Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tomek54321 tyle że od Roberto nikt nie oczekuje przebijania się. To ma być uzupełnienie składu. A Torre ma wszystko w swoich nogach.
0
@arasz1819 nie czytałem dalej bo szkoda mi czasu na brednie. Serio jak ktoś mi pisze że zagra równie dobrze co zawodowy piłkarz to znaczy że szkoda marnować czasu. Pomysl po prostu zanim coś napiszesz...
1
@Firestone co Ty masz nie tak z głową że nie rozumiesz stwierdzenia "uzupełnienie składu". Jakiej LM? O czym tym gadasz? To jest rezerwowy o też nie pierwszy wchodzący... To nie jest zawodnik który ma decydować o czymkolwiek. Co jest takiego trudnego w zrozumieniu tak prostych rzeczy?
1
@arasz1819 "Ja też mogę zagrać na każdej pozycji, ale efekt będzie mniej więcej taki sam."
Na piwno... Nie ma to jak zacząć wypowiedź od bredni absolutnej :D
e: dalej nawet nie czytałem po takim wstępie
0
@P33ck bo to bardzo dobry zawodnik. Nie bądź zero jedynkowy. Ja nie mówię że Kessie gra źle. Ja mówię, że jego atuty to nie jest to czego potrzebujemy w naszym normalnym graniu. Nikt go z klubu nie wyrzuca.
4
@arasz1819 Nie wiem o co Wy macie taki ból dupy z S. Roberto. Facet wybitnie stanowi uzupełnienie składu. Kogoś kto zagra na różnych pozycjach i nie odpali raczej czegoś dziwnego. A przy tym nie marudzi że siedzi na ławce i teraz nie dostaje kokosów. Idealny typ na ławkę.
Ale nie - lepiej pierdzieć w stołek, że S. Roberto zostaje w klubie...
0
@kuz Jeżeli masz innym pomysł na granie to po co Ci zawodnik o zupełnie innych atrybutach? To nie ma sensu przecież. Super że mamy opcję wpuszczenia na boisko silnego gościa, który powalczy siłowo i da coś innego w ataku. Ale to zawsze będzie tylko opcja do grania a nie podstawowy zawodnik. To Twoje zawodzenie o "mityczne DNA" też niczego nie zmieni. Barcelona gra tak jak gra i to się na szczęście też nie zmieni.
1
@kiper09 a kto broni Torre wygrać rywalizację z Roberto, Kessie czy nawet Busim, de Jongiem, Pedrim czy Gavim? O.o
0
@Chaoss A @Siara jakiego jest zdania?
0
@Firestone Facet ma duże umiejętności i wygląda na naprawdę solidnego zawodnika ale patrząc na to co chcemy grać a na wkład jaki daje - to nadal trochę ciało obce. W dużo mniejszym stopniu niż na początku sezonu - to zrozumiałe - ale jednak. Co nie znaczy że należy go odpalać.
Nie bardzo widzę go ani jako zastępstwo za Busiego ani de Jonga ani Pedriego ani Gaviego. Kiedy pojawia się na boisku to nasza gra od razu zaczyna wyglądać trochę inaczej. Nie widzę w tej chwili możliwości kontrolowania gry z wymagającym rywalem jeżeli na boisku Kessie musi zastąpić któregoś z 4 wymienionych wyżej.
0
@barcelonaLM powinien dostać czerwo za kretyński atak na de Jona. Przecież widać że piłka go nie interesuje i łapie holendra za gardło. Kretyn po prostu. A za to darcie ryja to powinna być dodatkowa kara. Ale jaki arbiter w hiszpanii ma jaja?
1
Ciekawe czy znajdzie się w tym sezonie jakiś sędzia w Hiszpanii który pokaże jaja i wywali Viniego za to machanie łapami i darcie ryja. Patrząc na ostatnie wydarzenia to raczej nie. Oni chyba myślą, że jak będą postępowali zgodnie z zasadami, to ich media potem zjedzą. Innego wytłumaczenia dopuszczania takiego chamstwa nie widzę.
