Azi

13

@Tomo1989 Naprawdę trzeba być niezłym dzbanem żeby szukać tutaj winy pieszej.

Azi

0

@Sulimo a są od 18? Nawet nie wiedziałem

Azi

1

@Janiama We wczorajszym meczu brakowały chyba tylko Depaya na boisku. Ewentualnie Pena albo Tenas za Pedriego do kreowania gry ;)

Azi

0

@Mns21 tak jak zwykle. Do pierwszej bramki dobrze. Potem zespół przeszedł standardowo w tryb uśpienia co skończyło się bramką rywali. Potem trochę się ogarnęli i strzelili na 2:1 i znowu tryb uśpienia. Bardzo dobrze bronił MatS, który ratował nas w kilku sytuacjach. Lewy grał jakby wczoraj był nowy rok a on był po mocno zakrapianej imprezie. Dembele zadziwiająco dobrze się zaprezentował. Pedri strzelił piękną bramkę a Raphinia powinien mieć asystę ale jego czubek buta był na spalonym. Potem nasz Brazylijczyk koncertowo zmarnował idealną akcje. Wszedł Torres, który z jednej strony zaliczył dwa naprawde dobre podania a z drugiej potrafił zagrać dziwaczną piłkę z połowy boiska do MatSa czym zaskoczył chyba wszystkich.

Azi

0

@Bobo25 Szkoła Czesia ;)

Azi

4

@Jakchcesz bo kolegę to denerwuje. Czego nie rozumiesz? ;)

Azi

4

@Przemek2323 oglądałem kilka razy Lewego w Bayernie i nie grał tak jak u nas. Koledzy często wykorzystywali to, że świetnie zastawiał stoperów i albo grali na klepkę albo korzystali z miejsca jakie im robił. U nas tylko Pedri i Gavi od czasu do czasu (zdecydowanie za mało) próbują wejść w pole karne. Wczoraj jedno z takich wejść (wypisz wymaluj jak z Bayernu) skończyło się bramką Pedriego. Tylko okazało się, ze czubek buta Raphini (sic!) był na spalonym. Trochę to kuriozalne ale spalony to spalony, więc nie oceniam.

Azi

2

@MikeBajson nic specjalnego. Dwa razy dobrze odebrał piłkę z czego poszły niezłe akcje ale generalnie dupy to nie urywał.

@Rewolucja123 Torres zagrał te kilka piłek ale ogólnie mam wrażenie że mentalnie cofnął się w rozwoju. Jakiś taki strasznie nerwowy się wydaje. No i potrafi zagrać naprawdę dziwaczne podanie w stylu zagrania do MatSa z okolicy linii środkowej boiska.

Azi

1

@Firestone rozumiem że zakładasz celowe działanie Xaviego? A po meczu zawodnicy i trener tak dla niepoznaki (i trollowania kibiców) mówią, że nie może być tak, że oddają inicjatywę i nie zabijają meczu drugą bramką?

Azi

0

LaLigaKabaret odc. 7948

Azi

2

@Lionel_Messi10 Rozwalił mnie ktoś tekstem w czasie meczu "Torres gra w BARCELONIE tylko dlatego że jest HISZPANIEM" :D

Azi

0

@Deviler bardzo sensownie (o dziwo) wypowiedział się Boniek, który mówił, że postawiłby na Polaka. W marcu są dwa kluczowe mecze i jeżeli nowy selekcjoner je przegra to w zasadzie jeszcze w marcu straci robotę. Czasu na poznanie zawodników będzie więc bardzo mało. A na wymyślanie nowych taktyk i schematów wcale.

Azi

0

@FCB24 Twojego ojca? A co Ci zrobił?

Azi

0

@Faro w sensie Depay, Balde, Garcia, Pena czy Tenas?
https://www.flashscore.pl/mecz/YLr8vbJA/#/szczegoly-meczu/sklady

Azi

2

@Lionel_Messi10 oby! Może drogi transfer z klubu? ;)

A tak na poważnie - to coś mu się faktycznie porobiło z głową. Może przesadził z pewnością siebie i dlatego nawalał się z Savicem? Kto to wie? Generalnie okazji ma mniej niż przed mundialem. Teraz za to specjalizuje się w spalonych.

Azi

3

@arasz1819 piłeś ziomuś? ;)

Azi

0

@tristan87 Boli Cię wielki Robercik!

Azi

1

@mekston nie oglądałem PSG i zgadzam się ale i tak będę prowokował @arasz1819 do debaty rodem z TVP ;)

Azi

0

@arasz1819 a czym mogę się posiłkować w takim razie? I powiedz czy w meczach gdzie Frankie będzie miał lepsze oceny to te strony będą nagle sensowne? ;)

Azi

0

@hayek przed bramką miał 6,1 a potem już tak nie marnował okazji więc w sumie jakoś do wytłumaczenia

Azi

0

https://www.whoscored.com/Matches/1680754/Live/Spain-Supercopa-de-Espana-2021-2022-Real-Betis-Barcelona
@arasz1819 Whoscoored również woli Busiego a nie Frankiego :P

Sofascore to samo!
https://www.sofascore.com/barcelona-real-betis-balompie/qgbsrgb
e: chociaż tutaj Torres ma 7.0 więc... :D
e2: choć zaliczyli mu 2 kluczowe podania.


Jak znacie inne strony to dawajcie :)

Azi

4

@Worny Zaskoczyło nie że Kessie szedł 2 ale jeżeli faktycznie strzelał w Milanie (czego nie wiedziałem) to w sumie sensownie.

Azi

0

@norbi77 Torre nie było na ławce. Nie pytaj czemu - nie mam pojęcia.

Azi

0

@arasz1819 ach te teorie spiskowe :)

e: a nie! masz rację!!! @Peciak oddawaj kasę!!!!

Azi

0

@kulek22 no dobra 2,5 ;)

Azi

0

@norbi77 piszesz do osoby która chwaliła Balde za mecz z Atletico więc uważaj :P

Azi

0

@Peciak za późno - puściłem za nie kupona! Że selekcjonerem PL zostanie Grzegorz Krychowiak. Kurs 100:1 - pewniaczek!

Azi

0

@norbi77 kogo bronię? Zadaje normalne pytania :D
Kogo Ty byś wpuścił na jego miejscu?

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?