Azi

4

@lucas/catalan jaka paranoja jest że premier rozdaje nie swoje pieniądze. Zdaje się też że nie ma podstawy prawnej do tego żeby mógł on sobie przyznawać z dupy jakieś nagrody tego typu. Jak chce rozdawać własną kasę to nie mam pytań ale środki budżetowe to nie jest prywatne poletko rządu i kolegów...

Azi

0

Pozwoli? Chyba ma nadzieję. Jeżeli jest opcja ściągnięcia Nico to nawet nie ma się nad czym zastanawiać.

Azi

9

@Worny Czesio też tak zrobił tylko nasi kibice siedzieli z lewej strony...

Azi

0

@karci0 zarówno wizualnie jak i przy palpacji

Azi

6

@Encore plastik wypłynął z morza na plażę

Azi

0

@MesQueUnClub96 zdecydowanie powinienem, choć jestem pewien że 95% uzytkowników LaBamby nie przeczyta tego co jest na dole ;)

Azi

0

Schakowaly PAPy!
https://x.com/Witam_Kuzwa/status/1599755611922731008

zaraz się zlecą naiwni - tak to jest fake konto. Zobaczcie co jest po @ pod nazwą ;)

Azi

0

Bardzo słusznie. Lewy wykonał jakieś gesty ale dlaczego miałyby być one od razu obraźliwe? Karanie zawodnika za coś czego się nie da udowodnić jest głupotą

Azi

3

@Medium on atakuje broniąc ;)

Azi

0

@Barca1992 zawsze jak widzę tego typu newsy to zastanawiam się co ma przykryć ten temat.

Azi

2

@GeneralXavi Nic. Kupuj bilet na Malediwy! ;)

Azi

3

@DaPidejpi a on powiedział ze nie dali? O.o

Azi

1

@Mow_mi_Douglas boli go wielki Kamil Glik ;)

Azi

5

@Irmscher10 facet gada z sensem. Zupełnie nie rozumiem jak w sytuacji gdzie kilkadziesiąt minut dzieli Cię od odpadnięcia z turnieju zamiast atakować to myślisz o obronie. Obronie przed czym? Francuzi nawet nie próbowali składać akcji tylko czekali na kontrataki. Aż się prosiło żeby ich przycisnąć czego nie zrobiliśmy.

Azi

0

@Deviler A z piłkarzy to wczoraj nikt straszliwie nie zawiódł a wcześniejsze mecze to pominę milczeniem, bo mam nadzieję nigdy więcej takiego gówna w kadrze nie oglądać.

Azi

15

@Deviler Michniewicz

Azi

0

@klopx i wszystkie po 60tce? ;)

Azi

1

@MesQueUnClub_87 pół boiska nie przebiegł ale przynajmniej sam odebrał i strzelił. Szkoda że niecelnie.

Była szansa wygrać ten mecz. Przy 0:0 mieliśmy świetną okazję na wyjście na prowadzenie co z kolei zmusiłoby Francję do otworzenia się. Tyle że po ich stronie jest nie tylko potencjał ale też doświadczenie. Tym bardziej jestem zadowolony z gry naszych - takie mecze po prostu chce się oglądać - w przeciwieństwie do pierwszych 3 z tego mundialu...

Azi

2

@Zoker to byłaby piękna bramka/asysta ;)

Ale najgroźniejszą akcją był jednak odbiór Lewego zakończony niestety niecelnym strzałem. Dziwi mnie, że multum pseudoekspertów próbuje wytykać Lewemu słabą grę a zapomina z kim graliśmy i o jaką stawkę. Francja nas wypunktowała i to żaden wstyd. Po samych statystykach widać, że skupili się na tym, żeby nas odciąć od możliwości zdobycia bramki i to się im udało. O ile Zielu w środku pola miał trochę miejsca to już Lewandowski pod polem karnym nie miał go wcale. A niektórym się wydaje że Francuzi padną na kolana tylko dlatego, że akurat Robercik gra przeciwko nim. W dodatku ze skrzydłowymi, którzy nie potrafią dostarczyć piłki ani dla niego ani dla innych naszych reprezentantów. Paradoksem jest że wchodzi Grosik i zrobiło się groźnie...

Azi

0

@Deviler Im szybciej tym lepiej

Azi

1

@sevs pasuje do narracji: co z tego że kradniemy skoro Tusk kradł więcej! (nie ma znaczenia czy to prawda czy nie - i PiS i PO należałoby wsadzić do łagrów i zakazać im pełnienia jakichkolwiek funkcji)

Azi

0

@Tarins Jak nie napiszę? Messi nigdy nie miał takich statystyk strzelonych karnych jak Lewy więc kilka nie strzelonych - nawet z kolei - nikogo specjalnie nie dziwi.

Nie mam pojęcia po kiego grzyba wyskakujesz z takimi dziwacznymi tekstami, które nie mają nic wspólnego z faktem, ze Lewy po przejściu do Barcy zadziwiająco zatracił skuteczność wykonywania karnych - oby na krótko.

Azi

1

Szkoda że tak nie graliśmy w poprzednim meczach.

Azi

21

Lewandowski ostro się popsuł z tymi karnymi.

Azi

2

Szooooook!!!!!!

Azi

0

@panczo faktycznie. I zniszczyłes mi poniedziałek ;)

Azi

1

Jeżeli Niemcy dziś odpadną to pożegnają się z mundialem jako bodaj 3 reprezentacja. Sukces PiS! ;)

Azi

0

Dużo tych sensacji na tym mundialu

Azi

1

@norbi77 inna rzeczywistość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?