Azi

0

@jedrek7000 Sztanga i Cash ;)

Azi

3

Busi i Torres! Ja pier...

Azi

0

@MateuszGotowka99 no właśnie. Po co?

Azi

0

@Emhyr @arasz1819 biją Twoich ;)
O! Sam zoabczyleś! ;)

Azi

0

@arasz1819 zobaczymy jak wejdzie ;)

Azi

1

@Worny i Busi mu śliwę zrobił? To nie dziwię się że się nie chwali ;)

Azi

0

@martin3131 i co? Torres ma grać?

Azi

0

@Barca_bwo chlał przez tydzień. Jak Ty byś się czuł po czymś takim?

Azi

0

De Jong ma coś pod okiem czy mi się wydaje?

Azi

0

@Graves eee nie ;)

Azi

1

@Azrik chciałem napisać że Arka Głowackiego ale pewnie 80% LR nie pamięta kto to ;)

Azi

0

@arasz1819 dokładnie. Kibice Barcelony płaczą jak ich ulubiony klub wygrywa :D

Azi

3

Araujo w stylu Glika :)

Azi

0

To Robert czy Torres?

Azi

0

@SelloutCrowd politykom! ;)

Azi

0

Widzę że Frankie jeszcze nie wie że nie gra w 2 połowie ;)

Azi

30


Coś w tym jest ;)

Azi

3

@Peciak stawiam 50 zł że wejdzie Busi za de Jonga ;)

Azi

2

@pax przegapiłes zarąbisty spalony ;D

Azi

4

@NeKenI baby mają instynkt. Od razu czują że chłopak jest napalony jak Putin na Ukrainę i z miejsca uciekają... :/

Azi

1

To co? Busi za de Jonga i jedziemy!

Azi

0

@Peciak dlatego mówię że na bank wejdzie Busi. Rywale wjeżdżają w nas jak w masło

Azi

0

@kryhaa pamiętam jak pisałeś że jak MatS wróci do formy to zjesz majtki @VegetaPolska . To kiedy będzie filmik z wydarzenia? ;)

Azi

1

O ile zakład że Busi wejdzie na 2 połowę? ;)

Azi

0

@kuz w złą godzinę ;)

Azi

0

Lewy w nowym roku zaczyna grać jak Rasiak. Trochę to przerażające

Azi

1

Czy S. Roberto coś popsuł w tym meczu? Solidne zawody gra

Azi

0

Fryzura Lewego nie była czasem na spalonym?

Azi

0

Lewy nie spierad.... NO!!!!

Azi

2

@talizmo jakie 5 cm? Tam sam czubek buta był ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?