Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jedrek7000 Sztanga i Cash ;)
3
Busi i Torres! Ja pier...
0
@MateuszGotowka99 no właśnie. Po co?
0
@Emhyr @arasz1819 biją Twoich ;)
O! Sam zoabczyleś! ;)
0
@arasz1819 zobaczymy jak wejdzie ;)
1
@Worny i Busi mu śliwę zrobił? To nie dziwię się że się nie chwali ;)
0
@martin3131 i co? Torres ma grać?
0
@Barca_bwo chlał przez tydzień. Jak Ty byś się czuł po czymś takim?
0
De Jong ma coś pod okiem czy mi się wydaje?
0
@Graves eee nie ;)
1
@Azrik chciałem napisać że Arka Głowackiego ale pewnie 80% LR nie pamięta kto to ;)
0
@arasz1819 dokładnie. Kibice Barcelony płaczą jak ich ulubiony klub wygrywa :D
3
Araujo w stylu Glika :)
0
To Robert czy Torres?
0
@SelloutCrowd politykom! ;)
0
Widzę że Frankie jeszcze nie wie że nie gra w 2 połowie ;)
30
Coś w tym jest ;)
3
@Peciak stawiam 50 zł że wejdzie Busi za de Jonga ;)
2
@pax przegapiłes zarąbisty spalony ;D
4
@NeKenI baby mają instynkt. Od razu czują że chłopak jest napalony jak Putin na Ukrainę i z miejsca uciekają... :/
1
To co? Busi za de Jonga i jedziemy!
0
@Peciak dlatego mówię że na bank wejdzie Busi. Rywale wjeżdżają w nas jak w masło
0
@kryhaa pamiętam jak pisałeś że jak MatS wróci do formy to zjesz majtki @VegetaPolska . To kiedy będzie filmik z wydarzenia? ;)
1
O ile zakład że Busi wejdzie na 2 połowę? ;)
0
@kuz w złą godzinę ;)
0
Lewy w nowym roku zaczyna grać jak Rasiak. Trochę to przerażające
1
Czy S. Roberto coś popsuł w tym meczu? Solidne zawody gra
0
Fryzura Lewego nie była czasem na spalonym?
0
Lewy nie spierad.... NO!!!!
2
@talizmo jakie 5 cm? Tam sam czubek buta był ;D