Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@VamosRakieta dlatego ich dzieci neo ciągnie do nas. Albo inne @VegetaPolska
1
Uwielbiam się czasem mylić :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12749226#comment-12749232
0
@Bobo25 czasem tak :)
1
Real gra tak źle że nawet notatnik wywala im Windowsa :D
0
Ile karniakow jeszcze dostanie Real? 2 czy 3?
1
@escarabajo to lepiej niech na wiosnę rezerwuje wczasy bo forma im potrzebna już nie będzie ;)
2
@cris2706 nie ma za co :*
4
@kubix05 Pan kucharz kaczkę starannie
Piekł, jak należy, w brytfannie.
Lecz zdębiał obiad podając.
Bo z kaczki zrobił się zając.
W dodatku cały w buraczkach.
Taka to była dziwaczka!
6
@AmigoBlancos obawiam się że szansa na stratę punktów tutaj jest minimalna
0
4
@bartekvisca Pełna zgoda przy czym zasadniczo sezony 1 i 2 to jeden sezon. Dopiero netflix wykupił prawa i podzielił go na dwa.
0
@IronSanHybrid Zawsze mnie zastanawia jak to możliwe że zawodnicy - doskonale wiedzą że wszystko będzie świetnie widoczne w kamerze - nie mają żadnych oporów żeby odwalać podobne cyrki.
0
@Striker myślę że klub może preferować innych zawodników wiedząc że nie ma sensu promować Victora. W czasie zawieszenia Lewego aż się prosiło żeby dać mu szansę z pierwszą drużyną
0
Ktoś wie dlaczego Victor Barbera niechce przedłużyć umowy?
0
@mateusz1989VeB to Twoja opinia
1
@IronSanHybrid od razu widać że to ktoś o umyśle ścisłym - powinno się minimalizować przedmioty humanistyczne i rozwijać dzieciaka w kierunkach ścisłych. Ale nie - lepiej zrównać gnojka do średniej...
0
@mateusz1989VeB O Kessim powiem że to koleś z bardzo bogatym doświadczeniem gry w dużym klubie i trudnych meczach, który daje nieporównywalnie większą gwarancję uniknięcia straty piłki w niebezpiecznej strefie, wie kiedy przycisnąć a kiedy odpuścić i jak grać na czas. Nikt normalny mając do wyboru Kessiego i Torre nie wpuści w trudnym momencie nieopierzonego małolata mając doświadczonego zawodnika na ławce.
0
@mateusz1989VeB zapewne dostałby więcej szans, gdyby było więcej spotkań rozstrzygniętych powiedzmy po 60 minutach ;)
0
@MesQueUnClub96 i płacą Ci żeby to zjeść?
6
Czyli Alves bezczelnie je obmacywał a im to bardzo przeszkadzało ale nie wyszły tylko jedna z nich jeszcze dała się zaprosić do kibelka. Oczywiście nie wiedziała że to kibelek bo tam musiało być mega ciemno jak wchodziła i nie dało się domyślić o co chodzi.
Jeżeli Alves dopuścił się gwałtu to jest totalnym kretynem. Ale te dziewczyny - patrząc po zeznaniach - są chyba skrajnie tępe skoro pomimo przesłanek nie uciekają tylko same pakują się w taką sytuację.
0
To chyba jesteśmy uratowani. Zdaje się że ten koleś zrezygnował z gry dla USA i wybrał Meksyk bo bał się rywalizacji z Destem...
0
@RosjaninBut przecież Busi był kluczowy w ostatnim meczu z Realem, który wygrał LM. Jak w takich okolicznościach można rzucać teksty w stylu "Busi nie daje rady z lepszymi ekipami". To jakie są te "lepsze ekipy" skoro zwycięzca LM to za mało?
3
Potrzebny nam ten chłopak równie mocno jak Dest...
0
@Roobo a ja mówię że porównujesz? :)
Vini to pajac więc tak się zachowuje. Niestety nie on pierwszy (Neymar) ale zawsze jest nadzieja że będzie ostatni.
1
@Roobo Co to za różnica? Zarówno takie atakowanie rywala jest równie niedopuszczalne co pajacowanie typu Vini albo wieczne pretensje typu Alba. Należy takie akcje eliminować w footballu.
0
@Fake69 kolega @Comentateiro ma wieczne problemy z Xavim. Wyraźnie powinien zainwestować w duży zestaw maści na ból dupy :D
0
@Comentateiro Kupię ale dla Ciebie :D
2
@Comentateiro z Twoich wypowiedzi wynika że każdy kolejny mecz jest dla Xaviego sądnym dniem. Wymyśliłbyś coś nowego dla odmiany.
2
@Objectivo a ile dostał Brais Mendez za bandycki atak na Busiego?
0
@Prorokk Konfederacja nie jest ani prawicowa ani lewicowa. To jest typowa partia typu "obiecamy i powiemy Wam wszystko co tylko chcecie".