Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@lucas/catalan jaka paranoja jest że premier rozdaje nie swoje pieniądze. Zdaje się też że nie ma podstawy prawnej do tego żeby mógł on sobie przyznawać z dupy jakieś nagrody tego typu. Jak chce rozdawać własną kasę to nie mam pytań ale środki budżetowe to nie jest prywatne poletko rządu i kolegów...
0
Pozwoli? Chyba ma nadzieję. Jeżeli jest opcja ściągnięcia Nico to nawet nie ma się nad czym zastanawiać.
9
@Worny Czesio też tak zrobił tylko nasi kibice siedzieli z lewej strony...
0
@karci0 zarówno wizualnie jak i przy palpacji
6
@Encore plastik wypłynął z morza na plażę
0
@MesQueUnClub96 zdecydowanie powinienem, choć jestem pewien że 95% uzytkowników LaBamby nie przeczyta tego co jest na dole ;)
0
Schakowaly PAPy!
https://x.com/Witam_Kuzwa/status/1599755611922731008
zaraz się zlecą naiwni - tak to jest fake konto. Zobaczcie co jest po @ pod nazwą ;)
0
Bardzo słusznie. Lewy wykonał jakieś gesty ale dlaczego miałyby być one od razu obraźliwe? Karanie zawodnika za coś czego się nie da udowodnić jest głupotą
3
@Medium on atakuje broniąc ;)
0
@Barca1992 zawsze jak widzę tego typu newsy to zastanawiam się co ma przykryć ten temat.
2
@GeneralXavi Nic. Kupuj bilet na Malediwy! ;)
3
@DaPidejpi a on powiedział ze nie dali? O.o
1
@Mow_mi_Douglas boli go wielki Kamil Glik ;)
9
@AllBundy to Ty? :D
https://x.com/VIPMaxwell/status/1599359763346706432
5
@Irmscher10 facet gada z sensem. Zupełnie nie rozumiem jak w sytuacji gdzie kilkadziesiąt minut dzieli Cię od odpadnięcia z turnieju zamiast atakować to myślisz o obronie. Obronie przed czym? Francuzi nawet nie próbowali składać akcji tylko czekali na kontrataki. Aż się prosiło żeby ich przycisnąć czego nie zrobiliśmy.
0
@Deviler A z piłkarzy to wczoraj nikt straszliwie nie zawiódł a wcześniejsze mecze to pominę milczeniem, bo mam nadzieję nigdy więcej takiego gówna w kadrze nie oglądać.
15
@Deviler Michniewicz
0
@klopx i wszystkie po 60tce? ;)
1
@MesQueUnClub_87 pół boiska nie przebiegł ale przynajmniej sam odebrał i strzelił. Szkoda że niecelnie.
Była szansa wygrać ten mecz. Przy 0:0 mieliśmy świetną okazję na wyjście na prowadzenie co z kolei zmusiłoby Francję do otworzenia się. Tyle że po ich stronie jest nie tylko potencjał ale też doświadczenie. Tym bardziej jestem zadowolony z gry naszych - takie mecze po prostu chce się oglądać - w przeciwieństwie do pierwszych 3 z tego mundialu...
2
@Zoker to byłaby piękna bramka/asysta ;)
Ale najgroźniejszą akcją był jednak odbiór Lewego zakończony niestety niecelnym strzałem. Dziwi mnie, że multum pseudoekspertów próbuje wytykać Lewemu słabą grę a zapomina z kim graliśmy i o jaką stawkę. Francja nas wypunktowała i to żaden wstyd. Po samych statystykach widać, że skupili się na tym, żeby nas odciąć od możliwości zdobycia bramki i to się im udało. O ile Zielu w środku pola miał trochę miejsca to już Lewandowski pod polem karnym nie miał go wcale. A niektórym się wydaje że Francuzi padną na kolana tylko dlatego, że akurat Robercik gra przeciwko nim. W dodatku ze skrzydłowymi, którzy nie potrafią dostarczyć piłki ani dla niego ani dla innych naszych reprezentantów. Paradoksem jest że wchodzi Grosik i zrobiło się groźnie...
0
@Deviler Im szybciej tym lepiej
1
@sevs pasuje do narracji: co z tego że kradniemy skoro Tusk kradł więcej! (nie ma znaczenia czy to prawda czy nie - i PiS i PO należałoby wsadzić do łagrów i zakazać im pełnienia jakichkolwiek funkcji)
0
@Tarins Jak nie napiszę? Messi nigdy nie miał takich statystyk strzelonych karnych jak Lewy więc kilka nie strzelonych - nawet z kolei - nikogo specjalnie nie dziwi.
Nie mam pojęcia po kiego grzyba wyskakujesz z takimi dziwacznymi tekstami, które nie mają nic wspólnego z faktem, ze Lewy po przejściu do Barcy zadziwiająco zatracił skuteczność wykonywania karnych - oby na krótko.
1
Szkoda że tak nie graliśmy w poprzednim meczach.
21
Lewandowski ostro się popsuł z tymi karnymi.
2
Szooooook!!!!!!
0
@panczo faktycznie. I zniszczyłes mi poniedziałek ;)
1
Jeżeli Niemcy dziś odpadną to pożegnają się z mundialem jako bodaj 3 reprezentacja. Sukces PiS! ;)
0
Dużo tych sensacji na tym mundialu
1
@norbi77 inna rzeczywistość