Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zabibarca jeżeli narodowość jest jego najmocniejszą stroną to ja dziękuję ;)
0
Za chwilę ma 19 urodziny. Same statystyki niezbyt imponujące. Co jest w nim takiego niezwykłego, że go ściągamy? :)
1
@Firestone ciekawe czy zabawi tam dłużej niż Villa albo Suarez. Dobrze że kończy mu się umowa i w zwiazku z tym to transfer a nie jakieś wypożyczalnie z opcją wykupu bo jak się zorientują jaki to okaz to o kasie byśmy zapomnieli ;)
0
@partymaker 3 banki za kolesia który ma pół roku kontraktu a przy tym wykazuje zerowe zainteresowanie graniem w piłkę a kiedy pojawia się na boisku to gra wyłącznie pod siebie - to jest niemożliwe że ktoś chce go wziąć i jeszcze płacić
1
Sam sobie niszczy karierę. To nie jest sytuacja gdy ma długą umowę a klub niechce go puścić. Ma pół roku kontraktu, może negocjować z kim chce i zamiast dogadać się do jakiegoś symbolicznego transferu to próbuje stawiać warunki, choć ostatnie pół roku brał kasę za frajer...
3
@Kondziubarca A kiedy ostatnio był? Niech idzie gdzie chce. Taki z niego profesjonalista jak z Bartomeu wzór prezesa.
2
Jakie jest Waszym zdaniem najmocniejsze ustawienie/skład Barcelony w tym momencie?
Ja nie potrafię wskazać jednego. Wszystko zależy od tego z kim gramy. Najmocniej wygląda skład na Real rozpisany jako 3-4-3: MatS - Kounde, Araujo, Chrostensen - Busi, Frankie, Pedri, Gavi - Dembele, Lewy, Balde.
Równie dobrze można rozpisać taką 11 jako 4-3-3, 4-2-2-2, 4-4-2 albo 3-2-4-1. Nie ma to większego znaczenia - ważne jest to, że cała lewa strona zostaje do dyspozycji Balde, który będzie miał albo więcej swobody albo więcej pilnowania skrzydłowego rywala - w zależności od tego jak gra przeciwnik. W obronie zawsze będzie to 442 lub 451.
W tym miejscu należy jednak zaznaczyć, że to raczej nie sprawdzi się przy rywalu, który muruje bramkę. Na tą chwilę obstawiam, że dokładnie tak wyjdziemy na MU.
Na słabszego rywala, skupionego na obronie, wyszedłbym 4-3-3: MatS - Kounde, Araujo, Chrostensen, Alba - Frankie, Pedri, Gavi - Dembele, Lewy, Ansu
Dlaczego Alba? Dokładnie z tego powodu jaki wskazał w 118 UTDLR @blazeq . Dla Balde brakuje wtedy miejsca na lewej stronie, żeby się rozpędzić. A w grze kombinacyjnej Alba jest po prostu lepszy. Balde zawsze może dać dobrą zmianę w sytuacji, gdy rywal się otwiera.
Jak wyjdziemy na Ceute? Obstawiam skład Pena - Bellerin, Garcia, Alonso, Alba - Frankie, S. Roberto, Torre - Raphinha, Lewy*, Ansu
*nie zdziwi mnie jak Lewy dostanie wolne albo usiądzie na ławce a wyjdzie Torres.
e: oglądam sobie jeszcze raz mecz z Realem i nie mogę wyjść z podziwu nad tym jak pracuje Gavi na boisku. Sytuacja z 57 minuty, przy stanie 2:0:
https://zapodaj.net/images/a9e191c20f64e.jpg
i 10 sekund później Gavi wybija piłkę Benzemie, który już składał się do uderzenia.
https://zapodaj.net/images/fe480952233ca.jpg
Tuż za jego plecami jest Balde, który również miał podobny dystans do pokonania.
Mecz można obejrzeć tutaj:
1
#Bazy danych
Czy znacie jakieś narzędzie, które ułatwiłoby tworzenie bazy danych z przesyłanych do niej formularzy? Zależy mi żeby zautomatyzować pewien dość prosty proces:
I. Osoba x wypełnia formularz (z załącznikami - to ważne)
II. Program zbiera wszystkie formularze i generuje mi excela z podsumowaniem zawierającym wszystkie wpisy + liczbę załączników z danego formularza
Narzędzie nie musi być darmowe - zastosowanie komercyjne.