1
@kiper09 i nie muszą za to płacić chorej kasy tylko gratis mają ;)
5
Almeria>Barcelona>Real>Liverpool
LL>PK>LE>LM>PL
Podsumowując ostatnie wydarzenia z przymrużeniem oka ;)
4
@P33ck mam nadzieję że na koniec sezonu w rywalizacji Xavi-Real będzie już 5:2 ;)
11
@Kidd Lahozowi nie można mówić prawdy. To go boli ;)
36
To czemu nie dał czerwonej? O.o
3
@barcanawieki No to prawdę powiedział :D
4
@Nano22 @VegetaPolska już tam śpiewa serenady pod oknem ;)
0
@Persili no dobrze ale co mają do tego socjopaci? Owce to socjopaci?
4
@tristan87 Jaki Ty? Jaki TY? PAN! I pełnym zdaniem!
0
@Persili a napisałeś to ponieważ...?
12
@tristan87 spoko. Zgłosiłem do per bana ;)
1
@arasz1819 Wtedy zobaczysz jak to jest być wilkiem a nie owcą beczącą tylko dlatego że wszystkie obok beczą ;)
1
@Fenelon No fajnie ale ani nas nie stać ani nawet nie pozwolą nam go zarejestrować. Gdyby udało się ściągnąć za free Gundogana to byłby wyczyn. Ale realistycznie podchodząc - nie widzę na to szans :(
Chyba że znowu będziemy coś wojowali w procesach z Tebasem...
0
@RKS1979 taaaa. Na piwno
19
@arasz1819 dlatego normalni ludzie mają gdzieś opinię innych LaRamblowiczów ;)
1
@Persili Vini powinien się udać na terapię niezależnie od Araujo. Nie rozumiem zupełnie czemu sędziowie oszczędzają jego pyskówki. Gówniarzowi by się przydało kilka kar za nie trzymanie gęby zamkniętej.
Żeby nie było - u nas też Alba nie umie powstrzymać się przed gadaniem. A Gavi też do świętych nie należy, choć akurat jemu trzeba oddać, że to prowokator ale taki, który szuka bardziej konfrontacji a nie kontrowersji.
0
@Gappeq "Barca zawsze potrafiła wychodzić spod pressingu i wyprowadzić piłkę na połowę przeciwnika. Wczoraj udawało się ją odzyskać, ale zostawaliśmy z nią na swojej połowie, a czasem nawet w obrębie 16tki. Nieudolność w wychodzeniu spod pressingu była wczoraj zatrważająca..."
"We wczorajszym meczu cała drużyna raczej głównie broniła."
Zgadza się. Real grał świetnie wysokim pressingiem. A my - z całym szacunkiem dla Kessiego, Raphinhi czy Torresa - nie mamy na tyle dobrych zmienników aby móc - szczególnie na ich stadionie - przejąć inicjatywę.
"W tym sezonie, naszą bronią jest dobra obrona, o czym świadczy mała ilość straconych bramek i wygrane mecze wynikiem 1:0. I tak też się stało wczoraj, co wciąż uważam za ruch taktyczny Xaviego."
W tym sezonie naszą bronią jest wysoki pressing a nie obrona. Żadna obrona nigdy nie była i raczej nie będzie bronią Barcelony. Bardzo cieszy że wreszcie mamy solidnie przygotowaną grę w defensywie ale to nie jest ani nasz cel ani nasze środki...
1
@Zoker Chcesz powiedzieć że np. w naszym poprzednim meczu Almeria nie zasłużyła na wygraną?
e: przecież to jest piłka nożna - wygrywa ten kto strzeli więcej bramek. Ciężko strzelić jak nie umie się oddać celnego strzału. Styl nie ma znaczenia i nie daje punktów.