Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Peszko07 dokładnie. Strasznie to smutne :(
2
@Rewolucja123 Depor nie grało co 3 dni z mundialem w trakcie...
0
@Emhyr A Kounde i 6 zawodników jest liderem wśród strzelców ;)
0
@Peszko07 nie wybieram się.
0
@Peszko07 Mateuszek i prawda? :)
0
@Peszko07 gadanie to są puste słowa
0
@Prorokk chłopie ja jestem osobą o prawicowych poglądach a Konfederacja i PiS (też rzekomo prawicowy) to są ostatnie dwie partie na jakie bym zagłosował. To że ktoś twierdzi że jest prawicą to nie znaczy że nią jest.
0
@Blantozaur Dobre podsumowanie :)
Akurat po Konfederacji nie spodziewałem się nigdy niczego sensownego. To jest partia bazująca na wyborcach naiwniakach, którzy kupią byle brednia głoszone pustymi sloganami typu "mniejsze podatki". A jednocześnie lgną do nich miłośnicy ruskich - co już jest niebezpieczne. To nawet lewica ze swoją kretyńską ideologią jest mniej szkodliwa (sic!).
0
@require Taki program to ja mam zawsze :D
PiS mówił dokładnie to samo.
0
@Blantozaur jak naiwnym trzeba być żeby dać sobie wciskać takie wyjaśnienia? No bez jaj. Płacą im kupę kasy za to żeby się przygotowali i wiedzieli co i jak głosują. Totalna porażka.
4
@require przez pomyłkę to ktoś ich wpuścił do sejmu...
6
Konfederacja i jej miłośnicy to stan umysłu...
Zaraz ktoś mądry inaczej napisze "głosowali za ale myślami byli przeciw!" :D
1
@hubert874 Jaki mecz? Na przeciętny ligowy to jak będziesz pół godziny przed meczem pod stadionem to też spokojnie zdążysz na początek. Chyba że planujesz wcześniej zakupy.
1
@Alan_fcbfan Piękny przykład wypowiedzi gdzie osobiste sympatie przesłaniają logikę
3
A wszystko dlatego że ktoś w związku miał ból dupy o nic nie znaczące gesty
5
@Luciano99 takich oszołomów nazywało się kiedyś dziećmi neo :)
Minęło ponad 20 lat i niewiele się zmieniło. Dowód na to, że powszechny i bezproblemowy dostęp do ogromu wiedzy nie powoduje, że iloraz inteligencji w społeczeństwie rośnie.
5
@Worny rzeczywiście piłka jest metr bliżej linii końcowej ;)
9
Lewy opierdzielił Kounde wychodząc po przerwie i patrzcie jaki efekt! Obaj z golem ;)
0
@Eto'o9 R10 Kounde całą drugą połowę jakiś rozkojarzony. Opierdol zebrał od Lewego wychodząc z szatni i się chłopak speszył
51
Kounde strzelił Barcelonie 14% straconych bramek w tym sezonie ligowym :D
0
Gavi zabrał takie gwizdy?
0
@mientusek1407 jeżeli mam być szczery to takie informacje nie powinny wyciekać z klubu. Zresztą zaległości nie znikną tylko dlatego że zawodnik nie jest już naszym piłkarzem. Efekty Bartomeu będą nas boleć jeszcze kilka lat najwyraźniej
0
@michal26 jaki widzisz sens bronienia Bachmutu? Ukraina wyraźnie myśli na kilka kroków na przód. Te same osoby na które się przywołujesz wyraźnie mówią tez ze nie ma sensu teraz odbijanie tych ziem, które tracą w ostatnim czasie bo ważniejsze jest przygotowanie się do faktycznej ofensywny. Przez ostatni miesiąc ruskie próbowały wykrwawiać Ukrainę i narzucać wojnę materiałową. A Ukrainy nie stać na gardzenie życiem żołnierzy i sprzętem.
4
@Kidd Postać Ala była tak niesamowicie rozpoznawalna, że Ed miał ogromne problemy ze znalezieniem innych ról. Szkoda, bo to fantastyczny aktor.
Z ciekawostek warto również wiedzieć, że postać Buda Bundy, grana przez Davida Faustino, była w bardzo dużym stopniu tworzona na podstawie tego co w tym czasie działo się w prywatnym życiu Davida. Trochę przechlapane miał chłopak :D
1
@Kgorecki2500 chciałbym mieć w życiu takie problemy ;)
2
Mecze co 3 dni przez kilka miesięcy... A wszystko dlatego, że FIFA ma lepkie rączki do $$
1
@mientusek1407
3
@don'T.R.I.P.e Jeżeli coś jest głupie ale nie działa, to jest głupie ;)
0
@Kessie Według kogo te 10 baniek? Barcelony czy nowych przepisów? A skoro mamy taki prób to czemu nie mogą zarejestrować Gaviego?
2
@barteq tylko z tych czterech to dwóch nie jest skrzydłowymi w stylu jakim potrzebuje Xavi. Jeden jest kontuzjowany a jeden jest w tragicznej formie (w sumie to nie wiadomo dlaczego). Jest jeszcze Ansu, który jest trochę parodią samego siebie i Torres, którego komentować chyba nie trzeba.
Ciekawe czemu gramy 4 pomocników...