Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Keson Smolarek opowiadał że za Franka grali w dziadka... Rozstawieni na połowie boiska :D
Czesio to chyba ta sama szkoła ;)
0
@Wossi61FCB odejścia nic nie zmienią niestety. Te przepisy są tak durne że musiałbyś sprzedać zawodnika naprawdę drogo żeby to miało sens. Bez sprzedaży Ansu, de Jonga albo Araujo (sic!) to nadal będziemy w czarnej dupie nawet jak z klubu odejdzie Alba, Busi i S. Roberto. Tyle że lada będzie jeszcze węższa niż dziś.
1
@Coutinho007 na bezrybiu i rak ryba... :(
0
@Wossi61FCB żadne dźwignie już nie przejdą. Nikogo nie zarejestrujemy jeżeli nie zwiększymy dochodów. Kolejny sezon może być dużo trudniejszy niż obecny niestety
0
@Coutinho007 S. Roberto dziś 3 kluczowe podania. Tylko Frankie zaliczył 1. Nikt inny nie próbował nawet grać w ofensywie albo robił to bardzo nieudolnie. Ansu wszedł i zapamiętałem go tylko z tego że za chwilę się poślizgnął. To ja już wolę Roberto który może czasem kopie się po czole ale przynajmniej coś tam z jego gry wynika niż Ansu który znika zupełnie. Szara rzeczywistość Barcelony niestety... :(
0
@Coutinho007 Lata rządów Bartomeu i rozmowa o projekcie... No chłopie. Dawaj wódkę to podyskutujemy :)
0
@CrazyHorseLakota mam i co z tego? Może jak przestanie Cię boleć dupsko to napiszesz coś z sensem?
2
Komentarz usunięty
0
@Pedri16Future sprzedać i ściągnąć Luuka!
0
@Pawel13sz jemu chyba chodzi o to że Lewy łapał się za bok cały mecz. Przepuklina jakaś czy ki diabeł? Nie znam się ale nie zazdroszczę
2
@Romario87 apelowanie o rozsądek na LaBambie - strata czasu :)
0
@El dominatore Ty sam nie dostrzegasz sprzeczności między tym co piszesz? Już pomijam fakt że Koeman miał zarówno Leo jak i Fatiego w formie. Ale to i tak pikus
0
@Firestone Frankie bardziej asekurował obronę. Świetny mecz ale zadnia inne. To S. Roberto zaliczył 3 kluczowe podania. Nikt inny u nas nie miał nawet 2...
2
@Survier najlepszym transferem MU było pozbycie się Criszcziano. Nie oszukjmy się ale to jest mniej więcej taka różnica jakby nagle pokazała się Barcelona bez mega skandalu w którymś sezonie.
0
@Firestone zdajesz sobie sprawę że S. Roberto był dziś jedynym gościem który cokolwiek dawał w ofensywie? Możesz czepiać się każdego kto zawalił totalnie ale czepiasz się tego kto akurat dawał z siebie wszystko i zagrał naprawdę dobry mecz :D
2
@Janiama odznacz go bo też bana dostaniesz
0
@Zawsze_Wierny nawet jak jakiegoś znajdziesz to:
1. Skąd weźmiesz kasę na kupno?
2. Jak przekonasz pana kreatyna z LL żeby pozwolił go zarejestrować?
0
@El dominatore to ktoś ci ukradł dostęp do konta:
"Xavi ma tyle pomyslow na ten zespol co Koema"
0
@Zawsze_Wierny normalnie. Wszystkie bramki bardzo zbliżone. Przy 2/4 duży udział miał Raphinha niestety
0
Kto zagrał najwięcej kluczowych podań w tym meczu? S. Roberto. Nieźle jak na kogoś kto prawie nie grał ostatnio. Szkoda że nie mail z kim klepać. Kessie naprawdę nie pasuje do tej drużyny. Lewy totalnie bez formy. Raphinha po prostu słabo.
0
@El dominatore jeżeli nie widzisz gigantycznej różnicy między Barcelona Xaviego a Koemana to współczuję. Cierp sobie w samotności :)
0
@hoeniker w ofensywie najlepszy był S. Roberto. Frankie świetny ale w ofensywie to go za dużo nie było
0
@kamiVeB Roberto grał świetny mecz. Jeżeli już to Torres powinien grać za Raphinhie
1
@Kondziubarca przypominasz tego gościa z mema jak dzieciak piję cole :D
1
@Rewolucja123 do tego bardzo słaby mecz Raphinhi niestety
0
@El dominatore rozumiem że dupa boli ale już czas nauczyć się że w życiu nie zawsze się wygrywa
2
Widać różnicę gigantyczna między klubem który ma kogoś na ławce a klubem który na ławce ma chłopców od podawania piłek. Gratulacje dla MU.
0
@gregory614 patrząc na to ile grał ostatnio to naprawdę się czepiasz. Facet ma zero ogrania.
2
@mmaciass jemu chodziło o to jak dobrze wszedł do Barcelony a nie w tym meczu
2
Świetny mecz gra S. Roberto. Jestem w szoku jak dobrze wygląda. Pokazuje się non stop do gry.