Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@don'T.R.I.P.e Powiem Ci tak - mecz był zły ale nie on mnie martwi. Martwi mnie fatalna gra w ofensywie w ostatnich spotkaniach oraz to, że kolejne mecze mogą być podobne do tego ostatniego - oby nie!
2
@dAvi_2 Alaba, Mendy i Rodrigo się chyba połamali
3
@GeneralXavi Pytanie podchwytliwe. Wiadomo ze Semedo!
2
https://pbs.twimg.com/media/Fp7VJCPXwAEWAUL?format=jpg&name=large
Oskarowe role!
4
@Zawsze_Wierny Wyniki poparte badaniem w football managerze? :D
0
@FCB24 jak był Pedri i Dembele to też dużo lepiej nie było. Fatalna forma i tyle.
5
@pacior95 Przecież to LaBamba. Sprzedaliby każdego po jednym słabszym meczu. Dla większości tutaj coś takiego jak słabsza forma to pojęcie abstrakcyjne.
2
@don'T.R.I.P.e Przepraszam bardzo ale 40 lat to jeszcze nie starość. Wypraszam sobie! ;)
0
@Xxxbarca4ever Braithwaite i Depay - obaj zachowali się podobnie akurat. Z jednej strony się nie dziwię a z drugiej - jako kibic Barcelony - nie będę udawał że taka postawa mi się podoba.
3
@Comentateiro I gdzie ja się tutaj domagam od Ciebie szacunku, bo jakoś nie widzę...
2
@TheNekro94 I Ty zarzucasz mi że to ja nie umiem czytać ze zrozumieniem... Ehhh. Dobrze. "Odwalam się" cokolwiek to dla Ciebie znaczy :)
0
@Xxxbarca4ever pewnie Braithwaite ;)
0
@PerfecT0 to w tym sezonie nie wygraliśmy nic.
3
@Comentateiro Ja wymagam szacunku? Od Ciebie? Toż dopiero byłbym głupkiem oczekując od Ciebie rzeczy niemożliwych :D
4
@TheNekro94 chłopie - jeżeli boli Cię głowa od walenia głową w ścianę to nie bądź zdziwiony, że ktoś Ci powie: to nie wal głową w ścianę...
0
@Pedri16Future superpuchar zawsze był zaliczany do poprzedniego sezonu - nie wiem jak jest terez.
8
@Jakchcesz Wyzywa i jeszcze przy tym pisze o szacunku i przyzwoitości. Niesamowity brak logiki :D
14
@Comentateiro Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś proszę.
"Przyzwoitość i szacunek widać do umysłu ze slumsów nie dotarła."
I Ty chcesz komuś pisać o szacunku i przyzwoitości? Przecież to jest żałosne :D
1
@Comentateiro Ojej. Jak mi przykro. Zieeeeewwww...
2
@TheNekro94 Dziecko drogie nie ośmieszaj się. Co to jest 20 lat? To jeszcze to tysiąclecie. Śmisznie mało :)
Nie dziwi mnie że tak bredzisz zatem.
36
@pt9 Zgadza się. Tylko Ty patrzysz na dzisiejszą Barcelonę z perspektywy klubu, który wygrywał wszystko i z wszystkimi. A ja patrzę na klub jako taki, który musi wychodzić z bardzo ciężkiego kryzysu - nie tylko finansowego ale też wizerunkowego.
12
@TheNekro94 To lepiej zmień obiekt westchnień z Barcelony z jakiś inny bo zaraz przyjdzie mecz typu rewanż z Liverpoolem, Romą albo inne 4:0 z PSG czy 3:0 albo 8:2 z Bayernem to chyba umrzesz jeżeli to 1:0 tak Cię boli :D
0
@Survier Nie Ferran a Alcaron.
37
@Comentateiro a mnie jakoś nie nudzą nasze mecze. Może powinieneś iść kibicować innej drużynie jak mecze Barcelony Cię nudzą? Po co się męczysz? O.o
57
@TheNekro94 Widziałem bardzo, bardzo dużo gorszych spotkań Barcelony. W dodatku o nieporównywalnie większym znaczeniu. Co się wczoraj stało? Drużyna przegrała 1:0 mecze w 23 kolejce mając nadal 7 pkt. przewagi nad wiceliderem. No KA-TA-STRO-FA!
1
@Zawsze_Wierny a jednocześnie na boisku pojawił się klasyczny skrzydłowy. Niech by się chłopaki dublowali i przeszkadzali sobie wzajemnie - genialny pomysł! Co może pójść nie tak? :D
0
@barteq kibicuje Barcelonie 26 lat. Dzisiejszy mecz to nie był najgorszy jaki widziałem. Nie będzie nawet w pierwszej 10 a może i 50 najgorszych meczów Barcelony jakie oglądałem. Na koniec sezonu nie będę pewnie pamiętał że taki graliśmy ale tą akcję sędziego zapamiętam :D
0
@arasz1819 o Ty łobuzie!
0
@mateusz1989VeB Akurat zmiana w przerwie była oczywista choć ja nie wstawiałbym Raphinhi ale Balde właśnie.
Zmiany w obronie żeby przejść na 3 z tyłu, więc tam akurat Balde wejść nie mógł. To chyba oczywiste.
Ale faktem jest, że często wybory Xaviego nie są oczywiste. A po meczu to krytykować jest łatwo.
0
@arasz1819 PSG nie ma jakiejś swojej strony żebyście mogli się przenieść?