Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcanawieki przecież Xavi nie zajmuje się wysokością umowy zawodników. Mówi jakich zawodników potrzebuje a nie ile mają zarabiać...
0
@Firestone Czytam sobie to co ten ktoś opisał przy 2:0 dla Bayernu i nasuwa mi się od razu pytanie po co Araujo robił dziurę w środku obrony goniąc Mullera skoro ten biegł prosto w kierunku Christensena, który nie pilnuje nikogo. Tutaj aż się prosiło o przekazanie krycia. To Araujo wprowadził chaos w obronie a nie Alonso. I Strzelec bramki skorzystał z przestrzeni jaką zrobił Araujo a nie Alonso.
0
@Criss18Barca Weryfikuje Cię Barcelona, Lille, Trabzonspor, Feyenoord i zostaje Ci tylko Ekstraklasa. Dość smutne.
0
@Czajka90 masz jakiś link do sytuacji?
1
@Czajka90 w sensie co się stało? Nie klaskali?
0
@nwchades po prostu przyjąłbym to do wiadomości. Nie mam uprzedzeń tak długo jak ktoś mi nie próbuje mówić co mam uważać na jakiś temat.
2
@michal26 teraz jest git :)
e: w sensie formy przekazu a nie treści ;)
1
@nwchades dla mnie normalnością jest to że ludzie sami decydują o kraju w którym żyją. Natomiast mniejszości i miłośnicy akcji typu tych które opisujesz wmawiają mi, że normalnością jest coś co za normalność nie uważam. I nie potrafią się pogodzić z tym, że tak długo jak większość społeczeństwa czegoś nie chce tak długo tego nie będzie.
Jeżeli jest to dla Ciebie tak ważne abyś adoptował dziecko ze swoim chłopakiem to jedź - choćby do Szwajcarii. Musisz się pogodzić z tym, że w Polsce tego nie zrobisz. Ale logika mówi że mniejszość musi się dostosować do większości a nie odwrotnie.
0
@michal26 uwielbiam jak ludzie wrzucają takie informacje i nie dają żadnego źródła...
0
@nwchades szczerze wątpię. W Polsce tradycja jest - na szczęście - nadal dość istotna i oby tak pozostało. Większość społeczeństwa po prostu nie chce takich rzeczy i to nasz wybór. Co nie znaczy że ta sama większość społeczeństwa ma coś do gejów i lesbijek.
0
@nwchades jest duża różnica między wymyślaniem sobie nieistniejących płci a adopcją dzieci przez ludzi, którzy czują pociąg do osób tej samej płci.
1
@tomek8756 Powiem Ci tak: to co część nieogarniętych kibiców pisze teraz o Busim to jest to samo co było z Valverde. Teksty w stylu "wystarczy że odejdzie i będzie super". Wtedy to było głupie i teraz też jest. Busi jest jaki jest i leszy pewnie nie będzie. Ale niestety rzeczywistość jest taka że nie ma go kim zastąpić, więc bez niego może być tylko gorzej.
52
Czyli Szwajcaria jest normalna. Dobrze wiedzieć.
https://x.com/VIPMaxwell/status/1611310614944571393
@AllBundy
2
@Jakchcesz to chyba znaczy że wszyscy kiedyś umrzemy!!!!
2
@NaFazieHitman możliwe ale i tak nie głosuje
0
@IronSanHybrid Ameryki to on nie odkrył...
1
@JimMorrisonFCB 16, 16:15 albo 16:30
4
@wpwelement nie chodzę na wybory
0
@supraomnes1 to jak starszy się odegra zamiast to olać to będzie znaczyło że mentalnie jesteś na ich poziomie...
0
Obaj nasi stoperzy przegrali główkę przy bramce na 1:1. Dzięki temu bardzo łatwo rywal zgrał piłkę do kolegi, który urwał się Gaviemu.
Raphinha przy bramce na 2:2 totalnie olał pracę w obronie. Dzięki czemu Inter mógł sobie spokojnie dośrodkować na dalszy słupek gdzie Alba nie upilnował strzelca.
0
@P33ck jak sobie pomyślę że Auba musiał odejść bo Depay uparł się żeby zostać to pozostaje tylko załamać ręce
0
@Mixtape to jest raczej pytanie w jakim stopniu trener odpowiada za fatalne zaangażowanie u zawodników w drugiej połowie meczu. Tak naprawdę to zagraliśmy fatalne 30 minut gdzie daliśmy sobie wbić 3 bramki.
0
@PatrychoO a dlaczego tak się stajesz?
2
@koksik2700 bardzo urodziwa :)
0
@Gwyn swoją drogą to ja bym chętnie zorganizował taką akcję żeby wygrał jakiś no name choć to strasznie by popsuło sens robienia takich konkursów
5
@Gwyn co w tym dziwnego? Są jakieś wytyczne które by go dyskwalifikowaly z tego tytułu? Bo zdaje się że równie dobrze nagrodę spokojnie może wygrać ktoś kto nie napisał nic?
0
@IronSanHybrid na LaBambie się pochwalił. A co zrobiłeś że Cię zablokował?
2
@IronSanHybrid Barcainfo wrzucił like od Lewego więc wiadomo że wygra.
3
@Przemek2323 fakt. Nie każdy z jego pracowników jest idiotą. Pod tym względem ma rację
0
@FCB24 co ma liczba wygranych pucharów do rzeczy? Każdy z zawodników Barcelony wygrał ich dokładnie tyle samo w tym czasie. Więc rozumiem że wszyscy są na równi nieudolni. To jest tak głupie podejście że głowa mała. Pomijam fakt że w tym czasie Xavi wygrał całkiem dużo pucharów. Zapewne wygrał więcej niż przegrał. A Lucho brał udział w tym czasie w całych 3 różnych zawodach co oznacza że każdy poza 3 selekcjonerami jest nieudacznikiem w zawodzie. Co za tępota...
Przy okazji sprawdź sobie statystyki Busiego