Azi

0

Czy @michalgajdek jest dziś na Camp Nou?

Azi

2

Dawajcie Manite!

Azi

0

To Torres czy Messi?? Co to się dzieje?!?!

Azi

2

Brawo Torres! Świetny mecz!

Azi

8

@gumaz na golasa. Pierwsza połowa na głowie a druga na lewej nodze.

Azi

0

@Emhyr szczerze wątpię

Azi

0

@Emhyr Normalnie. A jak chcesz żeby boczny obrońca schodził do środka i robił za środkowego pomocnika? Nie wiem gdzie Ty widzisz jakiś problem skoro od dość dawna gramy bardzo elastycznym ustawieniem z ogromem wymiany pozycji

Azi

0

@Emhyr w fazie obrony na pewno tak to będzie wyglądało. Ale jaki jest pomysł na budowanie akcji to już zupełnie inna kwestia.

Azi

0

@michal26 Do pełni szczęścia brakuje prawego skrzydła. Albo chociaż jakiegoś bardzo ofensywnego wahadłowego. Przypuszczam że tą rolę może pełnić S. Roberto a Torres będzie ścinał do środka.

Azi

1

@PatrychoO Nawet dobre. Ale jednak wolę w 11 z Torresem niż w 10 bez niego ;)

Azi

7


Patrząc na skład to chyba musi tak wyglądać. Jak uważasz @Rewolucja123 ?

Azi

2

@Kluivert_P smacznego, choć to wybitnie nie moje gusta ;)

Azi

0

@Kamilos84 5 pkt straty i jeden mecz mniej. Tego nie da sie wygrać - tutaj Arsenal może tylko przegrać z MU - tym bardziej że bezpośredni mecz już za nimi. City ma jeszcze wszystko w swoich rękach.

Azi

12

@AFA90 Oczywiście że nic mu nie zrobią. W LL są równi, równiejsi i Real Madryt. Zawodnikom tym ostatnim wolno wszystko...

Azi

4

Sędzia powinien dostać 3 spotkania kary za prowokowanie biednego Viniego!

Azi

31

Słyszysz jak sąsiad leje żonę? Nic nie rób bo tak szybciej się skończy...
Jakim trzeba być dnem żeby nie mieć choć odrobiny moralności i przeszkadzać ludziom, którzy niosą pomoc słabszemu?

Azi

0

@Domin7777 a kto napisał że pomagają?

Azi

0

Jak myślicie? Ile karnych dostanie dziś Real?

Azi

0

@Emhyr w poważnej piłce takie akcje nie przechodzą niestety

Azi

0

@kasha Będzie ciężko jeżeli widzowie będą wykazali się takim refleksem z reakcją ;)

Azi

2


Nie mam nic przeciwko ;D

Azi

4

@Deviler z czego 6 z karnych. Dla porównania Lewy 0?

Azi

1

@kasha ja mam trochę śmieci po remoncie. Jakieś stare otwarte puszki z farbami, trochę płytek i innych dupereli. Potrzebujesz? ;)

Azi

13

Azi

8

@TaughtMule matko i córko... zmarnowane 24 sekundy życia...
e: kto ogląda takie rzeczy? O.o

Azi

1

@agaFCB ciesz się że nie podlaskie!

Azi

0

@SuperPatsonFCB jeżeli mecz 1/16 LE jest dla Ciebie najważniejszym meczem sezonu to ja dziękuję. Owszem trafiliśmy trudnego rywala na tym etapie ale to nadal jest początek fazy pucharowej. Tutaj trzeba awansować a nie błyszczeć. A awans jest sprawą jak najbardziej otwartą. Tak się też składa że wczoraj bardziej zawalili podstawowi zawodnicy a nie Ci co byli rotowani, więc tym bardziej czepiani się zmian jest głupie.

Azi

1

@RosjaninBut myślę że to świetny transfer na lata. Ale obecnie ma dołek formy i drugi samobój może go trochę boleć. Niestety te dwa samobóje to nie wszystkie błędy jakie mu się przytrafiły w ostatnich tygodniach.

Azi

0

@Emhyr tyle że rotować trzeba z głową a nie wymienić wszystkich na jeden mecz (i najlepiej go przegać)

Azi

1

@Emhyr Xavi nie rotuje - LaBamba: "sabotażysta zajeżdża zawodników!!!"
Xavi rotuje - LaBamba: "sabotażysta! rotuje!!"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?