Azi

0

Komentarz usunięty

Azi

1

Azi

0

@Mroziu nie mam konsoli a ostatnia FIFA w jaka grałem to 99...

Azi

0

@QQL5 też nie. Możesz być tytanem pracy i być np miłośnikiem koszykówki ale jeżeli nie masz predyspozycji to zawodowcem światowej klasy nie zostaniesz

Azi

0

@Gall Natalia Siwiec (skleilem Natalie i Siwiec w poście niżej). Mówiąc szczerze nazwisko kojarzę ale dla mnie to ktoś kto jest znany z tego że jest znany. Na celebrytach nie znam się jednak w ogóle. Nie moja branża ;)

Azi

0

@BorzyKrzys prawie 40. I nie ma w życiu nic lepszego niż praca w czasie studiów.

Azi

0

@QQL5 czyli mówisz że jak uwierzę do końca to jutro schudnę 20 kg i w dodatku będę mógł latać bez użycia żadnych maszyn?

Azi

0

@michal26 nie obraź się ale ludzie w wieku do 29 lat to nie kojarzą mi się z ambicją ale z osobami, które chcą się dorobić ale najlepiej nic nie robiąc. I dopiero jak trochę dojrzeją to zaczynają rozumieć, że żeby coś mieć to trzeba się naprawcować.

Azi

0

@arsenallondyn0 ten koleś to chyba Gorawski (Daniel?). Kobity nie znam. Jakaś celebrytka widać :)

Azi

0

@JimMorrisonFCB 3:0 najbliższy z Realem ;)

Azi

0

Czy Kiwior zadebiutuje w marcu?

Azi

1

@Deviler myślisz że wytrzymałby do grudnia? To chyba tylko w sytuacji gdy sezon zaczynałby się 30 listopada.

Azi

5

@JarekS moim zdaniem chodzenie do sądu z każdym tak poważnym wałkiem sędziego i nagłaśnianie sprawy jest jak najbardziej wskazane. Sędziowanie w LL przechodzi ludzkie pojęcie a sędziowie są bezkarni. Spróbuj podrapać się po nosie kwestionując decyzję sędziego i cyk pauzujesz 3 mecze. Jeżeli ma być kiedyś w tej lidze normalność, to ludzie odpowiedzialni za arbitrów muszą zrozumieć, że szambo wywaliło już dawno temu za mocno i trzeba wprowadzić wreszcie zmiany na lepsze. A takie indywidua jak np. Lahoz nie mają prawa decydować o tym kto wygra dany mecz.

Azi

40

Wreszcie gruba akcja bez udziału Barcelony. A w sumie to popieram starania Cadizu bo to co odwalają sędziowie LL to jest niedopuszczalne.

Azi

0

@ObiwanKenobi jeżeli popis i lewica są lepszą opcją niż konfa to gorzej dla konfy... I uwierz mi - wiem co mówię, bo jestem osobą o prawicowych poglądach a konfa jest partią na jaką nie zagłosowałbym nigdy w życiu.

Azi

1

@Bagsik88 najwyraźniej ;)

Azi

0

@Fabik87 1/4 z Romą, 1/2 z Liverpoolem a w 3 wyszedł z grupy ale w fazie pucharowej już drużyny nie prowadził

Azi

0

@tbas Xavi zły skład na U19 wybrał ;)

Azi

1

@kiper09 a znasz jakąś drużynę która nie łapie wahań formy w ciągu sezonu i wygrywa wszystkie mecze jak leci?

Azi

3

@Khajio najlepsze jest to że Balde i Gavi mogliby spokojnie grać w tym meczu patrząc na rocznik. Torre i Alcaron też.

Azi

0

@Coutinho007 ale częściej myli się ten co nie ma planu tylko działa w ciemno

Azi

4

@DonMatteo901 już 30 latkowie nie są na tyle głupi żeby głosować na Konferencję. Niech se szukają głosów u młodzieży. Władza na szczęście im nie grozi.

Azi

0

@Pedri16Future strzał życia z połowy mu wyszedł

Azi

17

@Deviler to na co czekasz? Podpalaj!!

Azi

0

@NeKenI kto normalny trzyma w domu 6 żywych kurczaków? I gdzie jest problem z przeniesieniem ich? Bierzesz pod pachę po 2 kurczaki i idziesz. A potem zostawiasz je z dala od psów albo psy przywiązujesz do drzewa. A kotów nie ma co przenosić bo i tak wrócą do domu. Niech se egzystują tam gdzie są.

Azi

0

@Lucerfi Szukasz na siłę dziury w całym. Powiedzenie prawdy to dla Ciebie jakiś niewyobrażalny problem.

Azi

0

@Kgorecki2500 To sobie tak chciej dalej. Mało mnie obchodzi co tam sobie chcesz ;)

Azi

0

@Lucerfi Nie mając 3 kluczowych zawodników? Tak. Wyobrażam sobię.

Azi

1

@Kgorecki2500 następny który bierze zawodników za idiotów...

Azi

0

@Lucerfi trochę prawdy i od razu humor Ci się psuje? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?