Azi

0

@barcanawieki przecież Xavi nie zajmuje się wysokością umowy zawodników. Mówi jakich zawodników potrzebuje a nie ile mają zarabiać...

Azi

0

@Firestone Czytam sobie to co ten ktoś opisał przy 2:0 dla Bayernu i nasuwa mi się od razu pytanie po co Araujo robił dziurę w środku obrony goniąc Mullera skoro ten biegł prosto w kierunku Christensena, który nie pilnuje nikogo. Tutaj aż się prosiło o przekazanie krycia. To Araujo wprowadził chaos w obronie a nie Alonso. I Strzelec bramki skorzystał z przestrzeni jaką zrobił Araujo a nie Alonso.

Azi

0

@Criss18Barca Weryfikuje Cię Barcelona, Lille, Trabzonspor, Feyenoord i zostaje Ci tylko Ekstraklasa. Dość smutne.

Azi

0

@Czajka90 masz jakiś link do sytuacji?

Azi

1

@Czajka90 w sensie co się stało? Nie klaskali?

Azi

0

@nwchades po prostu przyjąłbym to do wiadomości. Nie mam uprzedzeń tak długo jak ktoś mi nie próbuje mówić co mam uważać na jakiś temat.

Azi

2

@michal26 teraz jest git :)

e: w sensie formy przekazu a nie treści ;)

Azi

1

@nwchades dla mnie normalnością jest to że ludzie sami decydują o kraju w którym żyją. Natomiast mniejszości i miłośnicy akcji typu tych które opisujesz wmawiają mi, że normalnością jest coś co za normalność nie uważam. I nie potrafią się pogodzić z tym, że tak długo jak większość społeczeństwa czegoś nie chce tak długo tego nie będzie.

Jeżeli jest to dla Ciebie tak ważne abyś adoptował dziecko ze swoim chłopakiem to jedź - choćby do Szwajcarii. Musisz się pogodzić z tym, że w Polsce tego nie zrobisz. Ale logika mówi że mniejszość musi się dostosować do większości a nie odwrotnie.

Azi

0

@michal26 uwielbiam jak ludzie wrzucają takie informacje i nie dają żadnego źródła...

Azi

0

@nwchades szczerze wątpię. W Polsce tradycja jest - na szczęście - nadal dość istotna i oby tak pozostało. Większość społeczeństwa po prostu nie chce takich rzeczy i to nasz wybór. Co nie znaczy że ta sama większość społeczeństwa ma coś do gejów i lesbijek.

Azi

0

@nwchades jest duża różnica między wymyślaniem sobie nieistniejących płci a adopcją dzieci przez ludzi, którzy czują pociąg do osób tej samej płci.

Azi

1

@tomek8756 Powiem Ci tak: to co część nieogarniętych kibiców pisze teraz o Busim to jest to samo co było z Valverde. Teksty w stylu "wystarczy że odejdzie i będzie super". Wtedy to było głupie i teraz też jest. Busi jest jaki jest i leszy pewnie nie będzie. Ale niestety rzeczywistość jest taka że nie ma go kim zastąpić, więc bez niego może być tylko gorzej.

Azi

52

Czyli Szwajcaria jest normalna. Dobrze wiedzieć.
https://x.com/VIPMaxwell/status/1611310614944571393
@AllBundy

Azi

2

@Jakchcesz to chyba znaczy że wszyscy kiedyś umrzemy!!!!

Azi

2

@NaFazieHitman możliwe ale i tak nie głosuje

Azi

0

@IronSanHybrid Ameryki to on nie odkrył...

Azi

1

@JimMorrisonFCB 16, 16:15 albo 16:30

Azi

4

@wpwelement nie chodzę na wybory

Azi

0

@supraomnes1 to jak starszy się odegra zamiast to olać to będzie znaczyło że mentalnie jesteś na ich poziomie...

Azi

0

Obaj nasi stoperzy przegrali główkę przy bramce na 1:1. Dzięki temu bardzo łatwo rywal zgrał piłkę do kolegi, który urwał się Gaviemu.
Raphinha przy bramce na 2:2 totalnie olał pracę w obronie. Dzięki czemu Inter mógł sobie spokojnie dośrodkować na dalszy słupek gdzie Alba nie upilnował strzelca.

Azi

0

@P33ck jak sobie pomyślę że Auba musiał odejść bo Depay uparł się żeby zostać to pozostaje tylko załamać ręce

Azi

0

@Mixtape to jest raczej pytanie w jakim stopniu trener odpowiada za fatalne zaangażowanie u zawodników w drugiej połowie meczu. Tak naprawdę to zagraliśmy fatalne 30 minut gdzie daliśmy sobie wbić 3 bramki.

Azi

0

@PatrychoO a dlaczego tak się stajesz?

Azi

2

@koksik2700 bardzo urodziwa :)

Azi

0

@Gwyn swoją drogą to ja bym chętnie zorganizował taką akcję żeby wygrał jakiś no name choć to strasznie by popsuło sens robienia takich konkursów

Azi

5

@Gwyn co w tym dziwnego? Są jakieś wytyczne które by go dyskwalifikowaly z tego tytułu? Bo zdaje się że równie dobrze nagrodę spokojnie może wygrać ktoś kto nie napisał nic?

Azi

0

@IronSanHybrid na LaBambie się pochwalił. A co zrobiłeś że Cię zablokował?

Azi

2

@IronSanHybrid Barcainfo wrzucił like od Lewego więc wiadomo że wygra.

Azi

3

@Przemek2323 fakt. Nie każdy z jego pracowników jest idiotą. Pod tym względem ma rację

Azi

0

@FCB24 co ma liczba wygranych pucharów do rzeczy? Każdy z zawodników Barcelony wygrał ich dokładnie tyle samo w tym czasie. Więc rozumiem że wszyscy są na równi nieudolni. To jest tak głupie podejście że głowa mała. Pomijam fakt że w tym czasie Xavi wygrał całkiem dużo pucharów. Zapewne wygrał więcej niż przegrał. A Lucho brał udział w tym czasie w całych 3 różnych zawodach co oznacza że każdy poza 3 selekcjonerami jest nieudacznikiem w zawodzie. Co za tępota...

Przy okazji sprawdź sobie statystyki Busiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?