Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 plotka głosi że ostatnio trenuje z Torresem
0
@barteq albo jakby nowy rok świętował przez tydzień
1
@Wielkastopa dobre poczucie humoru :)
3
Raphinha na spalonym nie był. Spalił but ;)
11
Raphinha ma za duże stopy :D
1
Lol.Niezłe jaja :D
0
Brawo Raphinha za piękną wrzutkę i dla Pedriego za to że wreszcie odważnie wszedł w pole karne?
E: spalony ale i tak dobre zachowanie
0
@michal26 w ogóle nie obraził nikogo :D
0
@IronSanHybrid brakiem kultury się braku kultury nie zwalczy
6
Jak ja nie lubię nagród indywidualnych w piłce nożnej...
ZP za 2022 odebrał Benzema - w październiku 2022...
A już teraz wiemy że ZP za 2023 dostanie Messi za... Wygranie mundialu w grudniu 2022.
0
@macio_944 jak tam sobie chcesz. Ja tam nie bawię się w wybieranie kto kopie lżej.
0
@GeraltzKatalonii on tam gra żeby zarobić. To było oczywiste od początku. Po co ma udawać że zależy mu na opinii kibiców? Szczególnie gdy Ci na niego gwizdali? Dziwi mnie zawsze że są zawodnicy sztucznie całujący herb. To jest takie tandetne że żal patrzeć
2
@macio_944 tylko że to nie są zawody w tym kto gorzej a oni wyraźnie w tym właśnie konkurują
1
@IronSanHybrid dlatego nie głosuje. Co to za różnica kto rządzi?
11
@Lionel_Messi10 w czym ma ten talent? Bo zdaje się że prawie rok jest bez klubu. I jakoś o innych talentach jest głośno dużo wcześniej niż o synu Ronaldinho.
2
@ChessInfo to są jakieś wymyślone zasady...
0
@ChessInfo trafiłem na to dawno temu więc nie będzie łatwo znaleźć. W polskich mediach jednak nigdy nie słyszałem o tym temacie.
Tak ogólnie z pamięci: badanie polegało na 3 grupach kontrolnych w jakiejś tam liczbie szpitali w różnych krajach. Pierwsza była bez masek, druga w specjalistycznych (nie znam sią na tym więc nie wiem jak je nazwać) a trzecia w zwykłych. Chodziło o sprawdzenie różnicy w skuteczności ochrony.
Zaskakujące było to że praktycznie wszędzie najmniej zarażonych było w grupie bez masek. A Co w maskach mieli praktycznie te same wyniki.
Podobne badanie było bodaj przeprowadzone już w 2015 tylko tam chodziło o to żeby udowodnić że maska bez innych środków (np rękawiczek) niemowlę wnosi. Na logikę to ma to ręce i nogi. Ale o tym też czytałem dawno i pisze z pamięci więc jak się pomyliłem to będę odszczekiwał ;)
0
@Antimadridista_WR Czemu nie? W takim ustawieniu na bokach gra Dembele i Alba/Balde (a mogą i obaj na raz)
0
@Emhyr skąd wiedziałeś że chcą Braithwaita wypożyczyć? ;)
8
@Kidd zanim kupiliśmy to żona mi mówiła że to samo gotuje. Przyjechał, stoi w kuchni, mówię "zrób schabowe" a ten nic. Zmarnowana kasa.
Żona mówi że ułatwia jej gotowanie. Ale i tak pół dnia stoi w kuchni. Tylko teraz jest uśmiechnięta i zamiast jednego dania to robi dwa + chlebek + ciasto. Więc to chyba coś takiego jak babski fryzjer - niby coś tam się zmienia ale kasa idzie chyba na poprawienie humoru ;)
0
@tbas sam umiesz policzyć
0
@tbas w tym czasie debiutował też w pierwszej drużynie. Rezerwy skończyły sezon na 11 miejscu.
0
Transfermarkt mowi że od roku jest bez klubu. Jaka jest szansa że to jest talent?
https://www.transfermarkt.pl/joao-mendes/profil/spieler/664840
0
@JimMorrisonFCB Czyli remis? Idziemy pić?
0
@JimMorrisonFCB kolega @draxidox napisał że wszyscy :)
0
@tbas Jakie ma znaczenie na którym miejscu są w tabeli? Zanim Pep wprowadził wielu zawodników rezerw do pierwszej drużyny to ich wyniki tez nie powalały. Tutaj liczy się talent a nie wynik drużyny rezerw.
Tutaj masz wyniki Barcy B z Leo w składzie:
https://www.transfermarkt.pl/lionel-messi/leistungsdatendetails/spieler/28003/verein/2464
I co? Po co dawać mu szansę skoro nie ogarnia nawet gry w rezerwach...
0
@JimMorrisonFCB to skąd te zarażenia skoro wszyscy je noszą? ;)
Skończmy może tą dyskusję na wstępie. Jeżeli ktoś uważa że musi nosić maskę - niech nosi. Jeżeli będzie obowiązek noszenia - to też będziemy nosić niezależnie od tego czy ma to sens czy nie.
0
@tbas W rezerwach jest Ilias. Victor Barbera też może dostać szansę. O Yamalu nie wspominając. Serio - Depay miał swoje okazje i koncertowo je zmarnował. Po kiego grzyba trzymać kogoś kto robi Ci łaskę że w ogóle wychodzi na boisko? Zero zaangażowania.
7
@hayek Było robione badanie w szpitalach, gdzie sprawdzali czy osoby noszące maski będą zarażały się mniej niż te bez masek. I w większości punktów zarażały się częściej niż Ci bez maseczek. Ale koronaparanoicy i tak tego nie ogarną.
0
@tbas Czyli wolisz mieć zawodnika, który nie gra i któremu musisz wypłacać wynagrodzenie i który może za te pół roku i tak iść do Atletico, niż pozbyć się ciężaru, zwolnić miejsce w kadrze i zarejestrować np. Gaviego do pierwszej drużyny? Nie widzę w tym jakiejkolwiek logiki.