Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@lucca87 7-9 lutego i 1-3 marca
0
@masq tych czołgów i tak mało będzie niestety. W zasadzie Ukraina powinna zacząć myśleć o odzyskiwaniu zajętych ziem a zamiast tego szykuje się do odpierania kolejnej ofensywy.
Niestety ruskie się ogarnęły :(
0
@Sulimo długofalowo na pewno nie ale też należałoby brać poprawkę na dzisiejszą sytuację klubów i w takich okazjach jak nasza - czytaj systematycznego schodzenia z wynagrodzeń - dawać możliwość rejestrowania nowych zawodników bez krętactw typu dźwignie. Jeżeli nie da się zarejestrować w pierwszej drużynie 18letniego wychowanka to znaczy że coś jest nie tak.
1
Liczenie limitu wydatków zdaje się przypominać rozliczanie podatków w polskim ładzie...
3
@!34RC3!_0N4 Za to sędzia pokazał że nie potrafi panować nad takimi meczami. Nie może być tak, że dopuszcza brutalną grę, która kończy się bezpośrednią czerwoną kartką. W dodatku jest to pierwsza kartka w meczu a fauli było dość dużo. Dużo wcześnie należało zacząć temperować zawodników bo zarówno Lewy jak i Brais Mendez powinni mieć karteczki na długo przed tą czerwoną kartką.
0
@Kengo kolega @Sauron ma chyba jakiś kompleks ;)
3
Tęskniłem do czasów, kiedy naszym największym zmartwieniem jest to czy zespół zamknie spotkanie czy będzie walka do końca :)
4
@RobsonPL Marciniak to by nie dopuścił do tego żeby jakiś zawodnik pozwalał sobie na takie wejścia w jego meczu. Gdyby ten gość miał żółtą to by tak nie atakował przecież
5
@Kidd dokładnie. Sędzia już dobry kwadrans nie panuje nad meczem co oznacza że sędziuje fatalnie
0
@Piorun tyle że to sędzia nie dając wcześniej kartek dopuścił do sytuacji gdzie zawodnik w ogóle się nie hamuje
1
Typ udaje że nie widzi co się odwala o dopiero VAR ratuje sytuację.
1
Zarąbisty sędzia skoro VAR musi ratować jego decyzję...
0
Jakiś szczerbaty dziś ten nasz stadion...
0
@paweldunajecfcb ale dogonileś ja chociaż?
1
@Rewolucja123 najmocniejsza 11
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Na CN rób jak u siebie!
0
@QQL5 nie - bywają odstępstwa ale bardzo sporadycznie
1
@Darkin Z treści wnioskuję że niepotrzebnie dryfujesz w stronę kretynonetu. Sam jesteś sobie winien skoro tam wchodzisz.
0
@Coutinho007 nie wiem ile bramek więcej mielibyśmy strzelonych ale patrząc na popisy Raphinhi w ostatnich meczach w defensywie to:
1. Należy się zastanowić bardziej nad tym ile więcej było straconych a przecież Dembele też tytanem tyrania w obronie nie jest.
2. Ile zostało z gadania że Raphinha to tak dobrze pracuje w obronie.
2
@Sensible podeślę... eeee... koledze ^^
0
To raczej głupota a nie celowe zagranie mające na celu wyrządzenie krzywdy rywalowi. Myślę że na korzyść Dembele przemawia jednak fakt że to nie był atak na nogę a na piłkę w związku z czym żółtą jest do obronienia. Ale czerwoną też można obronić. Wniosek jest taki że trzeba unikać podobnych zagrań bo sami nie chcemy takich doświadczać
0
@Comentateiro klęski w Europie to u nas norma od wielu sezonów. Skończ więc jęczenie na ten temat.
Za styl punktów nie dają. A jak Ci się nie podoba to możesz iść kibicować nom Realowi. Żadna strata dla tej strony... Serio - takiego narzekania dla samego narzekania bez choćby odrobiny sensu logicznego to mało ludzi oferuje...
A najlepsze jest to że nie masz pojęcia co to jest argumentacja. To że wyrażasz swoje opinie - głupie ale mniejsza o to - to nie są żadne argumenty.
0
@Comentateiro tutaj nie ma żadnej argumentacji. To jest czysty lament o niczym.
0
@Emhyr A niech bierze kto chce byle nie Krychowiak ;)
Pytanie do Ansu czy będzie chciał zmienić.
0
@Comentateiro Jesteś dziwacznym malkontentem. Takim typowym Januszem Polakiem. Współczuję.
2
@barcelonaLM Girona gra otwartą piłkę. Raczej nie będą stawiali autobusu, więc to będzie zupełnie inne spotkanie niż dziś. Będzie więcej opcji dla Ansu żeby poszukać sobie miejsca.
0
@bebeto77 po co Ci 3 punkty skoro nie skończyło się np. 3:4? ;)
1
Padłem :D
https://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/202301/1674412119_by_Turbobms.jpg?1674412120
0
@Derean Ferdzio ;)