Azi

0

@require nie jestem kibicem ani PSG ani nawet Leo...

Azi

1

@Xpert77 to jak nasze 3:4 z MU. Czy to kompromitacja? Nie. Normalny dwumecz. Ewentualnie można rozważać czy kompromitacja jest odpadnięcie z LM tak szybko. Tutaj są poważne argumenty za choć trzeba też pamiętać że bardzo mocno pomogli nam w tym sędziowie, którzy pierwszorzędne ustawili pierwszy i najważniejszy mecz z Interem. Ale 3:3 w rewanżu to już tylko nasza wina.

Azi

3

@require i co w tym dziwnego? Na tym polega piłka że się blokuje największe atuty przeciwnika i wymusza na nim takie granie jakie Tobie pasuje. Tylko porażka z kimś kto gra naprawdę dobra piłkę to nie jest zaraz kompromitacja. Czego w tym nie rozumiesz?

Azi

1

@Rhaan tak tak. Ja jestem za PiSem ale nie popieram Kaczyńskiego. Więc głosuje na PO ale pod warunkiem że nie ma tam Tuska. Ewentualnie na Konfe tylko nie patrzeć na to co robi braun...

Serio. Niech kazdy głosuje jak chce ale jeżeli ktoś chce głosować na konfe to lepiej niech się zastanowić czy na pewno wszystko z jego głowa jest w porządku. A jak dojdzie do jedynego słusznego wniosku: "nie ma na kogo głosować" to wiadomo co robić.

Azi

4

@arasz1819 niektórzy miłośnicy Konferencji nadal uważają że jak się nie będzie dostarczać broni Ukrainie to wojna szybciej się skończy. A to że ruskie wymordują kolejne setki tysięcy ludzi - co ich to obchodzi?

Azi

0

Powinien spróbować wejść w buty Mascherano albo Busiego

Azi

0

@Bogan bardzo możliwe że tak by było

Azi

3

@Lionel_Messi10 kiedy drużyna z Leo nie wygrywa:
- bo wszystko opiera się tylko na Leo. Nikt nic nie próbuje tylko musi przejść przez niego każda piłka!! - wersja Barcelona
Lub
- bo nie wszystko opiera się tylko na Leo. Powinna przez niego przejść każda piłka!! - wersja PSG

Azi

1

@barcelonaLM tylko ostatni sezon po kolei: Chelsea, City, Liverpool

Azi

1

@barcelonaLM nie. Zawsze robią nadzieję przed meczem z Realem a potem śmietankowi ich niszczą. Muszą więc być przereklamowani w tej lidze.

Azi

11

@LjakRoberciik wiadomo że Dragon Ball

Azi

0

@Emhyr będą domagały się żeby koszty poniósł ten kto ich namawiał do zawarcia takiej umowy

Azi

0

@Ojciec5tkidzieci znaczy solo na gołe klaty? ;)

Azi

3

Ja również jestem zdania ze moderacja powinna usunąć konto kolegi @Comentateiro z uwagi na naruszanie dóbr kolegi @DaPidejpi !

Azi

1

Azi

0

@Emhyr a wiesz chociaż kim jest gość na którego powołuje się Barcainfo? Czy po prostu stwierdziłeś że skoro ktoś napisał twitta nie popartego żadnymi danymi to to musi być prawda? :D

Azi

2

@MesQueUnClub_87 Nazwisko Psikuta zobowiązuje!!!

Azi

0

@Emhyr to Barcainfo jest tym analitykiem? :D

Azi

0

@Emhyr bo to daj namiary na tych analityków na których się powołujesz

Azi

0

@sidi12843 jak nie myśli to gra dobrze. A jak zaczyna kombinować to masz ochotę walić głową w ścianę jak dostaje piłkę. W tej chwili na zdrowie wyszłoby mu granie na lewej jako taki klasyczny skrzydłowy z Torresem na prawej.

Azi

0

@Emhyr a opłacało się? :D
Sprzedawanie majątku albo przyszłych przychodów już się jednak nie uda w tym roku.

Azi

8

@Nihas tyle że sędziowie to ich kibice więc po co mieliby im dodatków płacić skoro i tak im pomagają? Zresztą nie raz była afera że sędziowie sobie wyjeżdżali po meczach z "prezentami".

Azi

0

@Emhyr no trepanacji czaszki to mi nie robili. Jeżeli jest to niezbędne do zrozumienia magicznych sposobów obchodzenia durnych przepisów to faktycznie nie zrozumiem.

Azi

0

@lucca87 od zawsze mówi się że chciał pograć w USA a karierę skończyć w Argentynie. To kiedy ma to zrobić? Jak będzie po 40? Żeby robić z siebie widowisko jak Kriszcziano? Bez sensu. Pogodzimy się że Leo wróci ale nie jako czynny zawodnik.

Azi

2

@Emhyr nie wiem co zobaczę właśnie. Na razie nic nie wskazuje na to żebym zobaczył jakiekolwiek nowe nabytki skoro mamy problem z rejestrowaniem 18 letniego wychowanka

Azi

0

@lucca87 po co miałby przychodzić z małą pensją jak mało lat grania mu zostało? Niech idzie tam gdzie dobrze płacą.

Azi

7

@Emhyr faktycznie siła Twoich argumentów mnie przekonała :D

Azi

0

@Emhyr za darmo to i tak dla nas za drogi...

Azi

0

@Nhyz dobrze wiedzieć że nie tylko do nas są ściągani zawodnicy za ciastka kasę których jedynym celem jest wyciągnięcie kasy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?