Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 źródło danych: standardowo - czyjaś wyobraźnia.
0
@Rewolucja123 Jak zagrali? Bez pomysłu, bez wiary i bez intensywności. Tego nie dało się wygrać.
Jestem dziś bardzo rozczarowany tym jakie decyzje podejmuje Xavi. 433 po meczach kadry zwyczajnie daje ciała i się nie sprawdza. Zawodnicy są bez formy, nie ma nikogo kto pociągnąłby grę. To był dobry czas żeby wprowadzić pewne zmiany. Z jednej strony rozumiem, że przed tak ważnymi meczami byłoby to szaleństwo ale jak się skończyło? :(
4
@damianex10 To VAR daje znać sędziemu żeby obejrzał i zdecydował.
43
Coś w tym jest.
5
@tbas a więc to Twoja wina...
0
@Czarek01 Nie jestem sędzią więc nie wiem czy powinien być. Z pewnością jednak Carvajal piłką zainteresowany nie był. Przypuszczam też że Lewy dołożył od siebie.
0
@KrychaFCB A kto gra przed nim?
1
Jaki jest kurs, że kiedyś podyktują karnego dla nas w tym sezonie? :D
0
@dafik85 co ty bredzisz? Frankie najgorszy na boisku a Ty chcesz stawiać go na kluczowej pozycji? Weź się chłopie ogarnij trochę
0
Nie mamy lewej strony. Do tego Frankie bardziej przeszkadza niż pomaga. Alba i Gavi w przerwie to konieczność.
0
Mniej kontaktów z piłką od de Jonga ma tylko Lewy. Fatalny mecz holendra. Gavi powinien grać
0
@Roobo ciekawe jak to jest być kapitanem na okręcie wariatów :D
0
@kuz Miłego rzygania bo nikt normalny tak nienormalnego składu nie wystawi na klasyk :D
29
@Hrzan a potem kibice Realu są bardzo zdziwieni dlaczego nikt poza nimi nie uważa ich serii zwycięstw za najlepszą drużynę w historii ;)
7
@Adamski69 wysłuchałem i ogólnie mam tylko wrażenie że strasznie rozemocjonowany jest w tym materiale. Wiadomo że nie bardzo jest się z czego cieszyć ale zupełnie nie bierze pod uwagę że obecna Barca jest bardzo mocno oparta na dzieciakach (Pedri/Gavi/Fati/Balde a nawet Garcia) i zawodnikach którzy nie mieli prawa się zgrać bo nawet nie mają za bardzo kiedy ze sobą trenować bo ciągle są w rozjazdach. I ta sama Barcelona została dosłownie wydymana przez jakiegoś oszołoma z UEFA który bardziej chce być kontrowersyjny niz sprawiedliwy. Dołóż do tego wirus FIFA i dotalna dewastacje obrony oraz presję wyniku w LM - w takich warunkach nie jest trudno nawalić doświadczonym zawodnikom (Pique) a co dopiero drużynie w takim etapie budowy jak Barcelona
0
@Pilka_jest_okragla to pada po każdym słabym meczu Barcelony a potem okazuje się że nie da się go nikim zastąpić ani w klubie ani w reprezentacji. Podsumowując: ludzie którzy rzucają takie teksty bredzą straszliwie.
0
@Campeon87 na piwno...
0
@Campeon87 chcesz powiedzieć że to fotomontaż?
5
Czy Oscar nie powinien wylecieć z boiska za takie łapanie?
14
Lewy przeszedł koło meczu tak bardzo że głowa mała. W drugiej połowie nie chciało mu się nawet podbiec kilku kroków żeby ustawić się między rywalami co utrudniłoby im trochę wyprowadzenie piłki. Gdyby zamiast niego zagrał Fati to mogłoby to wyglądać podobnie.
Ale to i tak pikuś przy tym jak zagrał Raphinha, który sprawiał wrażenie że ktoś go zmusił do wyjścia na boisko. Serio - spodziewałem się że stadion będzie gwizdał na Torresa ale na niego nie gwizdał nikt. Na Raphinhie gwizdy się pojawiały bo faktycznie bez piłki był strasznie irytujący. W zasadzie liczyłem że w przerwie będzie rozgrzewał się Dembele ale trzeba było zaczekać jeszcze kwadrans.
Gavi dla mnie MotM. Jedyny z intensywnością na przyzwoitym poziomie. Busi trzymał poziom, Pique w obronie ok ale należy od niego oczekiwać czegoś więcej niż przerywania akcji rywali. MatS super bronił ale standardowo gwarantuje zawały przy wyprowadzaniu piłki. Alba milion kontaktów z piłką z których nic nie wynikało. Torres gra naprawdę dobrze do czasu aż nie pojawi się w okolicy piłka (sic!) - wtedy w zadziwiający sposób bardziej przeszkadza niż pomaga. Balde i Alonso skupieni tylko na tym żeby nic nie popsuć. W zasadzie jak wszedł Garcia to Alonso jakby ulżyło że przejdzie na lewą stronę. Na koniec Pedri - przyzwoicie i brameczka. Najwyraźniej jest oszczędzany bo zszedł za szybko i gra siadła zupełnie.
1
@graco14 nudno jest. Teraz dzieciaki weszły na murawę ale włączyli zraszacze i pouciekały :D
0
Oj ciężko wygląda dziś celność strzałów u naszych. Mało co trafia w bramkę na rozgrzewce :(
1
Panowie arbitrzy wyszli na rozgrzewkę i otrzymali właśnie olbrzymią porcje gwizdów na zachętę :D
Chwilę potem wyszli goście i również dostali "owacje" ;)
25
Pozdrowienia dla całej LaBamby z Camp Nou
0
@Tasde przeżył? To nie ma karnego! Gdyby choć nogę urwało...
0
Kerch bridge on fire
your defence is terrified
Kerch bridge on fire
your defence is terrified
Kerch bridge on fire
your defence is terrified
Na na na na na na na na :D
3
W ostatnich 5 meczach u siebie Getafe urywało 3x punkty białym i tylko w 2020 Real wygrał więcej niż 1 bramką. W sumie jestem w szoku bo wydawało mi się że zwykle im się podkładają.
E: w złym momencie;)
0
@DCHX nie ma to znaczenia
0
Ale niefart. Ale też bez sensu że wołają sędziego do monitora kiedy wiadomo że każda ręką będzie oznaczała anulowanie bramki
0
@AmigoBlancos Dzięki