Azi

1

@Zawsze_Wierny a jednocześnie na boisku pojawił się klasyczny skrzydłowy. Niech by się chłopaki dublowali i przeszkadzali sobie wzajemnie - genialny pomysł! Co może pójść nie tak? :D

Azi

0

@barteq kibicuje Barcelonie 26 lat. Dzisiejszy mecz to nie był najgorszy jaki widziałem. Nie będzie nawet w pierwszej 10 a może i 50 najgorszych meczów Barcelony jakie oglądałem. Na koniec sezonu nie będę pewnie pamiętał że taki graliśmy ale tą akcję sędziego zapamiętam :D

Azi

0

@arasz1819 o Ty łobuzie!

Azi

0

@mateusz1989VeB Akurat zmiana w przerwie była oczywista choć ja nie wstawiałbym Raphinhi ale Balde właśnie.
Zmiany w obronie żeby przejść na 3 z tyłu, więc tam akurat Balde wejść nie mógł. To chyba oczywiste.

Ale faktem jest, że często wybory Xaviego nie są oczywiste. A po meczu to krytykować jest łatwo.

Azi

0

@arasz1819 PSG nie ma jakiejś swojej strony żebyście mogli się przenieść?

Azi

2

Wygląda na to że Ukraińcy piękną akcję przeprowadzili :D

Azi

0

@barteq czemu? Po prostu rozwalił mnie poziom absurdu w tej sytuacji

Azi

0

@arasz1819 życie i żadna nowość. Od dziś kibicujesz Barcelonie czy jak?

Azi

4

Ale to co najbardziej zapadnie mi w pamięć z tego meczu to sędzia który zamiast dać nam rożny to dał żółtą kartę Xaviemu za to że śmiał kwestionować ślepotę sędziego :D

Azi

3

@macio_944 nie oszukując się najgłośniejsi z LaBamby prezentują ten sam poziom co oszołomy z notatnika.

Azi

0

@bari_94 nie pracuje z oszołomami...

Azi

0

@kamiVeB daj im odreagować życiowe porażki na LaBambie :)

Azi

0

@Coutinho007 wina Xaviego!

Azi

0

@Luciano99 stara to pewnie u sąsiada siedzi ;)

Azi

0

@Faro wow. 20 minut i jedno dostosowane w meczu gdzie mieliśmy 90% czasu piłkę. No wybitny grajek nie ma co XD

Azi

2

@Krzywy95 my nie lepsi...

Azi

1

@bari_94 wysyłaj cv

Azi

2

Celne strzały: 1
Czy potrzebne jeszcze jakieś komentarze?

Azi

0

Czy sędzia może tak dać kartkę?

Azi

9

Cukru na kółkach. Ślepy sędzia daje kartkę za to że sam się pomylił...

Azi

0

@tbas dokładnie... Facepalm

Azi

0

Próbujemy grać z tak jak dotychczas - szukania okazji do wrzutki za plecy obrońców. Ale oni nie chcą wyjść wyżej. Pozostaje więc opcja aby ich rozciągać. Moim zdaniem Balde za Kessiego i jedziemy

Azi

0

@GeneralXavi moim zdaniem zdecydowanie wystarczy

Azi

0

@GeneralXavi a po co? Jeżeli już to Balde za Kessiego

Azi

0

Albo Kessie albo Gavi zawalają pressing. Raczej ten pierwszy. Zawsze zostaje jeden niekryty pomocnik który posyła niebezpieczne piłki do napastników. Stąd wszystkie okazje rywali. Nie może to tak wyglądać

Azi

1

@JimMorrisonFCB ale on nie gra teraz w młodzieżówce.

Azi

6

@michal26 Tak. Naprawdę blisko było tego, żeby ta wojna faktycznie zakończyła się szybko. Ale to efekt zdrad i fatalnego przygotowania przed atakiem. To tylko pokazuje jak silna jest prorosyjska agentura. A u nas pewnie wcale nie wyglądałoby to lepiej. Dlatego każdego kretyna rzucającego teksty typu "to nie nasza wojna" profilaktycznie lałbym w mordę. Może wtedy głupek zrozumie, że tego typu teksty wychodzą z jednego źródła i może warto nie dać się manipulować.

Azi

2

@Rewolucja123 mówiłem że S. Roberto będzie miał obciętą notę :D

Azi

14

@bebeto77 spokojnie. Jutro trzeba jeszcze wygrać a nie doliczać sobie z góry 3 pkt...

Azi

0

@Rewolucja123 jestem ciekawy jaką ocenę dostanie od redakcji. Pewnie średnią albo słabą bo inaczej najgłośniejsi użytkownicy będą trąbić niezadowoleni...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?