Azi

0

Ładny strzał w twarz :D

Azi

0

@truqsi bo jesteś pijany?

Azi

0

@Stagiryta a reszta to gra wybitnie...

Azi

0

@BulaKG wierzenie w geniusz Dembele w trudnej sytuacji - ostra desperacja

Azi

0

@Kapitan hawk dla Alby to nic nowego. Powinien grać z czymś co blokuje możliwość odżywania się :D

Azi

3

Część ludzi tutaj zachowuje się jak zwierzęta... Ludzie weźcie zacznijcie panować nad swoimi emocjami bo to co się tutaj dzieje to jest żenada

Azi

0

Lewy nie podał bo to byłby spalony

Azi

0

Jak tylko piłka idzie w kierunku Busiego to doskakuje do niego dwóch rywali. Jeżeli Pedri i Franki będą stali i gapili się co Busi zrobi to to za każdym razem będzie strata...

Azi

6

Nie czaje decyzji VARu. Typ zwyczajnie popchnął Alonso. Jak to nie jest faul to co to jest?

Azi

1

Var ma opóźnienie na kamerach :p

Azi

0

Ciekawa mają oprawę - nie powiem

Azi

0

@Katalonbar a jakby go nie było to byśmy wygrali...

Azi

0

@masq Pedri po 10 minutach wygląda jak narkoman na głodzie co nie zmienia faktu że robi różnicę na boisku nawet kiedy jest w gorszej formie

Azi

0

@FCB_dimiC a kto się nie dawał objeżdżać?

Azi

0

@FCB_dimiC w ostatnich 3 meczach gdzie grał nie straciliśmy bramki...

Azi

0

Garcia nie jest w 100% zdrowy? Bo nie rozumiem czemu gra przeciętny Alonso. To że Baleron przegrał rywalizację z lewym obrońcą grającym na prawej stronie - to mnie wcale nie dziwi, bo nasz były "drugi najlepszy obrońca w historii Barcelony" przegrywał tą rywalizację z każdym...

Azi

0

@Atencjuszek Nie odwracam kota ogonem tylko gaszę roszczeniowego typa - takie hobby.

Azi

12

@AmigoBlancos on chyba powinien być zawieszony za poprzednie brednie o sędziach których sobie nie żałował

Azi

5

@Emhyr hipokryzja w Realu? Nie znałem ;)

Azi

1

Była jakaś dyskusja o tym co zrobił Cabrera w ostatnim meczu z Atletico?

Obejrzałem Hola LaLiga i Wilk mówił że by nie gwizdał faulu. Dla Iturralde natomiast oczywiste czerwo. Nie mogę się z nim nie zgodzić w sytuacji gdy zawodnik Espanyolu zamiast gonić piłkę nagle zmienia kierunek biegu żeby wpaść na rywala. Trudno to nazwać zastawianie piłki kiedy ta piłka w ogóle go nie interesowała.

Azi

0

@Survier wolę jak zawodnik rozmawia z trenerem a nie wylewa swoje żale prasie.

Azi

2

Niech jedzie na mundial, strzeli kilka bramek i znika z klubu w zimie. Nie życzę mu źle ale facet jest irytujący. Nie wiem czemu uparł się żeby zostać w lecie.

Azi

1

@Rewolucja123 tak mi się wydaje że gdyby miał jaja to powiedziałby że gra słabo a nie że trener źle go wystawia

Azi

5

@Kessie niech gra na prawej ale niech zacznie grać naprawdę dobrze

Azi

5

Skoro facet zaryzykował udział w MŚ żeby jednak pozbyć się urazu to chyba należy założyć że jest odpowiedzialna osoba i nie będzie ryzykował nadmiernie.

Azi

0

@Bobo25 MatS nie gra? :)

Azi

0

@AmigoBlancos ja mam dziś czują że Lewy wreszcie strzeli hattricka w lidze

Azi

0

@tbas jak trzeba było usprawiedliwienie napisać to nie miałeś oporów z podrabianiem podpisu :p

Azi

0

@Striker bo byłby krzyk że śmietankowej
E: choć ta ich kawiarenka to już chyba zbankrutowała

Azi

3

Też mam nadzieję że wystawia CR bo wtedy dużo gorzej grają :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?