Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy @michalgajdek jest dziś na Camp Nou?
2
Dawajcie Manite!
0
To Torres czy Messi?? Co to się dzieje?!?!
2
Brawo Torres! Świetny mecz!
8
@gumaz na golasa. Pierwsza połowa na głowie a druga na lewej nodze.
0
@Emhyr szczerze wątpię
0
@Emhyr Normalnie. A jak chcesz żeby boczny obrońca schodził do środka i robił za środkowego pomocnika? Nie wiem gdzie Ty widzisz jakiś problem skoro od dość dawna gramy bardzo elastycznym ustawieniem z ogromem wymiany pozycji
0
@Emhyr w fazie obrony na pewno tak to będzie wyglądało. Ale jaki jest pomysł na budowanie akcji to już zupełnie inna kwestia.
0
@michal26 Do pełni szczęścia brakuje prawego skrzydła. Albo chociaż jakiegoś bardzo ofensywnego wahadłowego. Przypuszczam że tą rolę może pełnić S. Roberto a Torres będzie ścinał do środka.
1
@PatrychoO Nawet dobre. Ale jednak wolę w 11 z Torresem niż w 10 bez niego ;)
7
Patrząc na skład to chyba musi tak wyglądać. Jak uważasz @Rewolucja123 ?
2
@Kluivert_P smacznego, choć to wybitnie nie moje gusta ;)
0
@Kamilos84 5 pkt straty i jeden mecz mniej. Tego nie da sie wygrać - tutaj Arsenal może tylko przegrać z MU - tym bardziej że bezpośredni mecz już za nimi. City ma jeszcze wszystko w swoich rękach.
12
@AFA90 Oczywiście że nic mu nie zrobią. W LL są równi, równiejsi i Real Madryt. Zawodnikom tym ostatnim wolno wszystko...
4
Sędzia powinien dostać 3 spotkania kary za prowokowanie biednego Viniego!
31
Słyszysz jak sąsiad leje żonę? Nic nie rób bo tak szybciej się skończy...
Jakim trzeba być dnem żeby nie mieć choć odrobiny moralności i przeszkadzać ludziom, którzy niosą pomoc słabszemu?
0
@Domin7777 a kto napisał że pomagają?
0
Jak myślicie? Ile karnych dostanie dziś Real?
0
@Emhyr w poważnej piłce takie akcje nie przechodzą niestety
0
@kasha Będzie ciężko jeżeli widzowie będą wykazali się takim refleksem z reakcją ;)
2
Nie mam nic przeciwko ;D
4
@Deviler z czego 6 z karnych. Dla porównania Lewy 0?
1
@kasha ja mam trochę śmieci po remoncie. Jakieś stare otwarte puszki z farbami, trochę płytek i innych dupereli. Potrzebujesz? ;)
13
Przepiękna akcja! :D
https://x.com/VIPMaxwell/status/1625193871180238868
8
@TaughtMule matko i córko... zmarnowane 24 sekundy życia...
e: kto ogląda takie rzeczy? O.o
1
@agaFCB ciesz się że nie podlaskie!
0
@SuperPatsonFCB jeżeli mecz 1/16 LE jest dla Ciebie najważniejszym meczem sezonu to ja dziękuję. Owszem trafiliśmy trudnego rywala na tym etapie ale to nadal jest początek fazy pucharowej. Tutaj trzeba awansować a nie błyszczeć. A awans jest sprawą jak najbardziej otwartą. Tak się też składa że wczoraj bardziej zawalili podstawowi zawodnicy a nie Ci co byli rotowani, więc tym bardziej czepiani się zmian jest głupie.
1
@RosjaninBut myślę że to świetny transfer na lata. Ale obecnie ma dołek formy i drugi samobój może go trochę boleć. Niestety te dwa samobóje to nie wszystkie błędy jakie mu się przytrafiły w ostatnich tygodniach.
0
@Emhyr tyle że rotować trzeba z głową a nie wymienić wszystkich na jeden mecz (i najlepiej go przegać)
1
@Emhyr Xavi nie rotuje - LaBamba: "sabotażysta zajeżdża zawodników!!!"
Xavi rotuje - LaBamba: "sabotażysta! rotuje!!"