Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ta karteczka to taka zabarwiona na czerwono nawet...
4
Ciekawe że teraz spalone gwiżdżą od razu :D
0
Teraz mam wątpliwości czy tutaj był spalony
0
Myślałem że Frankie wejdzie za Raphinhie koło 60 minuty
0
Getafe chyba spodziewa się że sami sobie strzelimy...
1
@Rewolucja123 spóźniony i to dużo do dobrego podania raz. Teraz piłka przeszła mu pod nogą. Nie wiem o czym on myśli ale na pewno nie o meczu.
1
Raphinha strasznie zdekoncentrowany. Skup się chłopie!!
1
@Firestone rozumiem że nie potrafisz odpowiedzieć i próbujesz obracać kota ogonem
0
@Firestone a co Roberto popsuł?
0
@Comentateiro a ty nie wiedział różnicy? Przypomnij sobie mecze za Koemana jak dochodziliśmy pod pole karne rywali, nic z tego nie było. Po stracie groźna kontrą. Jeżeli nie widzisz różnicy między tym co było rok temu z małym okładem a tym jak gramy dziś to współczuję
1
@Rewolucja123 Raphinha w pewnym momencie totalnie odpuścił bronienie i sobie weszli w nas jak w masło na początku meczu. Na lewej wypada lepiej ale tam jest trochę większy tłok
0
Mam nadzieję że rywale się trochę otworzą w drugiej połowie. Szkoda mi też akcji Dembele (chyba 12 minuta) bo tam Ansu doskonale wychodził na sam na sam. Dembele wołał jednak strzelać.
0
@Corr dobrze ze gramy z MU a nie Arsenalem. W dodatku MU które szczyt formy ma teraz (albo już nie) a do meczu jeszcze prawie miesiac
2
@rragon Getafe broni w 11. Mieli okazję ale to Pedri dał totalnie ciała. Raz udało im się wyjść z kontrą. Dużo się łapią na spalone. U nas szukanie miejsca. Za to raz udało nam się wyjść z akacja po przechwycie kiedy nie byli ustawieni i mamy 1:0
1
@don'T.R.I.P.e najwyraźniej właśnie tak sobie to wyobraża. Przecież tam jest tyle wolnego miejsca - dlaczego nie strzelają tych 15 bramek :D
5
Sędzia jest ślepy...
1
Pedri wisi MatSowi naprawdę drogą flaszeczkę ;)
0
@MarcelNJ11 viaplay
0
@draxidox a jeżeli knajpa sama dolicza za dostawę to napiwek tak czy nie? ;)
2
Ta sprawa jest dziwaczna. Zakładając, że Alves dopuścił się gwałtu to jego przyjazd do Hiszpanii przy jednoczesnym nie przyznawaniu się do winy (a przy pozostawieniu śladów biologicznych) jest nieracjonalny. To tak jakby gwałciciel sam zgłosił się na policję wiedząc, że zostanie skazany a jednocześnie nie przyznawał się do winy. Jedyny sensowny wniosek jest więc taki, że tam jest jakieś drugie dno.
0
@BIGCULES nie jesteś na bieżąco. Nie kończy niestety kariery :(
0
@Messibestplayerintheworld oryginalna riposta. Brawo zuchu!
0
@Messibestplayerintheworld Nawet TikiTaka zdążyła to opublikować 3h temu. Zmień przeglądarkę, bo IE nie daje rady...
0
Mecze prowadzone przez Lahoza zaczną się o 16:00 a skończą po północy...
0
@Adamski69 to na pewno zapamiętam. Ale nie zapomnę też że kiedy przestał być gwiazdą drużyny to jego wkład w grę dążył do zera absolutnego. Oraz to że w lecie nie chciał odejść tylko domagał się żeby puścić go za free. W efekcie musieliśmy oddać Aube i zostaliśmy z gościem nie dającym nic. To nie brzmi jak wzór profesjonalizmu tylko egoizmu. Gdyby na boisku dawał 100% to złego słowa bym nie powiedział ale on pozorował grę a obok tego już nie można przejść obojętnie.
0
Wiadomo kiedy gramy z RSSS? Flashscore podaje że we wtorek ale to niemożliwe. Od zakończenia meczu z Getafe byłoby mniej niż 48h.
1
@El dominatore To zależy. Z jednej strony jedynym lewym skrzydłowym grającym przy linii jest Balde dla którego to nie jest pierwsza pozycja na jakiej byś go stawiał. A z drugiej strony jest całkiem sporo zawodników do ataku, więc czy kolejny jest faktycznie potrzebny? Pewnie by się przydał ale należy rozważyć czy opłaca się płacić komuś wynagrodzenie (i za transfer) jeżeli zagra w kilku spotkaniach góra.
0
@Nhyz Fallout 2, Factorio i Heroes 3
1
@Emhyr 7 baniek za zawodnika, któremu za pół roku kończy się umowa w warunkach hiszpańskich przepisów? Ja się dziwię, że w ogóle mówimy o jakiejś kwocie odstępnego. Samo zejście z umowy dużo nam daje a tutaj jakaś kasa się też pojawi - nie może być lepiej.
1
@DonCarletto dobrowolnie nie ale jak się prezentuje taki poziom, że po meczach gadają głównie o sędziowaniu, to decyzję powinien podjąć ktoś inny...