Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ma ktoś ten obrazek jak Xavi trzyma herb Realu z dopiskiem "gdzie to wypierdol..." ;)
0
Nie ma żadnej niespodzianki bo strona Realu nie padła.
1
@AlexDark00 patrząc po wypowiedziach niektórych tutaj to nie zdziwiłoby mnie gdyby naprawdę woleli żeby Real wygrał byle S. Roberto się skompromitował... Ale cóż. Takich ludzi ciężko nazwać kibicami Barcelony akurat
5
S. Roberto MOTM. Hahahaha
Jak tam? @Firestone dupka piecze mocno? :D
2
Ale Ceballos to dno. Ja nie mogę...
1
Znowu Madryt będzie płakał że im bramek ze spalonego nie uznają ;D
0
Najgroźniejszy napastnik dla obrony Barcelony? Owngoal
1
Trzeba pójść za ciosem po przerwie i ich zniszczyć. Mają wracać do Madrytu z bólem dupy. Dosłownie.
0
@Emhyr gatki zmienią w przerwie i mogą hejtowac dalej
0
@Firestone no jak tam? ;)
0
Jedziemy dziadów!!!!
1
@Deltta gdyby dało się im faktycznie zamknąć mordy to byłaby tutaj cisza już dawno temu...
2
Ten moment kiedy masz 5 zmian a na ławce siedzi tylko Kessie ;)
1
@Firestone wysłałem mu smska ale napisał że znasz się na piłce jak Cristiano na skromności
0
Ciekawe na kogo typ ma haki, że jeszcze go nie spakowali w pudło i nie odesłali do Moskwy
https://x.com/joakedzierska/status/1637484201007013894
0
ma ktoś może jakiś link do f1?
2
@Hrzan Chłopie taka ładna niedziela a Ty musisz nam z ruską ideologią wyjeżdżać? Weź już daj pan spokój.
1
@JacekM żadnych niestety.
2
@Hrzan tak z ciekawości - na kogo głosujesz? ;)
0
@Szklaner se chłopak strzelił gola z wolnego w jakiejś śmiesznej lidze. A ludzie wrzucają tutaj te linki jakby to była bramka decydującą o awansie do finału LM co najmniej.
0
@Khajio Bednarek też się połamał chyba :/
0
@Zoker ja akurat nie przepadałem za tą bajką ale rozwala mnie że są ludzie, którzy wszędzie doszukują się przejawów rasizmu i nietolerancji
2
Nie wiem czy wiedzieliście, że bajka Tom i Jerry jest i zawsze była rasistowska :D
Ba! Ona zachęca do bycia terrorystą! ;)
3
@Firestone Kibicujesz ekipie, która ma w składzie Torresa i Ansu a do tego wypadli nam ten lepszy skrzydłowiec i ogólnie najważniejszy zawodnik w drużynie. A Lewy zapomniał jak się gra w piłkę. Sorry ale każda inna ekipa brałaby w takich okolicznościach nasze wyniki z pocałowaniem ręki :P
2
@ranger3120 zostałbym na jej miejscu celebryta
@VegetaPolska jest niezła laska do złapania!
Prawdopodobnie łatwa ale to mogą być tylko pozory
3
@Firestone się facet dorobił na tej korupcji...
0
@ranger3120 https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce/szczepionka-na-covid-19,udary-u-seniorow-szczepionych-przeciw-covid-19--cdc-bada-sprawe,artykul,36461239.html
Czy jest jakiś związek? Nie mam pojęcia. To trzeba zbadać.
2
@karol97 ja bym powiedział że trzeba zajrzeć między swoje nogi i tą niezwykle trudną decyzję podjąć na podstawie tego co się tam znajdzie ;)
5
I to są poważne życiowe dylematy!
https://vader.joemonster.org/upload/rpx/2010266375adad2Lej_w_gacie_Kiler.jpg
1
@DaPidejpi Nie ma to jak policzyć ile schabu może kupić ktoś kto schabu pewnie w ogóle nie kupuje, bo ledwie mu starcza na przeżycie...
Pomijam fakt że wynagrodzenia są brutto :D