Azi

0

@Comentateiro bardzo dobre pytanie: po co?

Azi

0

@LambiPL widzę że przegapiłem pierwsza część zatem. A kto wykazał się takim nietaktem i koledze @prokofiew powiedział że tylko jego wiara jest prawdziwa a reszta to ściema? Myślałem że trafiłem na początek dyskusji

Azi

14

@prokofiew mnie bardziej interesuje dlaczego jako niewierzący masz taki problem z zaakceptowaniem tego że inni wierzą że domagasz się od nich wyjaśnień :D

Azi

2

@Daviix7 jeżeli auto jest na firmę to tak właśnie je sprzeda. Jeżeli jest to komis to często sprzedają na fakturę ale nie VAT a VAT marża. Jeżeli to komis to nie daj sobie wmówić zaniżenia kwoty bo przy ewentualnych problemach z autem oddadzą Ci to co na fakturze (zakładając że oddadzą) a nie to co zapłaciłeś

Azi

7

No i cały misterny plan...


Azi

1

@Cotutajsiedzieje W sumie to na stanowisko kasjera w sklepie klubowym to by się nadał. Może też robić za manekina :)

Azi

4

@Ojciec5tkidzieci Cóż - nie da się tego przetłumaczyć na język polski, gdyż w naszym języku nie ma słów oddających to co autor chciał wyrazić. Można jedynie przekazać intencje wypowiadającego tą kwestie:

Otóż jest to taka nowoczesna forma samokrytycyzmu polegająca na wyrażaniu swojej ułomności w funkcjonowaniu mózgu. Dzieje się to poprzez używanie kompromisu licznych słów - znaczenia których się nie rozumie - oraz niby neologizmów, które nie mają jednak żadnego znaczenia logicznego. Całość została okraszona odrobiną prostactwa oraz gimbazostwa (tzw. xd), sugerującego, że wypowiadający do gimnazjum już się wprawdzie nie załapał ale stanowi wymierający gatunek osobnika, który reprezentuje swój maksymalny poziom intelektu na poziomie osoby w wieku gimnazjalnym właśnie.

Azi

0

@Janiama na to nie wpadłem ;)

Azi

10

@Janiama Za chwilę dostaniesz tą historie z innego punktu widzenia ;)

Azi

1

@wpwelement na pytanie o tolerancje nie umiem odpowiedzieć ale moje duże zaniepokojenie wzbudziło zdanie "Moja żona @Eoren z wykształcenia biolog przez rok twierdziła, że jest płci męskiej."

Azi

1

@Emhyr i wywołałeś lawinę ;)

Azi

5

@Tomek_TF Ten świr kopnął dość lekko w sam środek bramki... ;)

Azi

2

Azi

1

@Faro ja nie lubię ananasa a na pizzy mi akurat pasuje.

Azi

1

@don'T.R.I.P.e jak wejdziesz to jest pełen skan pisma

Azi

6

Ale się MZ wije żeby przypadkiem nie podać prawdy :)

Azi

1

@tomek8756 Żeleński wygląda jakby odpierał atak...

Azi

2

@Rastafarnianin żeby być precyzyjnym to chyba nie został zwolniony tylko nie przedłużają z nim umowy.

Azi

0

@FcPortoFan1999 I bardzo dobrze...

Azi

3

@Cotutajsiedzieje a potem 3 sezony w Legii

Azi

5

@Rarenzio jak na państwo z kartonu to i tak nie jest źle ;)

Azi

0

A był jakiś przypadek, gdy tak zrobił?

Azi

1

Polska +4 za wynik i -20 za styl...

Azi

1

Nie róbmy jednak sobie nadziei.

Azi

1

Putin: "Zmobilizowaliśmy 300.000. 150.000 się szkoli. A pozostałe 50.000 walczy na Ukrainie" ;)

Azi

0

@FCB24 a bez zakładania i skupiając się na faktach?

Azi

0

@FCB24 a ile bramek po takich stratach padło?

Azi

1

@kubix05 no skąd :D

e: to pewnie dlatego słabo wyszło ;)

Azi

7

@kubix05 pamiętasz tą scenę? :)



Dawno dawno temu, w czasach studenckich, pojechaliśmy z grupą znajomych nad morze i jeden z kolegów uparł się, że powtórzy kwestię 1:1. Niestety kelner nie chciał zagrać swojej roli :D albo nie znał tekstu. Co gorsza przyniósł najpierw żurek a dopiero potem wódkę. Na koniec okazało się, że pogryzienie kostki lodu i popicie tego wódką wcale nie jest takie łatwe. Ale wspomnienia fajne :D

Azi

0

@JohnyVeb10 niech zgadnę - nie pytałeś wujka google?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?