Azi

1

Ma ktoś ten obrazek jak Xavi trzyma herb Realu z dopiskiem "gdzie to wypierdol..." ;)

Azi

0

Nie ma żadnej niespodzianki bo strona Realu nie padła.

Azi

1

@AlexDark00 patrząc po wypowiedziach niektórych tutaj to nie zdziwiłoby mnie gdyby naprawdę woleli żeby Real wygrał byle S. Roberto się skompromitował... Ale cóż. Takich ludzi ciężko nazwać kibicami Barcelony akurat

Azi

5

S. Roberto MOTM. Hahahaha
Jak tam? @Firestone dupka piecze mocno? :D

Azi

2

Ale Ceballos to dno. Ja nie mogę...

Azi

1

Znowu Madryt będzie płakał że im bramek ze spalonego nie uznają ;D

Azi

0

Najgroźniejszy napastnik dla obrony Barcelony? Owngoal

Azi

1

Trzeba pójść za ciosem po przerwie i ich zniszczyć. Mają wracać do Madrytu z bólem dupy. Dosłownie.

Azi

0

@Emhyr gatki zmienią w przerwie i mogą hejtowac dalej

Azi

0

@Firestone no jak tam? ;)

Azi

0

Jedziemy dziadów!!!!

Azi

1

@Deltta gdyby dało się im faktycznie zamknąć mordy to byłaby tutaj cisza już dawno temu...

Azi

2

Ten moment kiedy masz 5 zmian a na ławce siedzi tylko Kessie ;)

Azi

1

@Firestone wysłałem mu smska ale napisał że znasz się na piłce jak Cristiano na skromności

Azi

0

Ciekawe na kogo typ ma haki, że jeszcze go nie spakowali w pudło i nie odesłali do Moskwy
https://x.com/joakedzierska/status/1637484201007013894

Azi

0

ma ktoś może jakiś link do f1?

Azi

2

@Hrzan Chłopie taka ładna niedziela a Ty musisz nam z ruską ideologią wyjeżdżać? Weź już daj pan spokój.

Azi

1

@JacekM żadnych niestety.

Azi

2

@Hrzan tak z ciekawości - na kogo głosujesz? ;)

Azi

0

@Szklaner se chłopak strzelił gola z wolnego w jakiejś śmiesznej lidze. A ludzie wrzucają tutaj te linki jakby to była bramka decydującą o awansie do finału LM co najmniej.

Azi

0

@Khajio Bednarek też się połamał chyba :/

Azi

0

@Zoker ja akurat nie przepadałem za tą bajką ale rozwala mnie że są ludzie, którzy wszędzie doszukują się przejawów rasizmu i nietolerancji

Azi

2

Nie wiem czy wiedzieliście, że bajka Tom i Jerry jest i zawsze była rasistowska :D



Ba! Ona zachęca do bycia terrorystą! ;)

Azi

3

@Firestone Kibicujesz ekipie, która ma w składzie Torresa i Ansu a do tego wypadli nam ten lepszy skrzydłowiec i ogólnie najważniejszy zawodnik w drużynie. A Lewy zapomniał jak się gra w piłkę. Sorry ale każda inna ekipa brałaby w takich okolicznościach nasze wyniki z pocałowaniem ręki :P

Azi

2

@ranger3120 zostałbym na jej miejscu celebryta

@VegetaPolska jest niezła laska do złapania!
Prawdopodobnie łatwa ale to mogą być tylko pozory

Azi

3

@Firestone się facet dorobił na tej korupcji...

Azi

2

@karol97 ja bym powiedział że trzeba zajrzeć między swoje nogi i tą niezwykle trudną decyzję podjąć na podstawie tego co się tam znajdzie ;)

Azi

5

Azi

1

@DaPidejpi Nie ma to jak policzyć ile schabu może kupić ktoś kto schabu pewnie w ogóle nie kupuje, bo ledwie mu starcza na przeżycie...

Pomijam fakt że wynagrodzenia są brutto :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?