Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrychaFCB jaki mecz oglądasz?
1
Różnica między Gavim a Kessie jest zbliżona do różnicy między Ekstraklasa a LL.
0
@masq Myślę że nie ma większego znaczenia czy wygrywają republikanie czy demokraci - jedni i drudzy będą dążyć do tego aby Ameryka była najsilniejsza. Mogą ewentualnie próbować różnych dróg ale raczej nie w sytuacji gdy ruskie same z siebie zdjęły spodnie, wypieły dupsko i jeszcze nakleili kartkę: "KOPNIJ MNIE!! MOCNO!"
7
@AV0CAD0 To najlepiej świadczy o tym, że takich spraw nie powinno się upubliczniać do czasu wyroku.
2
@pax Nie podniecajmy się za bardzo. Piłka nadal bardzo łatwo mijała naszą drugą linię i choć nie było już takiej wyrwy między obroną a pomocą ja w poprzednich meczach to jednak rywal brak doskonałych okazji zawdzięcza głównie fatalnej postawie swoich napastników.
0
@sokot Nie przesadzajmy że ktoś gwiżdże za spuszczanie głowy. Pique sobie nagrabił wieloma sprawami a mecz z Interem po prostu przelał czarę goryczy - w najgorszym momencie, bo zawalił podwójnie właśnie jako legenda, gdy była najpotrzebniejsza. Ogólnie nie popieram gwizdania ale czasem kibice po prostu muszą dać wyraz temu, że nie godzą się na jakiś stan rzeczy. Wątpię aby w kolejnym meczu jakieś gwizdy się pojawiły.
0
@sokot cały stadion na niego nie gwizdał - to był głos niezadowolenia z tego co ostatnio prezentuje i nic więcej.
0
@cules100pro tak dla formalności zacytuję Twoja emotke XD
Napisałem Ci sama prawdę. Ty nie potrafisz jej ogarnąć i na siłę szukasz dowodów fikcji. Tak robią ludzie którzy mają ogromne problemy z przyznaniem się do tego że nie mają racji i nie potrafią znaleźć jakiegokolwiek argumentu aby potwierdzić swoje teorie. A takie bzdury o Busim można znaleźć rzucane po każdym słabszym meczu przez ostatnie prawie 15 lat. I nigdy nie miało to żadnego sensu tak jak nie ma teraz.
0
@sokot akurat uważam że jednorazowo mu się należą
1
@kamiVeB Lewy 15xnakow
0
@Lisek Real ma 28/30 pkt więc to raczej niemożliwe
9
@Firestone też o tym myślałem że Xavi oberwie za zajechanie części kadry majac naprawdę równa i szeroką kadrę
0
@cules100pro ciekawe jak stwierdziłeś ta moja frustrację :D
9
Też mi się to nie podoba
0
@Cadafaz martwi to że wiesz jak wyglądał młody Zenek Martyniuk zanim został celebrytka tvp
1
@Batys właśnie miałem napisać że Pablo jest chyba niewidzialny
0
@cules100pro :D
Paczaj. Busi na boisku. Szoook.
Gdybyś Ty czasem pomyślał zanim coś napiszesz... Ehhh marzenie.
0
@Bogan Akurat tej części nie lubiłem - nie miała w sobie nic z tego co najlepsze w Falloutach.
3
Dla miłośników Fallouta - na epicgames jest przez tydzień do pobrania Fallout 3 z wszystkimi dodatkami za free. Kiedyś miałem wersję pudełkową i nawet chętnie sobie odświeżę, choć NV jest o klasę lepsze.
2
@wojopancer @PatrykBarcelona zdecydujcie się!
Choć w sumie to to samo :D
0
O ile w sierpniu i we wrześniu decyzję generała były logiczne to po powrotach z reprezentacji mam wrażenie że skład wybiera ktoś zupełnie inny.
0
@cules100pro naprawdę pomyślałeś że przejmę się riposta równie bezsensowna co ta wypowiedź o Busim? To dowodzi tylko tego że niczego się nie nauczyłeś
0
@cules100pro przecież my nie dyskutujemy :D
Zwracam Ci tylko uwagę na to że piszesz bezsensowne rzeczy z nadzieją że zaczniesz myśleć.
0
@cules100pro nie wiedziałem że to Busi przegrał te mecze a nie Barca
0
@cules100pro Teraz nadal padają z ust ludzie, którzy dalej nie mają pojęcia :D
0
@cules100pro ile razy już padały takie teksty... W zasadzie od początku kiedy Pep wprowadził go do drużyny...
0
@Mads zmieni na gorsze ;)
0
@bartekvisca Trochę jest. Ale to przypomina wylewanie łyżeczką wody z łodzi, która tonie.
0
@barcelonaLM Nie, nie, nie, nie, nie. Dawać już to zwycięstwo z Villarreal!
14
Uwielbiam takie pokazówki dla sędziów pokazujące że jak złej decyzji by nie podjęli to są nietykalni nawet w kwestii prostych wyjaśnień. Dlaczego zawodnicy po meczu muszą się tłumaczyć jak źle zagrali a sędziowie już nie muszą wyjść przed kamery i powiedzieć czemu podjęto taką a nie inną decyzję? Na piłkarzach ciąży mniejsza presja?