Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas stawiaj dom rodziców :)
0
@AbelKabel wliczają nam dzisiejsze zwycięstwo już :)
10
Oczywiste oczywistości.
Jeżeli umrzesz to będziesz martwy.
7
@SuperPatsonFCB dlatego gra w 3 lidze a nie wyżej skoro tak ładnie dośrodkowuje do rywala ;)
1
@Janiama niestety nigdy i nim nie słyszałem. Ale nie chciałbym się z nim zderzyć. Choć pewnie Gavi nie miałby z tym problemu :D
0
@kulek22 i zupełnym przypadkiem nie zdążył. Ale dementuje - to nie prawda ;)
1
@Janiama a ten w niebieskim dresie to Balotelli
0
@Janiama nie wiem kto wybiera zawodnika meczu prezentowanego w tv ale nie oszukując się to de Jong wygrana zawdzięcza MatSowi i w mojej ocenie dawanie takich wyróżnień zawodnikowi, który zaliczył takiego babola a jednocześnie nie był na tyle wyróżniającym się zawodnikiem aby wskazać go jednogłośnie - to jest trochę niepoważne. I nie napisałem tego bo zgadzam się z @pax czy @Rewolucja123 bo nawet nie czytałem tego co napisali. Po prostu Frankie był o cal żeby zawalić nam ten mecz w pierwszej połowie i to mnie boli.
1
@masq podatek belki
0
@Atencjuszek a Ty mi zrób obiad. Mam lepsze pomysły na zagospodarowanie dnia niż tłumaczenie ścianie że jest krzywa. Ściana i tak nic nie rozumie z założenia
1
@fortunate_son w przekonaniu że jego interpretacja słów Xaviego ma sens :D
0
@ShawnC faktycznie. Siądźmy i płaczmy w takim razie...
0
@taris ostatnio przegraliśmy z nimi w 2008 roku. Potem były 4 kolejne zwycięstwa z czego dwa w finale LM. Raczej nie mamy kompleksu MU :D
0
@antymadridista100 za darmo to uczciwa cena :)
1
@Comentateiro będzie ciężko. Z obecnych zespołów LL Real ma największy procent zwycięstw (prawie 79%) właśnie z Rayo.
e: na wyjazdach 73,7%
Na pocieszenie: Rayo nie przegrało u siebie od sierpnia (4 kolejne mecze) ale też rozegrali u siebie zaledwie 5 spotkań na 12 kolejek rozegranych.
0
@KlonaZepan Na tą chwilę to Wy wymyślacie bzdury akurat :D
0
@KlonaZepan Xavi nie jest Polakiem żeby myśleć w tak kretyński sposób jak Wy.
Barcelona ma lepszego bramkarza, lepszych obrońców, lepszych pomocników i napastników. Nie widzę powodu aby z góry robić przygotowania do ewentualnej porażki skoro to rywal powinien się bardziej martwić.
Co nie zmienia faktu że MU jest trudniejszym rywalem niż np. Midtjylland czy Nantes
1
@AmigoBlancos wymówkę do czego? Chlopie widzisz to co chcesz wiedzieć.
0
@MeMyselfAndI kursy zmienia się mocno po MŚ jak już wiadomo będzie kto wypadnie do końca sezonu i jakie trudny transferowe będą robiły kluby
4
@AmigoBlancos po co szukasz dziury w całym i sensacji rodem z pudełka? Xavi powiedział że trafiliśmy na najtrudniejszego możliwego rywala - czysta prawda. Potem dodał że MU się dobrze rozwinęli z nowym trenerem. Gdzie tutaj jest brak szacunku?
0
Co to za problem wygrać w tym sezonie LM skoro najtrudniejsi rywale grają w LE :D
2
@tomek8756 przecież to gov.pl - wiedzą jak wygląda rzeczywistość ;)
1
No i bardzo dobrze. Zgodził się na operację - co był z korzyścią dla klubu. Jeżeli chce jechać, z zerowymi szansami na występ, to niech jedzie.
0
@Zawsze_Wierny a potem zagrał tam z Bayernem i przegraliśmy 0:3. Jaki płynie z tego wniosek? Nie ma znaczenia jak sobie na karteczce rozpiszesz kto ma gdzie grać.
0
@Zawsze_Wierny Idąc takim idiotycznym tokiem rozumowania w Twoim składzie skrzydłowym byłby Pedri...
0
@Zawsze_Wierny Widzę że Twoja wiedza jest równie płaska jak pomysły które rzucasz :D
1
@Dave2411 Szczerze to mam nadzieję że superpuchar i puchar krajowy to będzie poligon dla tych co najmniej grają. Szczególnie w takim sezonie gdzie wypada nam 1,5 miesiąca grania i który oznacza grę co 3 dni.
0
@Zawsze_Wierny Widzę że nie oglądałeś wczorajszego meczu ani kilku poprzednich. Ostatni raz Dembele z Raphinią grali w klasyku.
1
@arasz1819 a mógł grać też Maguire
1
@Rewolucja123 przecież wyraźnie widać że to ustawienie na milion wrzutek na Lewego.