Azi

3

@VamosRakieta dlatego ich dzieci neo ciągnie do nas. Albo inne @VegetaPolska

Azi

1

Azi

0

@Bobo25 czasem tak :)

Azi

1

Real gra tak źle że nawet notatnik wywala im Windowsa :D

Azi

0

Ile karniakow jeszcze dostanie Real? 2 czy 3?

Azi

1

@escarabajo to lepiej niech na wiosnę rezerwuje wczasy bo forma im potrzebna już nie będzie ;)

Azi

2

@cris2706 nie ma za co :*

Azi

4

@kubix05 Pan kucharz kaczkę starannie
Piekł, jak należy, w brytfannie.
Lecz zdębiał obiad podając.
Bo z kaczki zrobił się zając.
W dodatku cały w buraczkach.
Taka to była dziwaczka!

Azi

6

@AmigoBlancos obawiam się że szansa na stratę punktów tutaj jest minimalna

Azi

0

Azi

4

@bartekvisca Pełna zgoda przy czym zasadniczo sezony 1 i 2 to jeden sezon. Dopiero netflix wykupił prawa i podzielił go na dwa.

Azi

0

@IronSanHybrid Zawsze mnie zastanawia jak to możliwe że zawodnicy - doskonale wiedzą że wszystko będzie świetnie widoczne w kamerze - nie mają żadnych oporów żeby odwalać podobne cyrki.

Azi

0

@Striker myślę że klub może preferować innych zawodników wiedząc że nie ma sensu promować Victora. W czasie zawieszenia Lewego aż się prosiło żeby dać mu szansę z pierwszą drużyną

Azi

0

Ktoś wie dlaczego Victor Barbera niechce przedłużyć umowy?

Azi

0

@mateusz1989VeB to Twoja opinia

Azi

1

@IronSanHybrid od razu widać że to ktoś o umyśle ścisłym - powinno się minimalizować przedmioty humanistyczne i rozwijać dzieciaka w kierunkach ścisłych. Ale nie - lepiej zrównać gnojka do średniej...

Azi

0

@mateusz1989VeB O Kessim powiem że to koleś z bardzo bogatym doświadczeniem gry w dużym klubie i trudnych meczach, który daje nieporównywalnie większą gwarancję uniknięcia straty piłki w niebezpiecznej strefie, wie kiedy przycisnąć a kiedy odpuścić i jak grać na czas. Nikt normalny mając do wyboru Kessiego i Torre nie wpuści w trudnym momencie nieopierzonego małolata mając doświadczonego zawodnika na ławce.

Azi

0

@mateusz1989VeB zapewne dostałby więcej szans, gdyby było więcej spotkań rozstrzygniętych powiedzmy po 60 minutach ;)

Azi

0

@MesQueUnClub96 i płacą Ci żeby to zjeść?

Azi

6

Czyli Alves bezczelnie je obmacywał a im to bardzo przeszkadzało ale nie wyszły tylko jedna z nich jeszcze dała się zaprosić do kibelka. Oczywiście nie wiedziała że to kibelek bo tam musiało być mega ciemno jak wchodziła i nie dało się domyślić o co chodzi.
Jeżeli Alves dopuścił się gwałtu to jest totalnym kretynem. Ale te dziewczyny - patrząc po zeznaniach - są chyba skrajnie tępe skoro pomimo przesłanek nie uciekają tylko same pakują się w taką sytuację.

Azi

0

To chyba jesteśmy uratowani. Zdaje się że ten koleś zrezygnował z gry dla USA i wybrał Meksyk bo bał się rywalizacji z Destem...

Azi

0

@RosjaninBut przecież Busi był kluczowy w ostatnim meczu z Realem, który wygrał LM. Jak w takich okolicznościach można rzucać teksty w stylu "Busi nie daje rady z lepszymi ekipami". To jakie są te "lepsze ekipy" skoro zwycięzca LM to za mało?

Azi

3

Potrzebny nam ten chłopak równie mocno jak Dest...

Azi

0

@Roobo a ja mówię że porównujesz? :)

Vini to pajac więc tak się zachowuje. Niestety nie on pierwszy (Neymar) ale zawsze jest nadzieja że będzie ostatni.

Azi

1

@Roobo Co to za różnica? Zarówno takie atakowanie rywala jest równie niedopuszczalne co pajacowanie typu Vini albo wieczne pretensje typu Alba. Należy takie akcje eliminować w footballu.

Azi

0

@Fake69 kolega @Comentateiro ma wieczne problemy z Xavim. Wyraźnie powinien zainwestować w duży zestaw maści na ból dupy :D

Azi

0

@Comentateiro Kupię ale dla Ciebie :D

Azi

2

@Comentateiro z Twoich wypowiedzi wynika że każdy kolejny mecz jest dla Xaviego sądnym dniem. Wymyśliłbyś coś nowego dla odmiany.

Azi

2

@Objectivo a ile dostał Brais Mendez za bandycki atak na Busiego?

Azi

0

@Prorokk Konfederacja nie jest ani prawicowa ani lewicowa. To jest typowa partia typu "obiecamy i powiemy Wam wszystko co tylko chcecie".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?