Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Moderacja przestań mi LaBambe prześladować!!
0
Kounde w lutym więcej bramek niż Lewy :D
4
@Michu94 badania są jutro...
0
@Emhyr Jeżeli jest powód to tak. Nie rozumiem jak można mieć o to ból dupy :D
0
@Emhyr Pewnie nie zauważyłeś ale było 2:2 XD
14
Dla arbitra to było zagranie głową... Bądzmy poważni - cały ten sezon w pucharach sędziowie gwiżdżą przeciwko nam - akurat ta sytuacja to pikuś przy tym co odwalali w LM...
0
@Emhyr I co z tego? Jeżeli jest jakis powód dla ktorego ma być zmieniony w każdym meczu - bo np. bulimy kasę za pełne 90 minut - to należy go zmienić w końcówce i tyle. A to że się będzie wnerwiał to nie ma żadnego znaczenia, bo liczy się korzyść klubu.
0
@Kitek1640 kogokolwiek obchodzi co myślą i bredzą kibice śmietankowych? ;)
0
@GeraltzKatalonii szukał tylko okazji żeby się przewrócić... Żal.pl
5
Jedna ręka przy ciele, druga wyciągnięta do boku (zupełnie bez potrzeby). Ale to Barcelona więc nie ma karnego :D
0
@Tomek54321 co zawalił? Strzelił samobója? Weź nie wymyślaj.
2
@takisobiektos Szukał kontaktu a Kounde próbował go uniknąć. Gdzie tutaj faul?
0
@zeko0 Podobno Busi zagra. Więc Busi-Frankie i kto wie co tam Xavi wymyśli ;)
0
Zachował się tak jakby chciał się wykartkować. W rewanżu FdJ - Kessie - S. Roberto?
2
@MrCule_X - Alba bo rotacja + Xavi spodziewał się szachów a nie wolnych przestrzeni gdzie mógłby śmigać Balde
- Alonso bo rotacje (sam Xavi to powiedział)
- Araujo na prawej bo baliśmy się że będą nam tamtą stroną wjeżdżali co chwila
- Kounde w środku bo Araujo na prawej obronie...
- Gavi zachował się tak jakby chciał się wykartkować
- Raphinha zszedł bo zawsze schodzi przed końcem - widać musielibyśmy płacić kasę za jego pełne mecze a kasy nie mamy...
- a jak nie Roberto to kto? Torre, który ma zero doświadczenia i jest absolunie nieograny?
- Bo przeszliśmy na 433
0
@wasacz a w obronie najbardziej zawalił Kounde...
1
Ten mecz pokazał jak ważna jest szeroka kadra. Wypadł nam Dembele, potem Busi i teraz Pedri i nagle okazuje się, że nie ma kim grać. I to niemal dosłownie. Kessie i S. Roberto muszą łatać środek pola - tutaj jest taka wyrwa, że to głowa mała! Raphinha jest na boisku straszliwie irytujący ale ma liczby a przecież o to chodzi.
0
@Firestone taaa. Koeman by to wygrał ;)
2
Ansu długo niewidomy ale potem się uaktywnił. Torres najpierw dostał beznadziejne podanie ale w samej końcówce pokazał się z naprawdę dobrej strony. Jest szans że wrócą do formy bo z dużą dozą prawdopodobieństwa w niedzielę zagrają
0
@Aragorn33 też mnie to zastanawia. Koleś broni z rękami szeroko rozłożonymi - w pełni świadomie podjął ryzyko. Nie czaje jak można nie dać karnego w takich okolicznościach
0
I cyk! Ból dupy na LaBambie 350%!!!
0
@Encore to xG to mają z akcji gdzie Shaw faulował Raphinhie a stojący obok sędzia udawał że nie widzi. Shaw nawet nie próbował zagrać piłki...
1
@barcanawieki Xavi przecież powiedział że to rotacje bo za dużo spotkań w najbliższym czasie...
0
Nie dość że fatalna koncentracja, uraz Pedriefo to jeszcze sędzia gwiżdże pod United. Ciężko będzie w drugiej połowie :(
0
Koncentracja dziś fatalna
3
Jak to miło że jak zwykle w pucharach dają nam sędziowska padake...
0
@lionelmessigoat wytłumaczenie jest takie że w ciągu najbliższych 21 dni gramy 7 spotkań
1
@Joe_Pesci kolega pyta jak Xavi śmiał tak bez zgody @Matheu12 ?!?
0
@Firestone i tak wszystko zależy od tego czy pressing będzie działał. Jeżeli będzie dział dobrze to wszystko będzie git
0
@Ksavix o jaką stawkę? 1/8 LE? :D