Azi

0

To raczej głupota a nie celowe zagranie mające na celu wyrządzenie krzywdy rywalowi. Myślę że na korzyść Dembele przemawia jednak fakt że to nie był atak na nogę a na piłkę w związku z czym żółtą jest do obronienia. Ale czerwoną też można obronić. Wniosek jest taki że trzeba unikać podobnych zagrań bo sami nie chcemy takich doświadczać

Azi

0

@Comentateiro klęski w Europie to u nas norma od wielu sezonów. Skończ więc jęczenie na ten temat.
Za styl punktów nie dają. A jak Ci się nie podoba to możesz iść kibicować nom Realowi. Żadna strata dla tej strony... Serio - takiego narzekania dla samego narzekania bez choćby odrobiny sensu logicznego to mało ludzi oferuje...

A najlepsze jest to że nie masz pojęcia co to jest argumentacja. To że wyrażasz swoje opinie - głupie ale mniejsza o to - to nie są żadne argumenty.

Azi

0

@Comentateiro tutaj nie ma żadnej argumentacji. To jest czysty lament o niczym.

Azi

0

@Emhyr A niech bierze kto chce byle nie Krychowiak ;)
Pytanie do Ansu czy będzie chciał zmienić.

Azi

0

@Comentateiro Jesteś dziwacznym malkontentem. Takim typowym Januszem Polakiem. Współczuję.

Azi

2

@barcelonaLM Girona gra otwartą piłkę. Raczej nie będą stawiali autobusu, więc to będzie zupełnie inne spotkanie niż dziś. Będzie więcej opcji dla Ansu żeby poszukać sobie miejsca.

Azi

0

@bebeto77 po co Ci 3 punkty skoro nie skończyło się np. 3:4? ;)

Azi

0

@Derean Ferdzio ;)

Azi

0

@AlexDark00 Twierdzę że nie ma sensu gdybanie w sytuacji gdzie Koeman nie dał żadnej podstawy do tego aby dać mu dalej prowadzić zespół. To czy Koeman notowałby takie wyniki czy by ich nie notował nie ma żadnego znaczenia bo nie dał podstawy do tego aby to sprawdzić. Co wyklucza go z dalszego procesu.

Jeżeli chcesz się bawić w gdybania i nibylandie to nie ze mną.

Azi

0

@AlexDark00 A gdyby baba miała wąsy to by była wojewodą.

Azi

0

@AlexDark00 ja nie próbuje porównywać niczego. Dyskusja się tyczy tego czy zespól zrobił postęp. To którą sytuację preferujesz? Tą gdzie zastanawiamy się czy w ogóle uda się awansować do LM czy tą gdzie masz lidera i 86% zdobytych punktów? Wiadomo że drugą - a skoro tak to jest postęp czy go nie ma?

Azi

0

@Comentateiro Pozwól że Cię zacytuje:

"Porównywanie przeciętnego trenera do słabego by przeciętnemu dodać splendoru, jest dość specyficznym zabiegiem. Świadczy o braku rzeczywistych argumentów"

Pokaż mi innych "przeciętnych trenerów" zdobywających 44/51 punktów w lidze ;)
A szczególnie jest to głupie w kontekście pytania " widzisz rozwój zespołu?"

Azi

0

@PatrykBarca prób było całkiem dużo ale bez napastnika i Dembele, który bardziej próbował łamać rywalowi nogę niż grać z sensem - to nie jest proste. To był typowy mecz na 1:0.

Azi

5

@Thoms94 a @Comentateiro i tak mi napisał że nie ma żadnego postępu za Xaviego... :D

Azi

0

@PatrykBarca Jeszcze raz to samo: masz wynik, przeciwnik nie atakuje ale próbuje wychodzić z kontrami. Nie masz napastnika a rywal stoi autobusem we własnym polu karnym. Co robisz? Przetrzymujesz piłkę nie dając rywalom okazji do wyjścia pod naszą bramkę czy szukasz na siłę gola na 2:0 ryzykując że stracisz a nic nie strzelisz.

Azi

0

@Janiama Nie dyskutuj z ekspertęmi LaBamby!

Azi

0

@Firestone Oto głos ekspertę!

Azi

2

@Sau_Ron powinien wyłożyć w 12 minucie piłkę na setkę Ansu ale wybrał strzał. Szkoda tej okazji.

Azi

0

@Lament to odśwież sobie pamięć lepiej ;)

Azi

1

@TaughtMule Co to za pierdoły? Getafe nawet nie próbowało atakować. To co mieliśmy sami się pchać na autobus żeby ułatwić im wychodzenie z kontrami jeżeli mieliśmy wynik?

Azi

0

@Lament Jakie to były czasy dokładnie?

Azi

1

Teraz Ernesto łoi Real i będzie idealne zakończenie weekendu :)

Azi

0

Sędzia przywracający jednego z zawodników to podsumowanie emocji w tym spotkaniu :)

Azi

0

Udało się uśpić rywali ale większość naszych też na stojaka

Azi

0

Szkoda tego strzału. Możnaby wyłączyć ;)

Azi

0

@Gosciuu ale w I połowie było to samo. Zamienili się stronami?

Azi

4

Znowu to samo. Nasze spalone gwiżdżą od razu a w drugą stronę dają grać. To nie jest normalne

Azi

0

@koziar czerwona chyba nie ale to było głupie bardzo i niepotrzebne. Po co tak ryzykować czyjeś zdrowie?

Azi

0

@Firestone bo oni tworzą tyle okazji że należy bać się o wynik...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?