Azi

0

Były jakieś oficjalne potwierdzenia czy Araujo zagra z Realem?

Azi

0

Artykuły na LaBambie pojawiają się szybciej niż na stronie głównej ;)
https://zapodaj.net/images/bf0d3818a71e4.jpg

Azi

1

@Jakub1513 Nikt za ten mecz nie zasługuje na wyróżnienie. Z jednej strony można powiedzieć że powinien Raphinha bo bramka i 4 kluczowe podania ale z drugiej strony oczy bolały jak się patrzyło na jego niektóre wybory. Cieszą mnie 3 punkty ale to był fatalny mecz...

Azi

0

@arasz1819 to rozumiem że wolisz dostać w dupę zamiast wygrać :D

Co Ty myślisz - że zawodnicy nie wiedzą że beznadziejnie zagrali? O.o

Azi

2

S. Roberto dziś 5 odbiorów. Nawet Busi nie zaliczył 3. Do tego tylko 3 starty (dla porównania Franie zaliczył 5 a grał tylko 45 minut).

Azi

2

@arasz1819 dał 3 punkty i ból dupy w Madrycie. Jeżeli teraz ich przekręci sędzia to wielu z nich będzie musiało jutro dzwonić po "kacowe" ;)

Azi

0

@Aragorn33 przecież nie wzywa zawsze do monitora jak sędzia puszcza grę a potem okazuje się że jednak będzie karny

Azi

2

Teraz niech sędzia przekręcił Real i to będzie idealne podsumowanie LL :D

Azi

0

@Aragorn33 do monitora to wzywają chyba wtedy gdy to główny ma podjąć ostateczną decyzję.

Azi

0

@Aragorn33 tam chyba była interwencja VAR. Zanim wznowili grę to sędzia ich chwilę przytrzymał

Azi

5

To trzeba było się przyłożyć i strzelić jeszcze w pierwszej połowie bramkę na 2:0. Sami sobie narobiliśmy problemów a na koniec sędzia postanowił dać dowód na to że kasa wydana na sędziów to była inwestycja.

Azi

1

@Tom_Tom karny jak na Dembele w meczu z Bayernem. Tutaj nie ma filozofii. Kopiesz rywala zamiast piłki.

Azi

1

Jak dobrze że ten mecz się już skończył a następny dopiero za tydzień...

Azi

6

Najlepsze: zwycięstwo
Najgorsze: kłótnia o to kto strzela karnego, zmarnowany karny, sędzia, Kounde, czerwona dla Araujo, Torres grający do MatSa, ogólnie gra, brak rozegrania, Raphinha który nie umie minąć rywala.

Azi

0

@Krzysztof_Katalończyk ale Araujo dostał czerwoną za faul taktyczny a nie walkę bójkę z rywalem.

Azi

1

Ten sędzia to chyba chciał podgrzać dyskusje o sędziach. Jak można było nie dać tam karnego to ja nie mam pytań... :D

Azi

0

Cierpieliście w meczu z Realem? Bo ja na pewno dziś cierpię dużo bardziej!!

Azi

0

Co to teraz sędzia odwalił? O.o

Azi

0

@Ricardinio14 bo Xavi wybrał S. Roberto

Azi

1

Skład znany od 2 minut i żadnej krytyki? Co się dzieje z LaBamba?

Azi

1

@Pawel13sz kiedyś jeden z moich ulubionych zawodników ale potem przyszedł mecz z Irlandia. I od tego czasu moja sympatia znacznie zmalała. :(

Azi

0

@ProMILs współczuję stary :)

Azi

0

@Kazragore zapewne dlatego że w tym kraju nie ma innej partii która byłaby równie jawnie pro ruską jak konferencja... Możecie się oszukiwać że jest inaczej ale to niestety tylko Wasza naiwność :(

Azi

3

@dariooo a jaką Depay dawał korzyść dla drużyny? Bo jak wchodził na boisko to jedyne co pokazywał to niechęć do grania...

Azi

1

@bartas97 Lahoz widać sędziuje ;)

Azi

1

@Krystian1588 może jak przestanie ruszać się jak wóz z węglem. Jeżeli nie złapie urazu i przepracuje cały okres przygotowawczy a potem i tak w sezonie nie złapie formy to przyjdzie chłopaka skreślić.

Azi

2

@Medium już druga. Szkoda że nie Realowi...

Azi

1

@Bogan Puyol, Iniesta, Sonny Anderson
Figo - z innych to Hleba mogę wymienić ale to nie jest ten sam poziom ;)

Nie wpisuje cudaków odwalających dziwaczne akcje typu nurkowanie i symulacje bo tego typu zachowań nie znoszę. Takich zawodników nie trawię.

Azi

3

@Ojciec5tkidzieci PO chce rozliczać PiS, który chce rozliczać PO. Jak głupim trzeba być żeby dać się nabrać na takie zapewnienia? O.o

Azi

1

@don'T.R.I.P.e Taaaa. Na pewno potajemnie trenowali to kilka miesięcy na ten jeden mecz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?