Azi

0

@michal26 tak dla formalności to nie pas ruchu tylko kierunek jazdy ;)

Azi

3

@DonCarletto koleżanki oczywiście. Ale jeżeli miała kamerkę i nagrało się że tamta macha jej wyraźnie to spokojnie może zgłosić do ubezpieczalni wymuszenie odszkodowania

Azi

6

@Tomo1989 w przypadku kolizji winny będzie ten co skręca. Ale warto podkreślić że nagrywający nie wykazał się zbytnio umiejętnościami - już w 4 sekundzie filmu widać że oba auta przed nim hamują i raczej nie robią tego z nudów. A lampka ostrzegawcza się nie zapaliła. Dobry kierowca obserwuje co się dzieje i nie wpierdziela się w takie sytuacje bo zwyczajnie nie chce klepać auta (nawet jeżeli nie na swój koszt).

Azi

2

@LambiPL dobre! Trybunał Konstytucyjny jak nic powinien się wypowiedzieć ;)

Azi

0

@Emhyr wróci na zmiennika Robercika i strzeli znowu z 10 bramek. Wtedy MU wykupi go za 20 baniek ;)

Azi

11

@LambiPL ja mam inne pytanie: czy ciągle skarżenie się na spam nie podchodzi pod spam? ;)

Azi

1

@FCB24 jeden szarpie za włosy a drugi łapie za jaja. Co im mieli za to kwiaty kupić czy jak?

Azi

1

Azi

7

@Cochise Galaktyka Kurvix została opanowana przez złych kosmitów. Pokonać ich może tylko załoga Gwiezdnego Patrolu, na czele której stoi Kapitan @Transu96

Azi

0

@Firestone chciałbym żeby ją zaakceptowali - dopiero by się ciekawe jazdy zaczęły:D

Azi

4

@Sensible ten pierwszy to miał ogrom farta w nieszczęściu. I ten brak mózgu u kogoś kto wysiada z auta...

Azi

0

@Dari0G nie mam pojęcia co chcesz mi przekazać tym kretyńskim wpisem. Rozumiem że zorientowałem się że walnąłeś coś wybitnie głupiego i zwyczajnie nie masz jaj powiedzieć że nie masz racji. Współczuję.

Azi

0

@Dari0G Co Ty bredzisz? Przeczytaj ostatnie zdanie mojej wypowiedzi ze zrozumieniem.

Azi

21

@MrPGG pewnie że tak. Masakra że oddaliśmy napastnika a zostaliśmy z Depayem...

Azi

0

@AlexDark00 niech idzie z ostatnim dniem okienka. Gdzie chce - nawet do Realu albo Atletico. I tak wykazuje zerowe zaangażowanie na boisku

Azi

0

@JarekS przecież możemy się zgodzić na jego odejście z ostatnim dniem okienka. A warunki niech sobie negocjuje już teraz takie jak będzie w lecie.

Azi

0

@michal26 a interesem Niemców jest wyzbycie się nacjonalizmu w Polsce.

To jest kraj Ukraińców. Niech sobie mają kulturę jaka chcą. Ja nie mówię że masz się z nimi zgadzać albo nie wyrażać swojego zdania. Ale to ich kraj i niech robią z nim to co uważają za słuszne tak długo jak nie mówią nam co mamy uważać.

Azi

1

@Kessie Ty weź się skup lepiej na graniu w piłkę a nie marzysz o wielbłądach. Bo zaraz S. Roberto i Torre będą grali więcej od Ciebie.

Azi

1

@Faro osoby grające w Factorio zapewne znają mody typu Krastorio2 i Space Exploration które są chyba większe niż sama gra ;)

Azi

0

@michal26 wiem. Wiem też że tak samo np. Niemcy chcieliby na nas wymusić kilka rzeczy i jakoś nie jestem zbyt optymistycznie nastawiony do takiego "języka dyplomacji".

Azi

3

@Emhyr to niech strzela częściej

Azi

3

@tomek8756 pani zmieni zdanie jak rządzić będzie inna ekipa ;)

Azi

1

@mekston ale dlaczego kolega @El dominatore chce doić Leo to nie wiem...

Azi

2

@Barca1992 z butelki

Azi

0

@michal26 zacytuję Ciebie ;)
"Chcecie pomocy od Polski - to wyzbądźcie się tego kultu czarno-czerwonego. Koniec kropka."

Azi

0

@BorzyKrzys https://sjp.pl/dziabek

To jakiś dzień ogrodnika widać

Azi

0

@michal26 Ale my nie pomagamy Ukrainie dlatego że chcemy zmieniać ich kulturę i podejście do historii. Nie dość że pomagamy słabszemu w walce z silniejszym to jeszcze mamy w tym niemałą korzyść. Nie obraz się ale w sytuacji jakiej jest Ukraina wrzucanie takich filmów i prowokowanie dyskusji typu "nie pomagać Ukrainie" to jest pokazywanie że jest się człowiekiem naprawdę na bardzo niskim poziomie... :(

Azi

0

@Kidd problem jest taki że jeden rząd wymyśli plan a potem drugi obróci go o 180 stopni ;)
To czego nie mamy to jednej linii planowania długoterminowego w polityce. Nie darzymy do tego aby budować dobra przyszłość dla Polski tylko każdy kolejny rząd darzy do tego żeby się nachapac i nie stracić poparcia. I to jest smutne.

Azi

1

@michal26 złotówka jest bardzo narażona na ataki spekulacyjne. A że i nas nie zdarzają się rządy ludzi ani posiadających odpowiednie kwalifikacje ani inteligencję to - paradoksalnie - dużo bezpieczniej jest być w euro.

Dużo trudniej jest też zrobić walki typu PiS czyli wyprowadzanie wydatków z budżetu.

W wielu kwestiach przejęcie prawa UE będzie dla nas korzystne. Sorry bardzo ale nasze przepisy są w wielu punktach sprzeczne a im więcej taki PiS ich produkuje tym jest gorzej. Co do języka urzędowego to jest on całkowicie zbędny choć fajnie byłoby gdyby ludzie w całej UE potrafili się kiedyś dogadać. Ale to jest nierealne. Nie wiem po co mamy likwidować hymn czy flagę. Masz jakieś dziwne podejście do UE. UE to nie jest kraj przecież.

Azi

0

@Kidd co nie zmienia faktu że prędzej czy później będzie trzeba je wprowadzić i należałoby się zacząć do tego przygotować. Patrząc długookresowo moglibyśmy dużo zyskać na wprowadzeniu Euro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?