Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ładny strzał w twarz :D
0
@truqsi bo jesteś pijany?
0
@Stagiryta a reszta to gra wybitnie...
0
@BulaKG wierzenie w geniusz Dembele w trudnej sytuacji - ostra desperacja
0
@Kapitan hawk dla Alby to nic nowego. Powinien grać z czymś co blokuje możliwość odżywania się :D
3
Część ludzi tutaj zachowuje się jak zwierzęta... Ludzie weźcie zacznijcie panować nad swoimi emocjami bo to co się tutaj dzieje to jest żenada
0
Lewy nie podał bo to byłby spalony
0
Jak tylko piłka idzie w kierunku Busiego to doskakuje do niego dwóch rywali. Jeżeli Pedri i Franki będą stali i gapili się co Busi zrobi to to za każdym razem będzie strata...
6
Nie czaje decyzji VARu. Typ zwyczajnie popchnął Alonso. Jak to nie jest faul to co to jest?
1
Var ma opóźnienie na kamerach :p
0
Ciekawa mają oprawę - nie powiem
0
@Katalonbar a jakby go nie było to byśmy wygrali...
0
@masq Pedri po 10 minutach wygląda jak narkoman na głodzie co nie zmienia faktu że robi różnicę na boisku nawet kiedy jest w gorszej formie
0
@FCB_dimiC a kto się nie dawał objeżdżać?
0
@FCB_dimiC w ostatnich 3 meczach gdzie grał nie straciliśmy bramki...
0
Garcia nie jest w 100% zdrowy? Bo nie rozumiem czemu gra przeciętny Alonso. To że Baleron przegrał rywalizację z lewym obrońcą grającym na prawej stronie - to mnie wcale nie dziwi, bo nasz były "drugi najlepszy obrońca w historii Barcelony" przegrywał tą rywalizację z każdym...
0
@Atencjuszek Nie odwracam kota ogonem tylko gaszę roszczeniowego typa - takie hobby.
12
@AmigoBlancos on chyba powinien być zawieszony za poprzednie brednie o sędziach których sobie nie żałował
5
@Emhyr hipokryzja w Realu? Nie znałem ;)
1
Była jakaś dyskusja o tym co zrobił Cabrera w ostatnim meczu z Atletico?
Obejrzałem Hola LaLiga i Wilk mówił że by nie gwizdał faulu. Dla Iturralde natomiast oczywiste czerwo. Nie mogę się z nim nie zgodzić w sytuacji gdy zawodnik Espanyolu zamiast gonić piłkę nagle zmienia kierunek biegu żeby wpaść na rywala. Trudno to nazwać zastawianie piłki kiedy ta piłka w ogóle go nie interesowała.
0
@Survier wolę jak zawodnik rozmawia z trenerem a nie wylewa swoje żale prasie.
2
Niech jedzie na mundial, strzeli kilka bramek i znika z klubu w zimie. Nie życzę mu źle ale facet jest irytujący. Nie wiem czemu uparł się żeby zostać w lecie.
1
@Rewolucja123 tak mi się wydaje że gdyby miał jaja to powiedziałby że gra słabo a nie że trener źle go wystawia
5
@Kessie niech gra na prawej ale niech zacznie grać naprawdę dobrze
5
Skoro facet zaryzykował udział w MŚ żeby jednak pozbyć się urazu to chyba należy założyć że jest odpowiedzialna osoba i nie będzie ryzykował nadmiernie.
0
@Bobo25 MatS nie gra? :)
0
@AmigoBlancos ja mam dziś czują że Lewy wreszcie strzeli hattricka w lidze
0
@tbas jak trzeba było usprawiedliwienie napisać to nie miałeś oporów z podrabianiem podpisu :p
0
@Striker bo byłby krzyk że śmietankowej
E: choć ta ich kawiarenka to już chyba zbankrutowała
3
Też mam nadzieję że wystawia CR bo wtedy dużo gorzej grają :D