Azi

1

@Tomo1989 Odpowiadając na pytania: pustkę.

Azi

1

@Kgorecki2500 czy jak ktoś się wypowiada w mediach to z miejsca staje się "ekspertem"?

Azi

0

@Colon Jak poderwac dziewczyne? A próbowałeś kiedyś powiedzieć, że jest bardzo ładna i że Ci się podoba, więc może dałaby Ci swój numer, to byście się umówili czasem?

Azi

0

@Kondziubarca można to dwojako zrozumieć. W sumie to zmobilizowani ruscy z pewnością ćwiczą w jednostkach na Białorusi.

Azi

5

@Mow_mi_Douglas Karny za faul na Albie i za rękę. Serio ktoś ma jakieś wątpliwości? Co ma jeszcze zrobić drużyna przeciwna skoro narażanie Alby na poważną kontuzję i bezsensowne odbijanie piłki ręką to nie są powody do karnego?

Azi

8

@LS dlatego zwykle ciało nie zostaje odnalezione ;)

Azi

6

@A4ron Bruno atakował od tyłu nogę Gaviego. Należało przywołać obu, opierdzielić do 3 pokolenia wstecz i powiedzieć że jak się nie uspokoją to na przerwę zejdą dużo szybciej niż koledzy. Karanie samego Gaviego to jak przyzwalanie na chamstwo na boisku.

Azi

0

A mógł zabić! :)

Azi

4

@Deviler dzień jak każdy inny w europejskich pucharach w tym sezonie :)

Może gdybyśmy grali w białych strojach to sędziowie by odruchowo nam gwizdali karne? :D

Azi

1

@Davvd Sędziowie powinni prowadzić zawody tak jakby VARu nie było. Za wyjątkiem stykowych spalonych oczywiście. A VAR powinien wtrącać się zawsze tam gdzie sędzia popełnia rażący błąd. Np. wczoraj Shaw wpadł na Raphinhie w okolicach środka boiska - na powtórkach wyraźnie widać że nawet nie próbował trafić w piłkę - chodziło tylko o powstrzymanie akcji. Z tego przechwytu poszła bardzo groźna akcja MU. VAR się nie wtrącił bo nie było to w polu karnym. A powinien interweniować właśnie w takich sytuacjach gdzie jedna drużyna ma bardzo wyraźną korzyść z uwagi na błąd sędziego. Inna sprawa że w tej sytuacji sędzia stał tuż obok i fakt że nie odgwizdał tego faulu świadczy o tym jak beznadziejnie prowadził ten mecz...

Azi

0

@fart ale średnie IQ rośnie

Azi

15

Bardzo by się przydał. W drugiej linii mamy minimum dwa wakaty.

Azi

0

@arasz1819 ruskie nie oddadzą białorusi niestety :(
Żeby Białoruś włączyć do cywilizacji to musiałoby dojść do nielichej ruchawki w samej rosyji a tego nie chcą ani chinole ani amerykanie.

Azi

0

@barteq nie no - pachołki mija. Problem w tym że często i gęsto wybiega po tym minięciu z boiska :D

Azi

1

@arasz1819 albo udławi się kartoflem ;)

Azi

2

@Klimach fan żaden z nich się nie odbuduje jeżeli nie będą grać...

Azi

0

@pioz123 Gdyby tam była taka sytuacja, że Lewy dopadłby piłki ale nie mógł bo był trzymany to bym się zgodził ale tam zagrożenia nie było. Zresztą sam odniosłem wrażenie że Lewy szuka tam szarpaniny i okazji żeby się przewrócić a nie okazji do strzału. Nie oszukujmy się - to dość silny facet - gdyby bardzo mu zależało zeby się wyrwać to by Varana jakoś z siebie zrzucił ;)

Azi

0

@pioz123 Akurat ta akcja z Varanem i Lewym to tam nic nie było. Typowe przepychanki w polu karnym.

Azi

6

No mówiłem - nie urwało nogi to nie ma faulu!

Azi

0

@culer_5306751 pięknie to byłoby gdyby Raphinha do liczb dołożył grę na poziomie statystyk. Niestety generuje on za dużo strat w niebezpiecznych miejscach i podejmuje czasem zbyt ryzykowne decyzje. W efekcie będzie grał Dembele, o którym też trudno powiedzieć że jest stabilny.

Azi

0

@lucas/catalan te niebiesko-różowe jeszcze ujdzie ale sam róż? Paskudne...

Azi

4

@kuba1794 Albie urwało nogę? Nie! Więc powinien dostać 2 zółtą za symulowanie! Ręka w polu karnym to nie ręka - chyba że w naszym. A Kounde powinien dostać czerwo i zawieszenie na 6 spotkań...

Azi

0

@Gaz to był faul! ;)

Azi

1

@SeBa32 tak 15znaków

Azi

20

Barcelona zostanie ukarana za nie odpalenie działki FIFA...

Azi

8

Gdyby zawodnik MU się nie przewracał w sposób wybitnie teatralny to zapewne byłaby tam czerwona kartka. Tyle że tam kontakt był zerowy i on po prostu powinien biec dalej. Jeżeli sędziowie nie dyktują karnych za popychanie strzelca w polu karnym to trudno żeby wywalali z boiska obrońców w sytuacji gdy napastnik szuka konktatku tylko po to żeby się przewrócić.

O karnym dal nas to szkoda pisać. Każdy widzi jakie decyzje podejmują sędziowie w naszych meczach w europejskich pucharach w tym sezonie. Jeżeli nie urwie komuś nogi to nie ma faulu. A zagrywanie piłki ręką w polu karnym to nie ręka. Nic nowego w sumie.

Azi

0

@Janek_7 jakaś porządna XD

Azi

0

@tadzik447 jeżeli odsiadki w pierdlu albo rządów pisu/po/konfy to raczej źle ;)

Azi

0

@Hubertusk jego zadaniem jest w pierwszej kolejności wyciągnięcie stoperów z ich strefy żeby mogli tam wchodzić inni zawodnicy. A to robi Lewy idealnie.

Azi

0

@tristan87 Kto da więcej?!?!

Biorę po 2 miesiące od każdej drużyny i zapraszam do licytacji!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?