21
@dariooo Nie oglądałeś innego meczu tylko nie potrafisz obiektywnie ocenić występu piłkarza bo kierujesz się antypatią. Ale nie Ty jeden tutaj - LaBamba jest pełna podobnych Tobie. Tylko to żadne pocieszenie ;)
0
@Kidd
Dobre źródło
1
@Kengo tylko Chińczycy nie podają rzeczywistych danych ;)
1
@Comentateiro Ale to nie są skoki narciarskie. Punkty są za zwycięstwa i remisy a nie za styl
18
@Mario96w Genialna odpowiedz :D
0
@kamilop jeżeli Real przegrywa to znaczy że jest w kryzysie. Jeżeli przegrywa z nami to znaczy że jest w kryzysie, budują formę na inny termin, odpuścili mecz i dali nam łaskawie wygrać.
2
a kto to przyszedł pan maruda @Comentateiro niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów dzieci
2
@PatrykBarca po wcześniejszym meczu @VegetaPolska można znowu zasiewać "Znowu w życiu mi nie wyszło..." ;)
0
@BorzyKrzys a ile jest minimalna w tym roku? 3600 brutto? To jakoś 2500 na rękę. To niedługo wykwalifikowany pracownik urzędu będzie zarabiał tyle co np. osoba od sprzątania. A kolega @Mixtape domaga się jakości :D
0
@Mixtape ale to nie ludzie że skarbówki wymyślają przepisy. A problemy z interpretacją tych bredni jakie są tworzone w sejmie to żadna nowość
5
@Mixtape a w którym pracujesz? ;)
0
@Rewolucja123 taktyczny
0
Jak rozumiem wywalili nasze dziewczyny z rozgrywek? Odwołanie trochę chyba dla zachowania twarzy bo nie ma opcji aby cokolwiek ugrać w ten sposób.
0
@kkbarca chyba 8 baniek
6
Frankie naprawdę dobre spotkanie. Było kilka nieporozumień na linii z Busim ale nic strasznego. Do tego pięknie wyszedł do podania przy bramce na 2:0. Bez jego ruchu Busi pewnie nie zdecydowałby się na podanie między liniami. Chce częściej oglądać takiego się Jonga!
Piękne zagranie:
https://x.com/MHQ4K/status/1614726113892130818
0
@Mezocyklon87 jakiego balonika?
0
@Rewolucja123 nie zlitował. W takiej sytuacji zawsze będzie różna interpelacja i pewnie obie strony znajdą argumenty dla swoich racji. Ale akurat tutaj nie miała to sensu więc zwyczajnie puścili grę.
MatS nie sięgnąłby tej piłki nawet gdyby nie był zasłaniany. Za mocny strzał z bliska.
4
@konrad1661 no i w tym meczu z Bayernem wydymał nas sędzia. Potem ten sam dzban wydymał nas na wyjeździe z Interem i w zasadzie było po zabawie. Jestem ciekaw ile drużyn na świecie ogarnęło by takie krętactwa jakie odwalił ten holender w naszym przypadku...
0
@Rewolucja123 bo to była ostatnia akcja meczu i zabranie im honorowej bramki w taki sposób byłoby śmieszne. Ten gol o tak niczego nie zmieniał - nawet w odbiorze spotkania
0
@Mezocyklon87 na tym to polega że neutralizujesz atuty rywala i dzięki temu wygląda na słabego. Jeżeli myślisz że Real wczoraj odpuścił i nie chciał wygrać to źle myślisz. Bardzo chcieli ale po prostu byliśmy o klasę lepsi i wykorzystaliśmy ich błędy nie tworząc im przy tym możliwości wykorzystania naszych.
3
@333tricampeones333 do tej setki to mu brakuje 29 spotkań. Nie wiem czy grając wszystko w tym sezonie udałoby mu się dobić.
5
@Deviler a to nicpoń!