0
@Medium to albo część wadliwa albo - co bardziej prawdopodobne - mechanik Cię zrobił w bambuko
1
@kynio302
1
@Cataloniec94 To znaczy że USA chce tego samego czego każdy zdroworozsądkowo myślący człowiek - nie mieć nic wspólnego z ruskimi i ich podejście do życia (a jak widać na Ukrainie to raczej śmierci).
6
@dafik85 i całej Barcelony, która śmiertelnie obraziła sędziego wygrywając wczoraj choć ten włożył tyle pracy aby do tego nie doszło!
0
@MESSIah16 te pytania są akurat proste, choć bardziej niż NATO należałoby zapytać jaki interes ma w tym wszystkim USA
0
@pluszek poszukaj interpelacji jak policja pałowała i gazowała przedsiębiorców. PiS i PO to jedna mafia podcierająca sobie nawzajem zadki...
0
@Essos ale jako kibic to się nie liczy ;)
2
@MESSIah16 A wystarczy wycofać swoje wojska z terytorium Ukrainy i od razu NATO nie będzie miała możliwości "pompowania" wojny ;)
Ciekawe czemu biedny putin (oby zdechł w mękach) tego nie robi?
0
@mm1986 to wygrają 4:2
e: i cyk 1:2
47
Obaj lubią się popieścić tylko Pique robi to bez szkód dla postronnych
1
Robert wyraźnie pokazuje że w tym meczu zamiast bramek zostawił śmierdząca kupę. Problem w tym że sam tego nie mógł posprzątać.
0
@Cule1234 prawidłowo. Przecież Robercik bardzo wymownie pokazywał że puścił bąka zamiast grać w tym meczu.
0
@doc Real ma inne standardy karania przecież
0
@masq jak w tym samym czasie odpalasz filmiki na YT (albo innych znanych stronach;) to Ci Wifi ścina po prostu :p
0
@gaucho104 https://pbs.twimg.com/media/EkXnFUZXsAASVUe.jpg
4
@AmigoBlancos Czyli Real się nie rozwija ale trzyma poziom. Z tego wniosek że Barcelona, nawet krytykowana za swoją grę, jest lepsza od Realu ;)
0
@Sau_Ron Nerd OD
1
@kuba1794 ja tam chciałbym mieć wgląd w ich konta i ile na nich przybywa ponad to co zarabiają...
0
@lucca87 niech wraca Nico bo w drugiej linii brakuje ludzi do grania a Kessie nie umie się dostosować.
Bardziej niż na transfery liczę na zdrowie min. 3 stoperów zawsze bo ciężko się ogląda mecze gdzie w linii defensywnej gra 3 lewych obrońców. Gdybyśmy zagrali jeszcze kilka spotkań to nie mielibyśmy kim grać na lewej stronie bo cała trójka byłaby przemęczona. Czacie? Masz w kadrze 3 nominalnych lewych obrońców i przez durny teminarz wszyscy trzej zostają zajechani...
0
@sebo939 Mnie nie pytaj o to czy nie można było. Nie ustalam składu i część decyzji jest dla mnie niezrozumiała ale nie zamierzam toczyć piany z tego powodu. Patrząc po lidze widać że Xavi wie co robi
20
@Krystian1588 Ramos ustanowił chyba rekord niemożliwy do pobicia
1
@sebo939 znasz kogoś kto planuje opierać Barcelone na Busim, który zapewne po sezonie odejdzie do USA o czym mówi od dawna? Bo ja nie znam.
Mylisz pojęcia i nie ogarniasz rzeczywistości. W kadrze mamy obecnie z pomocników: Busi, Frankie, Pedri, Gavi i Kessie. Dwóch ostatnich jest albo kontuzjowanych albo nie jest w 100% zdrowych. To kto ma grać? Torre? To że w naszej obronie gra trzech lewych obrońców to za mało? Trzeba wystawiać na mecze gdzie masz gonić wynik grając w 10 zawodników rezerw albo juniorów? To Twoim zdaniem jest poważne podejście?
1
@Lionel_Messi10 fakty są takie że to są Twoje wymysły i w żaden sposób nie będziesz potrafił tych durnych teorii :D
1
@SmoothCriminal "W żadnej poważnej drużynie nie miałby miejsca w składzie..."
Dobrze wiedzieć że Barcelona i reprezentacja Hiszpanii są niepoważnymi drużynami :D